Derbi senda 50/80 malossi mhr 125,cbr,nsr,dt,rieju,
- 27 Cze 16:18
- Nr ogłoszenia: 40094272
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Derbi
- Stan używane
- Rok produkcji 2009
- Przebieg 8300 km
- Pojemność silnika 49 cm³
- Moc 12 KM
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Rodzaj napędu łańcuch
Witam serdecznie !
Zamienie za full crossa.
Dziś do zaoferowania mam przepiękne supermoto jakim jest Derbi Senda. Sm jest młodziutkie bo pochodzi z 2009 roku a pierwsza rej w kraju została zrobiona w 2013 roku(została sprowadzona) przebieg jaki wynosi to 8300 i nadal rośnie. Senda jest normalnie zarejestrowana na kartę motorowerową. Nie jedno autko zostawia w tyle. Jeżdżona na castrol power racing 2t. Napęd w dobrej kondycji jak i klocki hamulcowe. Siedzenie jak nówka, obszyte niebieską nicią. Uszczelniacze w lagach wymienione na nówki. Derbi jest mocne i zrywne. Nówka sztuka okleina. A teraz części jakie w nim siedzą:
*cylinder 80*
*wydech metrakit*
*końcówka wydechu tecnigas*
*lampa black line z kierunkowskazami*
*wał malossi mhr(1300 zł)*
*gaźnik dellorto 21mm*
*filtr stożkowy malossi*
*złoty łancuch wzmacniany*
*sportowe sprzęgło*
Jest dużo rzeczy o których zapomniałem, moto jest doinwestowane, cena do nego, wiecej info pod telefonem.
SENDA na żywo wygląda kozacko i zwraca uwagę nie jednego przechodniego. Ładny dźwięk na tym wydeszku z połączeniem z filtrem stożkowym z malossiego :)
Pozdrawiam !
5 100 zł
