Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"30 cm" w Pralki i suszarki

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • AGD wyłącz filtr
  • Pralki i suszarki wyłącz filtr
  • Fraza: 30 cm wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • PARLKA SLIM 40cm

      Obserwuj

    • PARLKA SLIM 40cm

      …ubrań. /SYSTEM WAGOWY/ Stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry Program krótki 30/14 min. możliwość ustawiania…

      350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • KLARSTEIN ShirtButler Pro Suszarka do ubrań 1200 W

      Obserwuj

    • KLARSTEIN ShirtButler Pro Suszarka do ubrań 1200 W

      …W dotykowy wyświetlacz timer: 15 / 30 / 60**************180 min temperatura: 30 / 40 / 50 / 60 / 70 °C materiał…

      160 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Składana suszarka do naczyń Drip-Drop do kampera, przyczepy. łodzi

      Obserwuj

    • Składana suszarka do naczyń Drip-Drop do kampera, przyczepy. łodzi

      …płasko. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przeznaczona na talerze, filiżanki, kubki i sztućce. Wymiary: 30

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka elektryczna

      Obserwuj

    • Suszarka elektryczna

      …wsadu ubrań): 30 x 25 x 105 cm Moc (W): 1000 W Napięcie (V): 220 V Sterowanie: pilot / panel na urządzeniu Metoda grzania: PTC Certyfikat: ㅤ - CE ㅤ - RoHS…

      279 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka ZANUSSI  Flextime ZWY 61243KC 6 kg GWARANCJA !!! DUŻY WYBÓR AGD

      Obserwuj

    • Pralka ZANUSSI Flextime ZWY 61243KC 6 kg GWARANCJA !!! DUŻY WYBÓR AGD

      …Mix 20°C, Płukanie, Odpompowanie, Wirowanie, Łatwe Prasowanie, 20 min Odświeżanie, Dżins, 30 minut, Dodatkowe…

      499 zł
      FIRMA
    • Pralko-suszarka SHARP ES-HDB87W-DE A+++ 8/6 kg GWARANCJA DUŻY WYBÓR AGD

      Obserwuj

    • Pralko-suszarka SHARP ES-HDB87W-DE A+++ 8/6 kg GWARANCJA DUŻY WYBÓR AGD

      …Sportowe, Płukanie, Alergia, Wirowanie, Szybkie 30 C w 15 minut, Codzienne 60 C w 60 minut, Suszenie Delikatne, Suszenie…

      699 zł
      FIRMA
    • Pralka Ariston AVL 95

      Obserwuj

    • Pralka Ariston AVL 95

      …detergentu, -zbiornik inox, -drzwi otwierane pod kątem 180 stopni, -otwór wsadowy 30 cm, -obrotowy pojemnik na detergenty…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Miele W 600 GalaGrande XL | ładowana od góry | 5,5 kg | 1200 obr/min

      Obserwuj

    • Pralka Miele W 600 GalaGrande XL | ładowana od góry | 5,5 kg | 1200 obr/min

      …+ Kolor: biały Wymiary: 90 cm wys. x 45,4 cm szer. x 60 cm gł. Waga: 94 kg System ochrony przed zalaniem: Miele…

      2 500 zł
      FIRMA
    • Pralka Candy Aqua 1142, mini pralka, 4kg, 1100obr/min, AQUAMATIC, A+

      Obserwuj

    • Pralka Candy Aqua 1142, mini pralka, 4kg, 1100obr/min, AQUAMATIC, A+

      …Automatyczny Programy prania: Bawełna, Mieszany, Pranie w zimnej wodzie, Program szybki 14 minut, Program szybki 30

      1 200 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Suszarka z pompą ciepła Miele T1 TWF660WP Modern Life, EcoSpeed, 8kg,EcoDry

      Obserwuj

    • Suszarka z pompą ciepła Miele T1 TWF660WP Modern Life, EcoSpeed, 8kg,EcoDry

      …Tak Wymiary: Szerokość (cm) 59,60, Wysokość (cm) 85, Głębokość (cm) 64,30, Głębokość z otwartymi drzwiami (cm

      3 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Outlet Agd: pralka Whirlpool MTDLR6040SPLN Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: pralka Whirlpool MTDLR6040SPLN Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 60 x 40 x 90 Pojemność [kg]: 6 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1000…

      999 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralko suszarka Whirlpool FWDG86148BPL Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralko suszarka Whirlpool FWDG86148BPL Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 54 Pojemność [kg]: Pralka 8, Suszarka 6 Maksymalna prędkość…

      1 799 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Płyta indukcyjna Whirlpool WLS6960 BF Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Płyta indukcyjna Whirlpool WLS6960 BF Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.) 59 x 5,4 x 51 cm Napięcie zasilania 230/400 V Moc przyłączeniowa 7,2 KW Booster…

      1 299 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Whirlpool W6XW845WB EE Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Whirlpool W6XW845WB EE Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 61 Klasa energetyczna: D Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość…

      2 099 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Suszarka do bielizny Beko B5T67249WDC Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Suszarka do bielizny Beko B5T67249WDC Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 47 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 7 Typ suszarki: Kondensacyjna Silnik inwerterowy…

      1 999 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Haier RTXSG48TCE Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Haier RTXSG48TCE Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 60 x 41 x 86 Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      1 369 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Suszarka Electrolux EW7D394UCP Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Suszarka Electrolux EW7D394UCP Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 65 Pojemność [kg]: 9 Zużycie prądu (100 cykli): 106 kWh Pompa…

      2 499 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Electrolux EW8FG5602CDP Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Electrolux EW8FG5602CDP Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 64 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 11 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1600…

      3 899 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Candy  CSTG 28TVRE/1-S Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Candy CSTG 28TVRE/1-S Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 60 x 40 x 86 Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1200…

      899 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Beko HTV8712XW Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Beko HTV8712XW Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 56 Pojemność [kg]: Pralka 8, Suszarka 5 Maksymalna prędkość…

      2 099 zł
      FIRMA
    • Pralka Comfee

      Obserwuj

    • Pralka Comfee

      30 min i 45 min program szybkiego prania do wyboru lekko zabrudzonych ubrań. Oszczędność czasu i energii Pranie na…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SUSZARKA KONDENSACYJNA ELECTROLUX

      Obserwuj

    • SUSZARKA KONDENSACYJNA ELECTROLUX

      …miesięcy gwarancji Wymiary WxSxG 85x60x58 cm Pojemność 6 kg Klasa energetyczna C Zużycie energii 3,7 kWh na cykl Liczba…

      520 zł
    • Outlet Agd: Pralka Samsung WW11BGA046AE Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Samsung WW11BGA046AE Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 60 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 11 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      2 999 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Suszarka do ubrań Haier HD80-A2939-S Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Suszarka do ubrań Haier HD80-A2939-S Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 58 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 8 Typ suszarki: Kondensacyjna Klasa energetyczna…

      2 299 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Samsung WW80T554DAT Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Samsung WW80T554DAT Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 55 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      1 999 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd:Pralka Haier RTXSG47TMCRE Inox Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd:Pralka Haier RTXSG47TMCRE Inox Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 60 x 41 x 86 Pojemność [kg]: 7 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      1 599 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Electrolux EW6F329SP Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Electrolux EW6F329SP Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 63 x 60 x 85 Pojemność [kg]: 9 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1200…

      1 699 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Indesit EWDE751451W/EU Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Indesit EWDE751451W/EU Warszawa

      …Wymiary (gł. x szer. x wys.): 54 x 60 x 85 cm Pojemność (pranie/suszenie) 7 kg / 5 kg Klasa energetyczna prania z…

      1 348,99 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Haier HW80-B14959U1-SA Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Haier HW80-B14959U1-SA Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 50 Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      1 599 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralko-Suszarka Haier HWD80-B14979-S Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralko-Suszarka Haier HWD80-B14979-S Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 56 Pojemność [kg]: Pralka 8, Suszarka 5 Maksymalna prędkość…

      2 799 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Hisense WDQR1014EVAJMT Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralko-suszarka Hisense WDQR1014EVAJMT Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 61 Pojemność [kg]: Pralka 10, Suszarka 6 Maksymalna prędkość…

      1 949 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Piekarnik Amica ED57529X Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Piekarnik Amica ED57529X Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 60 x 58 Pojemność [l]: 77 Rodzaj piekarnika: Elektryczny Klasa…

      1 149 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd Pralko -Suszarka Electrolux EW9W161BC Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd Pralko -Suszarka Electrolux EW9W161BC Warszawa

      …Wymiary (Głęb. x Szer. x Wys) [cm]: 64 x 60 x 87 Pojemność [kg]: Pralka - 10, Suszarka - 6 Maksymalna prędkość…

      3 349 zł
      FIRMA
    • Outlet Agd: Pralka Electrolux MEW6F348XP Warszawa

      Obserwuj

    • Outlet Agd: Pralka Electrolux MEW6F348XP Warszawa

      …Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.) [cm]: 60 x 85 x 58 Pojemność [kg]: 8 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400…

      2 289 zł
      FIRMA
    • PROFESJONALNA Pralka WHIRLPOOL  A+++ 9 KG INSTR.PL GWARANCJA DUŻY WYBÓR AGD

      Obserwuj

    • PROFESJONALNA Pralka WHIRLPOOL A+++ 9 KG INSTR.PL GWARANCJA DUŻY WYBÓR AGD

      …Płukanie + Wirowanie, Antyalergiczne, Eco 40-60°C, Pełny Wsad w 45 minut, Krótkie 30 minut, Steam Hygiene, Koszule…

      999 zł
      FIRMA
    • Pralka wolnostojąca Beko ładowana od góry BTL1WFP10724PL wąska

      Obserwuj

    • Pralka wolnostojąca Beko ładowana od góry BTL1WFP10724PL wąska

      …wystających (GxSxW): 60 x 40 x 90 cm Głębokość z elementami wystającymi: 60 cm Kolor urządzenia: biało-czarny Kolor…

      1 495 zł
      FIRMA
    • Pralka Wirnikowa Typu Frania Sigma 7kg XPB70-288 Turystyczna Lekka

      Obserwuj

    • Pralka Wirnikowa Typu Frania Sigma 7kg XPB70-288 Turystyczna Lekka

      …biały Wysokość: 80 cm Szerokość:46 cm Głębokość:41 cm Programator: Czas prania:Do 15 minut Funkcje programatora…

      379 zł
      FIRMA
    • Pralka Miele W 605 F | ładowana od góry | 5,5 kg | 1200 obr/min |Softtronic

      Obserwuj

    • Pralka Miele W 605 F | ładowana od góry | 5,5 kg | 1200 obr/min |Softtronic

      …/ Lotosweiß Wymiary: szer.45,4 × wys.90 × gł. 60 cm Waga: 94 kg System ochrony przed zalaniem: Miele Wasserschutzsystem…

      2 300 zł
      FIRMA
    • Pralka Slim Haier Mini, 5kg 1200obr/min, Silnik inwerterowy, Prog. 15 min

      Obserwuj

    • Pralka Slim Haier Mini, 5kg 1200obr/min, Silnik inwerterowy, Prog. 15 min

      …(GxSxW): 43 x 51 x 70 cm Głębokość z elementami wystającymi: 49 cm Kolor: biało-czarny Kolor drzwiczek: czarny…

      1 700 zł
      FIRMA
    • PRALKA PRZEMYSŁOWA WHIRLPOOL AWG 1114 SD 11KG 2 LATA GWAR

      Obserwuj

    • PRALKA PRZEMYSŁOWA WHIRLPOOL AWG 1114 SD 11KG 2 LATA GWAR

      …do użytku komercyjnego: Programy specjalne: Szybki 30 minut, Mieszane, Białe, Sport, Kołdra, Odświeżanie Parowe…

      4 549,77 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • vidaXL Mini pralka jeden bęben, 2,6 kg(SKU:50548)

      Obserwuj

    • vidaXL Mini pralka jeden bęben, 2,6 kg(SKU:50548)

      …kredytową. Dostawa zawiera link do śledzenia, a czas dostawy w Wielkiej Polska wynosi 3-5 dni. Gwarancja producenta. 30

      420 zł
      FIRMA
    • Pralka wirówkowa wirnikowa pralka Sigma XQB48-888 mini 4.8kg

      Obserwuj

    • Pralka wirówkowa wirnikowa pralka Sigma XQB48-888 mini 4.8kg

      …odwadniania, bez mycia i płukania. Czas trwania: 30 minut. -Program szybki: Pranie w temperaturze pokojowej. Krótki czas…

      599 zł
      FIRMA
    • PRALKA PRZEMYSŁOWA półprofesjonalna 9KG WHIRLPOOL AWG914S/D1 /PRO

      Obserwuj

    • PRALKA PRZEMYSŁOWA półprofesjonalna 9KG WHIRLPOOL AWG914S/D1 /PRO

      …specjalne: Szybki 30 minut, Mieszane, Białe, Sport, Kołdra, Odświeżanie Parowe, Płukanie +Wirowanie, Delikatne…

      3 999 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Pralka wirnikowa  z wirówką Sigma XPB78-8S  pompa wody

      Obserwuj

    • Pralka wirnikowa z wirówką Sigma XPB78-8S pompa wody

      …urządzenia (szer. x gł. x wys.):74x44x89 cm Urządzenie Sigma, model XPB78-8S wyposażone jest w bardzo prosty programator…

      649 zł
      FIRMA
    • Pralka Miele W1 WKH 132, XL,TwinDos, PowerWash 2.0, wsad 9kg, Funkcja plamy

      Obserwuj

    • Pralka Miele W1 WKH 132, XL,TwinDos, PowerWash 2.0, wsad 9kg, Funkcja plamy

      …środka piorącego na dany cykl prania, co pozwoli Ci zaoszczędzić aż do 30 % detergentu. Białe czy kolorowe - zawsze…

      4 500 zł
      FIRMA
    • Suszarka do ubrań Bosch WQG1417GPL 9 kg Serie 6 Pompa ciepła AutoDry biała

      Obserwuj

    • Suszarka do ubrań Bosch WQG1417GPL 9 kg Serie 6 Pompa ciepła AutoDry biała

      …efektywności energetycznej: A++ Klasa wydajności kondensacji - NOWA (2010/30/EC): B Wąż odpływowy: Tak Zestaw dający…

      2 449 zł
      FIRMA
    • Pralka z wirówką 8KG prania + 5KG wirowania 1400obr

      Obserwuj

    • Pralka z wirówką 8KG prania + 5KG wirowania 1400obr

      …20 cm lub podłączyć do odpływu kanalizacyjnego w podłodze. Atrakcyjna cena, prosta obsługa, tania eksploatacja…

      699 zł
      FIRMA
    • Pralko-wirówka Turystyczna

      Obserwuj

    • Pralko-wirówka Turystyczna

      …x 39 x 72 cm Kolor: biały Czas prania: Do 15 minut Waga netto:14 kg Uniwersalna międzynarodowa klasa…

      459 zł
      FIRMA
    • Pralka Automatyczna Vivax Wsad 7kg 1200obr Quick 15' EKO Silnik Inwerterowy

      Obserwuj

    • Pralka Automatyczna Vivax Wsad 7kg 1200obr Quick 15' EKO Silnik Inwerterowy

      …załadunkiem i szerokością zaledwie 40 cm idealnie nadaje się do małych i wąskich przestrzeni. Posiada bęben o pojemności 7 kg…

      1 249 zł
      FIRMA
    • Pralko-wirówka Turystyczna z Wirówką 5kg+2kg 1000obr/min SIGMA XPB35-2008GS

      Obserwuj

    • Pralko-wirówka Turystyczna z Wirówką 5kg+2kg 1000obr/min SIGMA XPB35-2008GS

      …x 39 x 72 cm Kolor: biały Czas prania: Do 15 minut Waga netto:14 kg Uniwersalna międzynarodowa klasa…

      459 zł
      FIRMA
    • Pralko Wirówka Pralka z Wirówką 5kg Prania 2kg Wirowania Turystyczna

      Obserwuj

    • Pralko Wirówka Pralka z Wirówką 5kg Prania 2kg Wirowania Turystyczna

      …znamionowa pralki: 250W Moc znamionowa wirówki: 150W Wymiary urządzenia: 61 x 39 x 70,5 cm Kolor: biały Czas prania…

      459 zł
      FIRMA

Ogłoszenia archiwalne

    • Pralka Beko 6kg 1000 obr  Slim z bluetooth
    • Pralka Beko 6kg 1000 obr Slim z bluetooth

      …silnikiem inwerterowym. Stan bardzo dobry. Wymiary : szerokość 60 cm , głębokość 45 cm , wysokość 85 cm. Serdecznie…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka Bosch Seria 4 8 kg pompa ciepła silnik inwerterowy
    • Suszarka Bosch Seria 4 8 kg pompa ciepła silnik inwerterowy

      …inwerterowy. Filtry czyste wymiennik też. Wymiary szerokość 60 cm , głębokość 65 cm , wysokość 85 cm. Serdecznie zapraszam…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Gorenje sprawna zadbana
    • Pralka Gorenje sprawna zadbana

      …6 kg Duży wyświetlacz Nie skacze Głęboka 40 cm Szerokość 60 cm Pralka znajduje się na parterze Możliwość sprawdzenia przed zakupem Transport do 30 km…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarka Samsung 9 kg wsadu z pompą ciepła i silnikiem inwerterowym
    • Suszarka Samsung 9 kg wsadu z pompą ciepła i silnikiem inwerterowym

      …wysokość 85 cm. Serdecznie zapraszam do zakupu. Tylko odbiór osobisty. Cena do lekkiej negocjacji. Za niewielką opłatą możliwy transport do 30 km…

      580 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Sharp 7 kg wsadu 1400 obr. Silnik inwerterowy
    • Pralka Sharp 7 kg wsadu 1400 obr. Silnik inwerterowy

      …zadbana. Wymiary szerokość 60 cm , głębokość 55 cm , wysokość 85. Serdecznie zapraszam do zakupu. Cena do lekkiej zimy. Za niewielką opłatą możliwy transport do 30 km…

      520 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka automatyczna Beko - slim 41,5 cm, wsad 6 kg, wirowanie 1400 obr./min

      Obserwuj

    • Pralka BEKO slim 6kg 1000 obr - WUE6511XWW
    • Pralka BEKO slim 6kg 1000 obr - WUE6511XWW

      …wirowania [obr/min]: 1000 Wymiary: Głębokość [cm]: 41.5 Szerokość [cm]: 60 Wysokość [cm]: 84 Programy prania: Bawełna…

      350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pralka Zanussi Lindo 100 – ładowana od góry, 40 cm – stan dobry
    • Pralka Zanussi Lindo 100 – ładowana od góry, 40 cm – stan dobry

      …Pralka Zanussi Lindo 100 – ładowana od góry, 40 cm – stan dobry Sprzedam pralkę Zanussi Lindo 100, ładowaną od…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pralka Sharp ES-HFM6103W3
    • pralka Sharp ES-HFM6103W3

      …1000 na min Opcja opóźnionego startu najniższa cena z ostatnich 30 dni-480 zł Wymiary ramy: szerokość 60 głębokość 52…

      430 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia