BMW E39 INDIVIDUAL,GAZ, Bogate wyposażenie!
- 18 Lut 09:24
- Nr ogłoszenia: 58091849
1 / 12
Witam, sprzedam moją beemke. M52TUB25, czyli 2 vanosy, ale o mocy 170 koni. Butla gazu w kole. Do pełna gazu to 55litrów. Spalanie w cyklu mięszanym to 13 litrów(bez zamulania)
Wyposażenie:
-grzane skóry
-lusterko fotochromatyczne
-elektryczne fotele
-czujniki cofania
-czarna podsufitka
-szyberdach
-kierownica, drążek mpakiet
-xenon
-klima działa
-ringi(dokładane)
-wszystkie szyby w prądzie
-webasto
-wydech sebring
Wymieniłem:
-całe tylne zawieszenie oprócz amorów, czyli np.końcówki drążków, tuleje pływające, łączniki stab., wahacze(części to np. lemforder, delphi) w każdym razie nie żałowałem na części.
-wahacze przód(po wymianie zawieszenia była geometria)
-świece
-gumy na cewkach
-wężyki od gazu
-klocki przód
-tarcze przód były przetoczone
-olej na czas (motul 10w40)
-filtry gazu nowe oraz regulacja gazu
E39 w lecie jeździ na 18" Styling 71 (które dorzucam). Teraz są 15 zima(ostatnie zdjęcie). Skóry nie podarte, o auto dbałem, garażowałem. Auto oczywiście nigdy nie zawiodło. Oleju nic nie ubywa. Ogólnie mówiąc mechanicznie bardzo dobrze. Do zrobienia prawy tylny próg.
Więcej informacji pod telefonem.
10 000 zł
