-
Obserwuj
-
Wyłącznik różnicowoprądowy
…Wyłącznik różnicowoprądowy 1-fazowy c25A.c 30mA Wyłącznik różnicowoprądowy 1-fazowy b16A.c 30mA…
40 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Wyłącznik różnicowoprądowy 1-fazowy c25A.c 30mA Wyłącznik różnicowoprądowy 1-fazowy b16A.c 30mA…
Obserwuj
…możliwość rozbudowy systemu nawet do 32 jednostek równolegle, a z CAN-Box do 64 jednostek. Deye SE-F16-C wykorzystuje…
Obserwuj
…ładowania/rozładowania: 100 A – Maksymalny prąd ładowania/rozładowania: 160 A – Zakres temperatur pracy: ładowanie 0°C do…
Obserwuj
…] - 16 Prąd maksymalny [A] - 15 Wymiary [mm] - 138.4 x 139.7 x 22.9 Zakres temperatury pracy: -40°C do +70°C Daje 2 miesiące gwarancji pisemnej…
Obserwuj
… • Samorozładowanie: ok. 3% pojemności na miesiąc przy 25°C • Prąd ładowania (zalecany): ≤ 50 A • Maksymalny prąd…
Obserwuj
…Zapewnia stabilne przesyłanie energii przy 1500 V DC i 30 A, a obudowa o klasie IP67. Zatrzaskowy mechanizm blokujący…
Obserwuj
…160 A – Zakres temperatur pracy: – ładowanie: 0°C do +55°C – rozładowanie: −20°C do +55°C – Zalecana głębokość…
Obserwuj
…160 A – Zakres temperatur pracy: – ładowanie: 0°C do +55°C – rozładowanie: −20°C do +55°C – Zalecana głębokość…
Obserwuj
…/rozładowania: 160 A – Zakres temperatur pracy: – ładowanie: 0°C do +55°C – rozładowanie: −20°C do +55°C – Zalecana głębokość…
Obserwuj
…/rozładowania: 160 A – Zakres temperatur pracy: – ładowanie: 0°C do +55°C – rozładowanie: −20°C do +55°C – Zalecana…
Obserwuj
… Maksymalne napięcie pracy 1060V DC Prąd próbny In(8/20): 20kA Prąd max Imax(8/20): 50kA Temperatura składowania: -30…
Obserwuj
…wejściowy: 15 A 1 ciąg Wyjście (AC) Moc wyjściowa: 12000W Maksymalny prąd wyjściowy: 19,2 A Napięcie wyjściowe: 400 V…
Obserwuj
…wejściowy: 15 A 1 ciąg Wyjście (AC) Moc wyjściowa: 4000 W Maksymalny prąd wyjściowy: 12,8 A Napięcie wyjściowe: 400 V…
Obserwuj
…wejściowy: 15 A 1 ciąg Wyjście (AC) Moc wyjściowa: 15 000 W Maksymalny prąd wyjściowy: 9,6 A Napięcie wyjściowe: 400 V…
Obserwuj
…Urządzenie przeznaczone jest do pracy w trybie grzania i chłodzenia, a także do współpracy z zasobnikiem c.w.u…
Obserwuj
… – Maksymalny prąd ładowania / rozładowania: 160 A – Zakres temperatur pracy: – ładowanie: 0°C do +55°C – rozładowanie…
Obserwuj
…Bateria Deye PRO-C SE F5 Pro 5.12 kWh – Nowy model 2025 (stojąca/wisząca) -> UWAGA: Następca Baterii DEYE PRO-B…
Obserwuj
…(A7/W35), 3.7 (A7/W45), 3.1 (A7/W55) – Sezonowa efektywność ogrzewania pomieszczeń: – A+++ (LWT 35°C) – A++ (LWT 55°C…
Obserwuj
…°C +85°C Maksymalny prąd zwrotny [A]: 15 Maks. obciążenie (śnieg/wiatr): 5400 Pa / 3800 Pa Ogniwa: polikrystaliczne…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można w…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system…
Obserwuj
…prąd ładowania / rozładowania: 103 A • Maksymalny prąd ładowania / rozładowania: 150 A • Zalecany DoD: 90% ⸻ System…
Obserwuj
…10,7V +/-0,2V - pobór < 18mA - temperatura pracy -25'C do +60'C regulator ładowania z bateria słoneczna aku 12v,30a…
Obserwuj
… Kulim, Malaysia www.FirstSolar.com Nominal Power (+/-5%): 75 W Current at mpp: 1.08 A Voltage at mpp: 69.4 V…
Obserwuj
…przypadku: - gdy falownik hybrydowy naładuje baterię, a w domu nie ma zużycia - gdy falownik pracuje w trybie zero…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można w…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można w…
