Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam w dobrym stanie pralkę Bosch Slim, zapewniam transport…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Beko slim 45 cm . Zapewniam transport…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Bosch .wąska Slim , sprawna zapewniam transport…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Candy Slim , oraz candy 8 kg wsad sprawna…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Whirlpool stan bardzo dobry. Wąska slim…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Indesit Slim wąska stan dobry zapewniam transport. 4 letnia…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę Bosch Slim wasjax45 cm Kids Stan bardxo dobry…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę AMICA slim Pralka sprawna Gwarancja producenta do styczeń 2025 Odbiór tylko osobisty posiadam…
Obserwuj
…Pralka roczna użyta kilka razy Wersja Slim 45cm Stan sklepowy praktycznie nowa Transport Gratis…
Obserwuj
…Sprzedam dwuletnia pralkę Whirlpool. Stan bardzo dobry kupiona za 1399. Jedynie spadł wartuch trzeba założyć. Slim 6 kg wsad…
Obserwuj
…Pralka Beko Slim b309. Używana pralka marki Beko w idealnym stanie. Doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących…
Obserwuj
…Używana pralka LG w wersji slim, o wymiarach 60x45,5x85 cm. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, regularnie czyszczona…
Obserwuj
…Grzałka pralki 230V 1950W slim wraz z uszczelką. Wymiary otworu montażowego to 7cm x 1,9cm, a długość grzałki to…
Obserwuj
…Dwuletnia pralka Pralka Hoover H-Wash 500 HWP 49AMBCR/1-S Slim 9kg 1400obr/min Wymiary bez elementów wystających…
Obserwuj
…Sprzedam 3 pralki Beko slum. Cena za szt .przy całości rabat…
Obserwuj
…Pralka jak w tytulewersja Slim - wziąłem od znajomego za niewielka oplata gdyż myślałem żesilnik podejdzie do mojej…
Obserwuj
…Sprzedam 3 letnia szuszarke Beko slim 45 cm Stan bardzo dobry…
Obserwuj
…Sprzedam super pralkę firmy Beko. Jest to pralka Slim. Pralka 100℅ sprawna. Super pierze i wiruje. Gorąco polecam…
Obserwuj
…SUPER pralka automatyczna A+ Slim BEKO WMB 50811 PLF 5kg! Wolnostojąca pralka ładowana od frontu o szerokości 60 cm…
Obserwuj
…Sprzedam mało używaną pralkę (kupiona we wrześniu 2024). Sprawna, nie zniszczona. Wymiary: (SxGxW) to 59,5 × 44,0…
Obserwuj
…przedam sprawną pralkę automatyczną BEKO . Pralka posiada 1000obr. Czytelny wyświetlacz, opisy po POLSKU bardzo…
Obserwuj
…została wyprodukowana w Polsce w zakładzie produkcyjnym Samsunga we Wronkach. Pralka jest urządzeniem w wersji SLIM czyli…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę automatyczną Samsung Slim WF60F4E3W2W, w całości lub na części , pralka nie wiruje wg serwisanta…
Obserwuj
…Sprzedam pralkę w idealnym stanie. Użyłam ją maksymalnie 5 razy. Posiadam do niej wszystkie dokumenty…
Obserwuj
…Pralka wolnostojąca LG Vivace V300 slim F2WV3S7S6BE w klasie energetycznej D. Pojemność wsadu 7 kg. Kolor biały…
Obserwuj
…marża lub paragon --- --- --- --- --- Wydajna i poręczna – Haier Mini to nowa, kompaktowa pralka, która zajmuje mało…
