Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"jaka cena" w Pralki i suszarki

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • AGD wyłącz filtr
  • Pralki i suszarki wyłącz filtr
  • Fraza: jaka cena wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Mała pralka do kampera  Botti

      Obserwuj

    • Mała pralka do kampera Botti

      …Witam, sprzedam pralkę, mała, zgrabna, stan bardzo dobry, jak nowa. Wygląd jak na zajęciach…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka automat indukcyjna wirpul

      Obserwuj

    • Pralka automat indukcyjna wirpul

      …Pralką automatyczna wirpul stan idealny jak nowa batdzo zadbana jak nowa sporadycznie używana cena do małej negocjacji…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Witam mam do zaoferowania, sprawna pralkę używa jedynie uszkodzenia jak na

      Obserwuj

    • Witam mam do zaoferowania, sprawna pralkę używa jedynie uszkodzenia jak na

      …Witam mam do zaoferowania jak na zdjęciu używana pralka automatyczna sprawna, jedyny mankament to drzwi do zamykania…

      850 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szuszarka do prania Bosch Seria 6. Jak nowa 3 letnia

      Obserwuj

    • Szuszarka do prania Bosch Seria 6. Jak nowa 3 letnia

      …Sprzedam 3 letnia szuszarke do prania Bosch Seria 6 stan jak nowa sprawna z książką obsługi. Zapewniam transport…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Czeska  wirówka KLAD 1400 obrotów.

      Obserwuj

    • Czeska wirówka KLAD 1400 obrotów.

      …Czeska mała wirówka KLAD 1400 obrotów - silnik pracuje jak należy. Jednak w środku po tylu latach jest rdza, jak

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Części do pralki Whirlpool - sprawne - jak w opisie i na foto

      Obserwuj

    • Części do pralki Whirlpool - sprawne - jak w opisie i na foto

      Cena dotyczy całości jak na foto Możliwa wysyłka Zainteresowani proszę pisać, zawsze można się dogadać. UWAGA! W…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Miele W-1 Twin Dos

      Obserwuj

    • Pralka Miele W-1 Twin Dos

      …Sprzedam pralkę Miele Twin Dos. Wsad 8kg , wirowanie 1600 obr/min.Stan techniczny jak i wizualny idealny jak nowa. Pralka po przeglądzie serwisowym…

      2 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Trzy wirówki z PRLu

      Obserwuj

    • Trzy wirówki z PRLu

      …Trzy wirówki z PRLu. Stan jak na zdjęciach, wirówki są do odczyszczenia, przed odstawieniem w stan spoczynku były…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Polar PDP-800

      Obserwuj

    • Pralka Polar PDP-800

      …silnik pompa obudowa i reszta cena podana 90 zł za silnik reszta jak co potrzeba do ustalenia…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • za 50zł pralke candy jak nowa na gwarancji z powodu wyjazdu

      Obserwuj

    • za 50zł pralke candy jak nowa na gwarancji z powodu wyjazdu

      …stan jak nowa Dzownic tylko w godzinach 22-6, w ciagu dnia nie odbieram telefonu, nie odpisuje sms W weekendy od 6 rano…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka frania

      Obserwuj

    • Pralka frania

      …Na sprzedaż sprawna pralka frania, stan jak na zdjęciach…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mam do sprzedania pralkę

      Obserwuj

    • Mam do sprzedania pralkę

      Jak nowa bardzo mało używana…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SPRZEDAM NOWĄ PRALKE FRANIA STAN SKLEPOWY

      Obserwuj

    • SPRZEDAM NOWĄ PRALKE FRANIA STAN SKLEPOWY

      JAK W TYTULE PRALKA NOWA NIGDY NIE WIDZIAŁA WODY KOMPLETNA I GOTOWA DO PRANIA!!! POSIADAM KILKANAŚCIE NOWYCH…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pralka Samsung bardzo pilnie sprzedam

      Obserwuj

    • pralka Samsung bardzo pilnie sprzedam

      …Sprzedam widoczną na zdjęciach używaną pralkę Samsung. Sprawna, jedynie jak mi się wydaje co zauważyłam to jak się…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka automatyczna amica

      Obserwuj

    • Pralka automatyczna amica

      …Witam sprzedam działającą pralkę amica, stan wizualny jak na zdjęciu, odbbiór w łodzi…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Amica DAW 7123 DCiBT jak nowa

      Obserwuj

    • Pralka Amica DAW 7123 DCiBT jak nowa

      …grzałka jak nowe. Sprzedaję tylko ze względu na przeprowadzkę do innego domu gdzie mam już trochę nowszą pralkę…

      490 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRALKI WIRNIKOWE FRANIA ŚWIATOWID ORAZ WIRÓWKI 2800 OBROTÓW.