Obserwuj
…Dyness STACK100 posiada konstrukcję modułową typu stack, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta, a system można…
Obserwuj
…Sterownik przeznaczony jest do grzania wody w zasobnikach C.W.U z instalacji PV. Oferowany regulator dzięki…
Obserwuj
…OFERTY SPRZEDAŻY SPRZĘTU – NOWY, POZOSTAŁOŚĆ PO LIKWIDACJI FIRMY FALOWNIKI I ZESTAWY HYBRYDOWE: a) Falownik 3…
Obserwuj
…elektroenergetycznej. Urządzenie odpowiada za zamianę prądu stałego w przemienny, a więc za przetwarzanie energii elektrycznej…
Obserwuj
…elektroenergetycznej. Urządzenie odpowiada za zamianę prądu stałego w przemienny, a więc za przetwarzanie energii elektrycznej…
Obserwuj
…% wilgotności względnej (bez kondensacji) Temperatura pracy: 0 °C -55 °C Temperatura przechowywania: -15 °C -60 °C Falownik…
Obserwuj
…(regulowane) • Maksymalny prąd wyjściowy: 30 A • Moc ciągła przy 25°C: 430 W • Moc ciągła przy 40°C: 360 W…
Obserwuj
…°C, 70% EOL) • Praca w szerokim zakresie temperatur: od –20°C do +55°C (rozładowanie) Wysoka wydajność i…
Obserwuj
…energii. Falownik umożliwia jednoczesne zasilanie budynku, ładowanie magazynu energii oraz współpracę z siecią, a…
Obserwuj
…elektroenergetycznej. Urządzenie odpowiada za zamianę prądu stałego w przemienny, a więc za przetwarzanie energii elektrycznej…
Obserwuj
…–700 V (Li-ion, komunikacja BMS CAN) – Maks. prąd ładowania / rozładowania: 30 A – Maks. napięcie DC (PV): 1000 V…
Obserwuj
…/ rozładowania: 140 A – Maksymalny prąd: 200 A – Dopuszczalna głębokość rozładowania (DOD): do 90% – Temperatura…
Obserwuj
…prosta, a system pozwala na skalowanie pojemności nawet do dużych instalacji energetycznych. Najważniejsze cechy…
Obserwuj
…akumulatora: 15,5V Wyjście USB: USB A type – 5V 1.5A Kontrolka led: Czerwona – błąd, zielona – poprawna praca Porty…
Obserwuj
…ion / AGM) Maks. prąd ładowania i rozładowania: 290 A Obsługa generatora diesla Możliwość pracy on-grid i off-grid Do…
Obserwuj
…– 57,6 V – Zalecany prąd ładowania/rozładowania: 140 A – Maksymalny prąd: 200 A – Dopuszczalna głębokość rozładowania…
Obserwuj
…(LV) • Maksymalny prąd ładowania / rozładowania do 220 A • Maksymalna moc instalacji PV do 20 kW • Możliwość pracy…
Obserwuj
…(LV) • Maksymalny prąd ładowania / rozładowania do 250 A • Maksymalna moc instalacji PV do 24 kW • Możliwość pracy…
Obserwuj
…°C do +65°C • Około 90% pojemności przy –20°C • Obsługa szybkiego ładowania 2C • Komunikacja RS485 • Kompatybilność z…
Obserwuj
…) • Bezpieczna chemia LiFePO4 (LFP) • Żywotność >4000 cykli • Stabilna praca od -40°C do +65°C • Około 90% pojemności…
Obserwuj
…temperaturowy Pmax: −0,29%/°C – Zakres temperatur pracy: −40°C do +85°C – Obciążenia mechaniczne: śnieg 5400 Pa / wiatr 2400…
Obserwuj
…wiatrem: 2400 Pa • Zakres temperatur pracy: -40°C do +85°C • Klasa ogniowa: Class A Gwarancja: • 25 lat gwarancji…
Obserwuj
…rozładowania - do 125 A (peak) • Temperatura pracy - ładowanie od 0 do plus 55 stopni C • Temperatura pracy…
Obserwuj
… Zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatora: 15,5V Wyjście USB: USB A type – 5V 1.5A Kontrolka led: Czerwona – błąd, zielona…
Obserwuj
…przed przeładowaniem akumulatora: 31V Wyjście USB: USB A type – 5V 1.5A Kontrolka led: Czerwona – błąd, zielona…
Obserwuj
…wyjściowa: >= 85% ( DC na AC ) Prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A Pojemność akumulatora: 50-200 Ah (sugerowana: 80 Ah…