Obserwuj
…Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 48 Pojemność [kg]: Pralka 9, Suszarka 5 Maksymalna prędkość…
Ogłoszenia archiwalne
…Pralka Amica 6 kg slim 200 zł Opublikowano 18 min temu w: Unisław, Powiat Chełmiński Szczegóły Stan Używane, w dobrym stanie Sprzedam sprawna pralke Amica 6 kg.slim…
…Sprzedam pralkę Samsung Eco Bubble 6 kg Slim pralka 100% sprawna w stanie dobrym…
…Sprzedaję pralkę typu slim wolnostojąca Samsung WW60A3120BE. Parametry na zdjęciach. Stan idealny używana 3…
…Witam Do sprzedania używana pralka Pralka BEKO slim, model WUE6511XWW Pojemność [kg]: 6 Maksymalna prędkość…
Obserwuj
…Pralka GORENIE WNEI74SBS 7kg 1400obr 46,5cm Slim Maksymalny wsad: 7 kg Prędkość obrotowa: 1400 obr/min Silnik…
Obserwuj
…bajmedia.pl. Pralka Candy Smart Inverter CS 128TXME-S Slim – 8 kg, 1200 obr./min (OUTLET) Candy Smart Inverter CS…
…Witam sprzedam pralkę firmy Beko 6kg i 1000 obr z bluetooth. Pralka 2 letnią wszystko sprawne bardzo cicha z…
Obserwuj
…Sprzęt jest w pełni sprawny (chyba że w ofercie zaznaczono inaczej). Pralka Candy Smart CS 1272DE/1-S Slim 7 kg 1200 obr…
…Sprzedam używaną pralkę automatyczną marki Candy z linii Smart (model CS4 1061DE/1-S). Urządzenie jest zadbane i…
…Pralka sprawna, w idealnym stanie, kupiona w 2023, na przedłużonej gwarancji do 2028. Ładowanie od przodu. Wymiary…
Obserwuj
…Pralka Candy Mini CW50-BP12307G-S Slim – 5 kg 1200 obr./min (OUTLET) Candy Mini CW50-BP12307G-S to kompaktowa i…
Obserwuj
…bajmedia.pl. Pralka Samsung WW90DG5G34AEEO Slim – 9 kg, 1400 obr./min, funkcje AI, zdalne sterowanie (OUTLET) Samsung…
Obserwuj
…bajmedia.pl. Pralko-suszarka Candy ProWash&Dry 300 Slim GWD 474SB7-S – 7 kg prania + 4 kg suszenia, 1400 obr./min…
Obserwuj
…(chyba że w ofercie zaznaczono inaczej). Pralka Beko b300 B3WFU57415WBPB SteamCure Slim – 7 kg / 1400 obr./min…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Whirlpool WRBSB 6249 S EU – Slim, 6 kg, 1200 obr./min (OUTLET…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Haier I-Pro 3 HW70-B12929-S – Slim, 7 kg, 1200 obr./min (OUTLET…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Candy Smart CS4 1062DE/1-S Slim – 6 kg, 1000 obr./min, kompaktowa…
Obserwuj
…bajmedia.pl. Pralka Amica WA5S714ALiSEUM Slim – Technologia pary i Inwerter (OUTLET) Amica WA5S714ALiSEUM z linii Steam…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Candy RapidO RO 496DWM7/1-S – Slim, 9 kg, 1400 obr./min, zdalne…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Candy RapidO RO 496DWM7/1-S – Slim, 9 kg, 1400 obr./min, zdalne…
Obserwuj
…Sprawdź więcej produktów na bajmedia.pl. Pralka Candy RapidO RO4476DWMRR7/1-S – Slim, 7 kg, 1400 obr./min, zdalne…
Obserwuj
… Pralka Beko b300 BM3WFSU37015WBPB EnergySpin Slim – 7 kg, 1000 obr/min (OUTLET) Beko b300 BM3WFSU37015WBPB…
Obserwuj
…bajmedia.pl. Pralko-suszarka Beko HTV7616XW Slim – SteamCure i Bluetooth (OUTLET) Beko HTV7616XW to idealne rozwiązanie…
Obserwuj
…codziennym praniu. :contentReference[oaicite:turn0search0]{index=0} Pralka Whirlpool WRSB 7259 D EU Slim – 7 kg, 1200…