      Obserwuj

    • PRALKI WIRNIKOWE FRANIA ŚWIATOWID ORAZ WIRÓWKI 2800 OBROTÓW.

      …PRALKI JAK I WIRÓWKI STAN IDEALNY!! NIEKTÓRE TO NOWE SZTUKI.!!!!!! FRANIA NOWA nigdy nieużywana!!!(1-3fotka…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Frania 1967

      Obserwuj

    • Pralka Frania 1967

      …Pralka Frania w stanie jak na zdjęciach. Pralka jest sprawna, silnik pracuje cicho i płynnie, nie przecieka na wale…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralko suszarka HISENSE

      Obserwuj

    • Pralko suszarka HISENSE

      …Pralko suszarka jak nowa, 4 miesiące uzywana, gwarancją 1,5 roku…

      2 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • silnik do pralki

      Obserwuj

    • silnik do pralki

      …sprzedam silnik do pralki o danych jak na foto stan bardzo dobry zero luzów na łożyskach polecam…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka do ubrań

      Obserwuj

    • Suszarka do ubrań

      …Witam.Do sprzedania jak w tytule, suszarka nowa.Wiecej informacji pod numerem telefonu…

      399 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka do włosów Farel SRN-15A

      Obserwuj

    • Suszarka do włosów Farel SRN-15A

      …Sprzedam suszarkę dowłosów Farel SRN-15A suszarka sprawna stan jak na załączonych zdjęciach…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka Whirlpool AZB 8690P

      Obserwuj

    • Suszarka Whirlpool AZB 8690P

      …Dzien dobry, na sprzedaż posiadam suszarkę działającą, w dobrym stanie dla za interesowanego filmik jak działa…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • sprzedam pralkę WHIRLPOOL 6kg 1200obr.

      Obserwuj

    • sprzedam pralkę WHIRLPOOL 6kg 1200obr.

      …SPRZEDAM PRALKĘ WHIRPOOL JAK W TYTULE 4 LETNIA STAN BARDZO DOBRY. NIE STETY NIE POBIERA WODY! WSZYSTKIE…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Światowit M15 1980 rok Zabytkowa PRL Sprawna

      Obserwuj

    • Pralka Światowit M15 1980 rok Zabytkowa PRL Sprawna

      …DOSTĘPNA JEST JESZCZE INNA PRALKA - ŚWIATOWIT M38 1968 PRALKA STAN ORAZ KOMPLETNOŚĆ JAK NA ZDJĘCIACH SPRAWNA…

      250 zł
      FIRMA
    • Pralka whirlpool jak nowa

      Obserwuj

    • Pralka whirlpool jak nowa

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Automat Privileg Sensation 9145

      Obserwuj

    • Pralka Automat Privileg Sensation 9145

      …Pralka Privileg Sensation 9145 używana jak nowa na chodzie sprawna sprzedam z mozliwoscia dowozu…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka automat indukcyjna wirpul

      Obserwuj

    • Pralka automat indukcyjna wirpul

      …Pralka automat indukcyjna wirpul stan idealny jak nowa batdzo zadbana sprawna czysty…

      530 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grzałka  1850 W

      Obserwuj

    • Grzałka 1850 W

      …Przedmiot z demontażu. Grzałka przetestowana – sprawna. Stan bardzo dobry, jak na foto. Długość całkowita elementu grzejnego 25 cm…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka BOSCH WLG24261PL/1

      Obserwuj

    • Pralka BOSCH WLG24261PL/1

      …Możliwość wysyłki części sprawnych jak silnik, pompa, sterownik, itd... - Inf. - Nie dotyczy drzwiczek ( już…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Światowit M38 1968 rok Wyżymaczka Zabytkowa PRL Vintage Sprawna

      Obserwuj

    • Pralka Światowit M38 1968 rok Wyżymaczka Zabytkowa PRL Vintage Sprawna

      …DOSTĘPNA JESZCZE INNA PRALKA - ŚWIATOWIT M15 1980 PRALKA + WYŻYMACZKA ŚWIATOWIT STAN ORAZ KOMPLETNOŚĆ JAK NA…

      200 zł
      FIRMA
    • Panel sterowania+ silnik Indesit XWSE 61052

      Obserwuj

    • Panel sterowania+ silnik Indesit XWSE 61052

      …Panel sterowania+ silnik Indesit XWSE 61052 jak na zdjęciach 350zł całość sprawna do końca…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Amica

      Obserwuj

    • Pralka Amica

      …Sprzedam używana pralkę Amica. Ma niekiedy problem z wirowaniem jak jest przeciążona. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty Nowa Wieś Malborska…

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Klapka filtra pompy odpływowej do pralki Whirlpool AWE7621P

      Obserwuj

    • Klapka filtra pompy odpływowej do pralki Whirlpool AWE7621P

      …Klapka filtra pompy odpływowej do pralki Whirlpool AWE7621P łącznie z mocowaniem jak na zdjęciach. Możliwość wysyłki…

      5 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • PRALKA Frania mini

      Obserwuj

    • PRALKA Frania mini

      …Malutka pralka na działaczkę lub do garażu. Nie wiruje, nie grzeje wody, nie wyżyma. Można w niej wyprać lub jak kto woli zrobić wiatraczek…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka automatyczna A+ BEKO WMB 50811 PLF 5kg!

      Obserwuj

    • Pralka automatyczna A+ BEKO WMB 50811 PLF 5kg!

      …intuicyjna obsługa. Pralka symbolicznie używana, jak nowa! Wyjeżdżam i zabrać nie mam jak, więc masz okazję. Zapakowana i…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Frania

      Obserwuj

    • Pralka Frania

      …Mam do sprzedania pralkę jak widać na foto pralka miała opcję podgrzewania stoi już że trzydzieści lat na strychu w razie pytań proszę dzwonić 886631258…

      200 zł
      FIRMA
    • Pralka automatyczna

      Obserwuj

    • Pralka automatyczna

      …Witam mam do sprzedania używaną pralke jak na zdjęciu . Coś się działo na jednym programie a zapalał się err a na pozostałych prała Odbiór Targówek…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka amika MAWT 6101WSW

      Obserwuj

    • Pralka amika MAWT 6101WSW

      …50 ریک Pralka Amika chodzila 2lata.Pekl korzyżak poza tym wszystkie czesci jak nowe, jeżeli ktos ptrzebuje czesci kontakt tel…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Moduł pralki Whirpool AWO/D43105

      Obserwuj

    • Moduł pralki Whirpool AWO/D43105

      …Moduł pralki Whirpool AWO/D43105 . Sprawdzony sprawny polecam . Podchodzi również do innych modeli pralek whirlpool jak również do Polar. Polecam…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Siemens 8kg 1400 obr/min

      Obserwuj

    • Pralka Siemens 8kg 1400 obr/min

      …Sprzedam pralkę Siemens wsad 8kg wirowanie 1400 obr/min.Stan techniczny jak i wizualny idealny.Pralka po przeglądzie serwisowym…

      799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pralke

      Obserwuj

    • Sprzedam pralke

      …Sprzedam uszkodzoną pralkę automatyczną. Bęben trze o obudowę. Jak ktoś umie zrobić to super. Do tego jest nowy…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pralke Amica tanio dowóz Lublin

      Obserwuj

    • Sprzedam pralke Amica tanio dowóz Lublin

      …Sprzedam tanio pralke Amica WA1S610CLISMT jak na zdjęciu dobry stan z możliwym dowozem Lublin i okolice Proszę o kontakt na numer 517 896 674 zadzwonić…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drzwiczki od pralki

      Obserwuj

    • Drzwiczki od pralki

      …Sprzedam drzwiczki od pralki Electrolux EWP 1064 TEW - jak nowe z zawiasem i dwoma śrubkami. Prosty montaż. Cena z…

      145 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam  pralkę

      Obserwuj

    • Sprzedam pralkę

      …Sprzedam pralkę wszystko działa dokumenty są i gwarancja kupiona w listopadzie 2025 odbiór tylko osobisty warszawa dzielnica ochota jak bym nie odbierał proszę pisać SMS…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka bęben Beko 5kg A+

      Obserwuj

    • Pralka bęben Beko 5kg A+

      …Sprzedam jak w opisie pralkę używaną z śladami użytkowania na guziku oraz na górnej obudowie, pierze. Wyniesienie…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Whirlpool 5kg wsadu 1000 rpm Top

      Obserwuj

    • Pralka Whirlpool 5kg wsadu 1000 rpm Top

      …Witam, sprzedam pralke firmy Whirlpool, Pralka jak nowa mało używana, sprawna, idealna do małych mieszkań, Odbiór pralki w Kowarach, cena podlega negocjacji, Polecam…

      620 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Samsung

      Obserwuj

    • Pralka Samsung

      …Mam do sprzedania pralkę Samsung uszkodzoną - spalona grzałka, prawdopodobnie programator. jak zapewnia mechanik od…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Simens  I 500 jak nowe 3 letnia 8 kg wsadu

      Obserwuj

    • Pralka Simens I 500 jak nowe 3 letnia 8 kg wsadu

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara pralka ręczna Tarka zabytek unikat PRL

      Obserwuj

    • Stara pralka ręczna Tarka zabytek unikat PRL

      …Stara pralka ręczna - Tarka z czasów PRL • Stan jak na zdjęciach • Wymiary: 55cm x 35cm x ~7cm Możliwa wysyłka kurierem za pobraniem, koszt 25zł…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka i suszarka w jednym działa uszkodzone łożysko

      Obserwuj

    • Pralka i suszarka w jednym działa uszkodzone łożysko

      …Na części czy do naprawy jak kto woli. Odbiór własny kupującego…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Samsung 7 kg do naprawy lub na części.

      Obserwuj

    • Pralka Samsung 7 kg do naprawy lub na części.

      …Pralka Samsung eco 7 kg. z przeznaczeniem do naprawy lub na części . Pralka po włączeniu potrafi się zatrzymać i ruszyć po paru minutach. Jak ktoś chętny to zapraszam…

      269 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Whirlpool AWG 324-600 - sprawna częściowo / na części

      Obserwuj

    • Pralka Whirlpool AWG 324-600 - sprawna częściowo / na części

      …model, dlatego ta pralka może jeszcze komuś posłużyć – np. jako dawca części. Stan techniczny: - Działa, ale…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Bęben pralki z obudową AMICA AWE510L

      Obserwuj

    • Bęben pralki z obudową AMICA AWE510L

      …Kompletny używany bęben pralki z obudową, koło zamachowe, grzałka, gumy, amortyzatory, jak na zdjęciach. Przed…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka gorenje inverterpower drive

      Obserwuj

    • Pralka gorenje inverterpower drive

      …Pralka gorenje inverterpower drive prawie jak nowa, kupiona w zeszłym roku. 6 kg wsadu. Sprzedaję ponieważ…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Sharp model ES-HFA6102WD-PL 6kg - JAK NOWA

      Obserwuj

    • Pralka Sharp model ES-HFA6102WD-PL 6kg - JAK NOWA

      …Do sprzedania pralka firmy Sharp model ES-HFA6102WD-PL 6k. Pralka jest w stanie idealnym, jak nowa - po podłączeniu…

      999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Ania

      Obserwuj

    • Pralka Ania

      …Witam pralka z podgrzewaczem wody Ania -Frania uzyta z 2 razy wyglada jak nowa ma okolo 25 lat cena ostateczna 450 zl tel 6,9,3,5,0,5,9,3,1, pozdrawiam…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Frania SHL-1973r.

      Obserwuj

    • Pralka Frania SHL-1973r.

      …Sprzedam pralke franie SHL z 1973 roku ,nie wiem czy jest sprawna ,stan tak jak na zdjeciach ,reszty brak ,pralka…

      80 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • silnika pralki  Samsung  3.5 KG WF0350N1V

      Obserwuj

    • silnika pralki Samsung 3.5 KG WF0350N1V

      …nie czyszczony do zdjęć- reszta jak na zdjęciach,masz pytania pisz tutaj na stronie lub dzwoń - ,wysyłka na koszt kupującego…

      80 zł
      FIRMA
    • Pralka Electrolux

      Obserwuj

    • Pralka Electrolux

      …funkcjonowała bez zastrzeżeń. Stan jak na zdjęciach Pralka do naprawy lub na części, odbiór osobisty. . Cena 350 zł. Cena do negocjacji…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia