Cewka Eaton 300AA00082A
1 / 11
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Stan nowe
  • Marka maszyny Inna
  • Rok produkcji 2021
Witam, posiadam na sprzedaż Cewki Eaton 300AA00082A dostępne od ręki. OFERUJEMY również Pompy tłoczkowe Vickers typu : PVB, PFB, PVQ, PVE, PVH,PVM, Pompy łopatkowe pojedyncze Vickers typu: V10, V20, 25V(T), 30V(T), 35V(T), 45V(T), Pompy łopatkowe podwójne Vickers typu: V2010; V2020, 2520V(Q), 2525V(Q), 3520V(Q), 3525V(Q), 4520V(Q), 4525V(Q), 4535V(Q) VVS, VVP, Wkłady do w/w pomp, Silniki hydrauliczne Vickers typu: MFB, 25M, 35M, 45M, 50M, Rozdzielacze Vickers typu: DG4V3, DG4V5, DG4S4, DG3V5, DG5V5, DG5V7, DG5S-H8, DG5S4-10, Zawory ciśnieniowe Vickers typu: DGMX, X(C)T, X(C)G, DGMC, ECT, ECT5, ECG, ECG5, CGR, R(C)T, R(C)G, Zawory sterujące przepływem Vickers typu: DGMFN-3, DGMFN-7, EFN, F(C)G, DGMPC, DGMDC, Cewki do rozdzielczy Vickers: 12, 24, 110, 220, jak również inne produkty firmy Vickers, Atos, Rexroth, Sauer Danfoss, Denison jak i ich zamienniki. Kontakt: +48 *** *** ***