Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Dom bliźniak 140m2 Grodzisk Mazowiecki

  • 18 Mar 05:54
  • Nr ogłoszenia: 70194678
1 / 12
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6428 zł/m²
  • Powierzchnia 140 m²
  • Powierzchnia działki 600 m²
  • Zabudowa bliźniak
  • Liczba pięter 2 piętra
  • Liczba pokoi 4
  • Typ mieszkalny
MJ Nieruchomości prezentuje: 1/2 bliźniaka o powierzchni 140m2 wraz z działką o powierzchni 600m2 w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy. Okolica to przede wszystkim zabudowa jednorodzinna. Niedaleko szkoła, przedszkole, sklepy, place zabaw, ścieżki spacerowe i rowerowe. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! Całość wymaga generalnego remontu. Rozkład pomieszczeń: PARTER Słoneczny salon z wyjściem na taras oraz ogród, Hall, Łazienka z WC, Kuchnia, Pokój, PIĘTRO Łazienka z WC oraz prysznicem Duża, słoneczna kuchnia, 4 Pokoje, Garaż w bryle budynku na jeden duży samochód. Możliwość pozostawienia dodatkowych aut przed posesją. Do budynku podłączone są wszystkie media miejskie. Ogrzewanie gazowe. Zapraszam do kontaktu *** *** *** Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Droga

  • utwardzona

Dodatkowe informacje

  • garaż

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

900 000 zł 6428 zł/m²