Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"używane silniki elektryczne" w Produkcja

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Produkcja wyłącz filtr
  • Fraza: używane silniki elektryczne wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Silnik elektryczny sprężarki 90 Kw 2900 obr PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny sprężarki 90 Kw 2900 obr

      …Posiadamy silniki elektryczne nowe i używane o mocy do 350 kw dostępne na miejscu . Oferowany na zdjęciu głównym…

      6 000 zł
    • silnik elektryczny 6kW kołnierzowy 3 fazowy 380 volt

      Obserwuj

    • silnik elektryczny 6kW kołnierzowy 3 fazowy 380 volt

      silnik elektryczny 6kW kołnierzowy 3 fazowy 380 volt silnik elektryczny 6kW kołnierzowy .Silnik nieużywany z…

      650 zł
    • Silnik 3 fazowy 11kw

      Obserwuj

    • Silnik 3 fazowy 11kw

      Używany silnik elektryczny 3-fazowy o mocy 11 kW, 1445 obrotow/min. Silnik jest sprawny. Srednica walka gdzie nachodzi sprzeglo 42mm…

      800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Listwa tłumiąca KTR DSFL 350 silnik elektryczny

      Obserwuj

    • Listwa tłumiąca KTR DSFL 350 silnik elektryczny

      …Na sprzedaż używana i oryginalna stopa/szyna/listwa antywibracyjna do mocowania silnika elektrycznego. Typ : KTR…

      130 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny SUDf 180 l-6 z żurawia bud. ZB 75/100

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny SUDf 180 l-6 z żurawia bud. ZB 75/100

      …Witam. Mam na sprzedaż 3 silnik elektryczny SUDf 180 l-6 14,5 KW 955 obr na 380V. Silnikiużywane, 100…

      1 800 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Silnik Elektryczny Kołnierzowy SKFC 225M 2

      Obserwuj

    • Silnik Elektryczny Kołnierzowy SKFC 225M 2

      …Witam posiadam do sprzedania silnik elektryczny. Producent EMA - CELMA Cieszyn. Parametry silnika : * 60 Hp (W…

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Elektryczny Siemens 15kW

      Obserwuj

    • Silnik Elektryczny Siemens 15kW

      Używany w pełni sprawny zdemontowany z wtryskarki Arburg. 15kW 1490obr…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 0.75kw. 1380obr./min. Firmy WEG

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 0.75kw. 1380obr./min. Firmy WEG

      …SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH GRZEGORZ KARMAN Mam do sprzedania używany silnik elektryczny 0.75kw. 1380obr./min…

      246 zł
      FIRMA
    • Silnik elektryczny 45kW

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 45kW

      …Sprzedam, dwie sztuki silników trójfazowych o mocy 45 kW każdy, obroty 980 obr/min. Stan bardzo dobry używane

      4 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Sinik elektryczny FDR 80B/2Q używany

      Obserwuj

    • Sinik elektryczny FDR 80B/2Q używany

      …Mam do sprzedania Silnik trójfazowy 1,1Kw 2840/min typ FDR 80B/2Q W razie pytań proszę pisać sms po godzinie 17,00…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Prasa hydrauliczna 100 Ton

      Obserwuj

    • Prasa hydrauliczna 100 Ton

      …Na sprzedaż używana prasa hydrauliczna duńskiej produkcji. Prasa wyposażona w pompę hydrauliczną Bosch, napędzaną…

      15 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Trak do drewna, ostrzałka rozwiedziarka

      Obserwuj

    • Trak do drewna, ostrzałka rozwiedziarka

      …Sprzedam trak do drewna, posuw na potencjometr, elektrycznie regulowany góra dół, silnik 7,5 kw, średnica cięcia 85…

      15 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szafa sterownicza z falownikiem Moeller Regulacja obrotów. Nie używana.

      Obserwuj

    • Szafa sterownicza z falownikiem Moeller Regulacja obrotów. Nie używana.

      …zaawansowanego sterowania pracą silnika elektrycznego. Idealne rozwiązanie do automatyzacji maszyn takich jak pompy…

      2 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Oczkarka zakuwarka maszyna do nabijania zakuwania oczek fi 5 mm

      Obserwuj

    • Oczkarka zakuwarka maszyna do nabijania zakuwania oczek fi 5 mm

      …Oczkarka elektrzyczna do banerów. Oferujemy na sprzedaż prawie nie używaną elektryczną maszynę do nabijania oczek…

      4 200 zł
      FIRMA
    • Oczkarka zakuwarka maszyna do nabijania oczek 5 mm kółek

      Obserwuj

    • Oczkarka zakuwarka maszyna do nabijania oczek 5 mm kółek

      …Oczkarka elektrzyczna do banerów. Oferujemy na sprzedaż prawie nie używaną elektryczną maszynę do nabijania oczek…

      4 200 zł
      FIRMA
    • Taśmowy powrót materiału

      Obserwuj

    • Taśmowy powrót materiału

      …składa się z dwóch osobnych taśmociągów z możliwością połączenia w całość (mogą również być używane osobno…

      2 100 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Czopiarka GOMA FC-10 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Czopiarka GOMA FC-10

      elektrycznyelektryczny przesuw wózka – górny pulpit sterowniczy – dokumentacja DTR - maszyna używana - maszyna…

      19 900 zł
    • Wtryskarka Tederic E320 rok produkcji 2023 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wtryskarka Tederic E320 rok produkcji 2023

      Używana wtryskarka TEDERIC E320 Elektryczny silnik plastyfikacji Stan techniczny bdb. Rok produkcji 2023 Dane…

      210 000 zł
    • Wyposażenie komplet młyn zbożowy elektryczny

      Obserwuj

    • Wyposażenie komplet młyn zbożowy elektryczny

      …odłączenia prądu i zaprzestania działalności. Od dwóch lat nie są używane, a może ktoś znalazłby dla nich jakiś użytek…

      123 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Grubościówka JAROMA typ DSMC-60 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka JAROMA typ DSMC-60

      … – elektryczne podnoszenie blatu – hamulec elektryczny – dokumentacja DTR – grubościówka używana, stan bardzo dobry - maszyna…

      20 900 zł
    • Piła formatowa ALTENDORF typ F-45 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa ALTENDORF typ F-45

      …tarczy i podcinaka – z podcinakiem – belka dociskowa – niemalowana – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana

      33 900 zł
    • Giętarka do rur PEDRAZOLLI, BENDMASTER 42 IMS

      Obserwuj

    • Giętarka do rur PEDRAZOLLI, BENDMASTER 42 IMS

      …000464; pojemność: 42; kąt obrotu: 187 °; wyświetlacz cyfrowy: tak; moc silnika: 95 kW; połączenie elektryczne: 380 V…

      41 600 zł
      FIRMA
    • Silnik elektryczny QUICK ROTAN NDK-402. 1,9/1,1KW

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny QUICK ROTAN NDK-402. 1,9/1,1KW

      …Przedmiotem sprzedaży jest sprawny, używany silnik QUICK ROTAN 380 V, 2850 obr./min.. Tabliczka znamionowa…

      250 zł
    • Stół prasowalniczy Comel BR/A SXD + Wytwornica pary Comel

      Obserwuj

    • Stół prasowalniczy Comel BR/A SXD + Wytwornica pary Comel

      Używany w świetnym stanie Stół prasowalniczy Comel BR/A SXD z odsysaniem i podgrzewaniem elektrycznym + Wytwornicą…

      3 690 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rębak / Rozdrabniacz A. Fransson TRM50

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz A. Fransson TRM50

      …ATUTY – z podajnikiem taśmowym – bieg wsteczny – rok produkcji 2008r. – elektryczny autorewers – rębak mało używany

      60 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wielopiła gąsienicowa RAIMANN KR 230E 250/140 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wielopiła gąsienicowa RAIMANN KR 230E 250/140

      … - gąsienica - centralne smarowanie - laser z elektrycznym przesuwem - płynna regulacja prędkości posuwu - silnik

      47 900 zł
    • Piła formatowa ALTENDORF F 45 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa ALTENDORF F 45

      … – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym

      38 900 zł
    • Piła formatowa pilarka z podcinakiem ALTENDORF F45 ELMO POSIT 4 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa pilarka z podcinakiem ALTENDORF F45 ELMO POSIT 4

      … – oryginalna dokumentacja – niemalowana – piła używana, stan idealny - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      45 900 zł
    • Grubościówka SCM S630 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka SCM S630

      …wyświetlacz grubości strugania – elektryczne podnoszenie blatu – grubościówka używana, stan bardzo dobry, oryginalna…

      31 900 zł
    • Grubościówka grubiarka JAROMA typ DSMC-63 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka grubiarka JAROMA typ DSMC-63

      …wyprowadzający gładki, ciągnący – z dołu: - regulowane wałki w dolnym blacie 2szt - silnik 7,5kW - elektryczne

      20 900 zł
    • Grubościówka grubiarka JAROMA typ DSMB-63 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka grubiarka JAROMA typ DSMB-63

      …wyprowadzający gładki, ciągnący * z dołu: - regulowane wałki w dolnym blacie 2szt - silnik 5,5kW - elektryczne podnoszenie…

      20 900 zł
    • Grubościówka grubiarka strugarka jednostronna Jaroma DSNA 63 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka grubiarka strugarka jednostronna Jaroma DSNA 63

      …wyprowadzający gładki, ciągnący - z dołu: - regulowane wałki w dolnym blacie 2szt - silnik 7,5kW - elektryczne

      26 900 zł
    • Grubościówka JAROMA typ DSMA-63 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka JAROMA typ DSMA-63

      …wyprowadzający gładki, ciągnący – z dołu: - regulowane wałki w dolnym blacie 2szt - silnik 7,5kW - elektryczne

      16 900 zł
    • Grubościówka JAROMA DSMD-63 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka JAROMA DSMD-63

      … – elektryczne podnoszenie blatu – grubościówka używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      21 900 zł
    • Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40A

      Obserwuj

    • Beztrzpieniowa giętarka do rur i profili BENDMASTER 40A

      …deformacji materiału. Prezentowana giętarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Giętarki do rur są urządzeniami używanymi

      13 450 zł
    • Wiertarka stołowa przemysłowa, Heckert BT 2

      Obserwuj

    • Wiertarka stołowa przemysłowa, Heckert BT 2

      …Producent: HECKERT Typ: BT 2 Stan maszyny: Używany b.dobry Lokalizacja: Sucha Beskidzka max.skok wrzeciona 100mm…

      4 900 zł
      FIRMA
    • Tartak taśmowa  gater piła  śtihl husqvarna

      Obserwuj

    • Tartak taśmowa gater piła śtihl husqvarna

      …była cały czas używana i działa bez problemów. Kupiłem go z planem na cięcie drewna, ale plany się zmieniły i…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pompa olejowa MF-5-2000 z silnikiem

      Obserwuj

    • Pompa olejowa MF-5-2000 z silnikiem

      …Zajmujemy się: kompletacją części zamiennych pod remonty maszyn i urządzeń, handlem obrabiarkami nowymi i używanymi

      100 zł
      FIRMA
    • Strugarka czterostronna SCM SUPERSET 23 *** Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Strugarka czterostronna SCM SUPERSET 23 *** Mar-Masz

      …regulacja prędkości posuwu - wałki dociskane pneumatycznie - silnik posuwu 3kW - elektryczne ustawianie grubości…

      54 900 zł
    • Wciąg łańcuchowy

      Obserwuj

    • Wciąg łańcuchowy

      … Szybkość opuszczania: 2.5 m/min Typ silnika: Silnik elektryczny, z możliwością zasilania 220V lub 380V, z mocą…

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piłą formatowa Altendorf F45 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piłą formatowa Altendorf F45

      … - waga 1184kg - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym - oryginalne zdjęcia…

      33 900 zł
    • Agregat Hydrauliczny Hydronit PPC-080430-HY-MHTrade

      Obserwuj

    • Agregat Hydrauliczny Hydronit PPC-080430-HY-MHTrade

      …750mm głębokość 320 Przedmiot jest używany, pochodzi z demontażu maszyny przemysłowej i do momentu jej demontażu…

      1 210 zł
      FIRMA
    • Wielopiła gąsienicowa RAIMANN KR 230D 250/140 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wielopiła gąsienicowa RAIMANN KR 230D 250/140

      … - 2 lasery - płynna regulacja prędkości posuwu - silnik posuwu 1,1kW - silnik główny 37kW - elektryczne podnoszenie…

      109 900 zł
    • OVERLOCK JACK C4-5/233 5-NITKOWY SZEROKI ROZSTAW

      Obserwuj

    • OVERLOCK JACK C4-5/233 5-NITKOWY SZEROKI ROZSTAW

      elektrycznej. Nowoczesna konstrukcja maszyny zapewnia lepszą wentylację silnika, a w efekcie dłuższą żywotność maszyny…

      1 900 zł
    • 37kw +FALOWNIK sprężarka śrubowa FINI kompresor śrubowy 5100l/mi 10bar

      Obserwuj

    • 37kw +FALOWNIK sprężarka śrubowa FINI kompresor śrubowy 5100l/mi 10bar

      …Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedmiotem sprzedaży. W tym ogłoszeniu jest nim elektryczna używana sprężarka…

      12 000 zł
      FIRMA
    • Rębak Pallmann PHT 140/400 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak Pallmann PHT 140/400

      …skrzynki elektrycznej – rębak używany, stan dobry, do przeglądu - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      38 900 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz WEIMA WL 10 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz WEIMA WL 10

      … – stan bardzo dobry – rębak używany - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym

      99 900 zł
    • Piła formatowa dwupiła REMA DMGA-35 z podcinakiem PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa dwupiła REMA DMGA-35 z podcinakiem

      …dobry – dwupiła używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym

      9 900 zł
    • Falownik ABB ACS60100053S00C1200001

      Obserwuj

    • Falownik ABB ACS60100053S00C1200001

      …urządzenie elektroniczne stosowane do sterowania prędkością i momentem obrotowym silników elektrycznych. Jest częścią serii…

      3 969 zł
      FIRMA
    • Wielopiła dwuwałowa A. COSTA PUMA 2/60 350/160

      Obserwuj

    • Wielopiła dwuwałowa A. COSTA PUMA 2/60 350/160

      …OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy…

      179 000 zł
    • Elektryczny nożycowy wózek paletowy HT1E (udźwig 1000 kg, podnoszenie 800 m

      Obserwuj

    • Elektryczny nożycowy wózek paletowy HT1E (udźwig 1000 kg, podnoszenie 800 m

      …pamiętać o regularnym doładowywaniu urządzenia, gdy nie jest używane. Poliuretanowe koła są idealne do pracy wewnątrz…

      5 899 zł
    • Frezarka czopiarka do okien OKOMA SF3 SFA PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Frezarka czopiarka do okien OKOMA SF3 SFA

      …do przycinania na długość – trzpień czopujący – niemalowana, maszyna używana, stan bardzo dobry - maszyna używana

      27 900 zł
    • Grubościówka JAROMA DSMB 80 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka JAROMA DSMB 80 *** Mar - Masz

      … – grubościówka używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym

      25 900 zł
      do negocjacji
    • Grubościówka JAROMA 630 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka JAROMA 630

      …1400x1200x1210mm – waga 1041kg ATUTY – produkcji polskiej – elektryczne podnoszenie blatu – grubościówka używana

      17 900 zł
    • Piła formatowa dwupiła REMA typ DMHA-35 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa dwupiła REMA typ DMHA-35

      … – elektryczny rozstaw agregatu tnącego – stan bardzo dobry – dwupiła używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      8 500 zł
    • Grubościówka Gomad typ GR 640 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka Gomad typ GR 640

      … ATUTY – produkcji polskiej – elektryczne podnoszenie blatu – wał posuwu segmentowy – grubościówka używana, stan…

      32 900 zł
    • Strugarka czterostronna WEINIG Profimat 22N na 6 głowic PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Strugarka czterostronna WEINIG Profimat 22N na 6 głowic

      … - wałki dociskane pneumatycznie - silnik posuwu 3kW - posuw na wałkach Kardana - elektryczne ustawianie grubości…

      49 900 zł
    • Falownik ABB  ACS601 00603S00C1200001

      Obserwuj

    • Falownik ABB ACS601 00603S00C1200001

      …urządzenie elektroniczne stosowane do sterowania prędkością i momentem obrotowym silników elektrycznych. Jest częścią…

      8 010 zł
      FIRMA
    • Piła formatowa FELDER Format 4 typ KAPPA 400 belka dociskowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła formatowa FELDER Format 4 typ KAPPA 400 belka dociskowa

      …stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym - oryginalne…

      42 900 zł
    • Wielopiła jednowałowa na podwoziu gąsienicowym lignum

      Obserwuj

    • Wielopiła jednowałowa na podwoziu gąsienicowym lignum

      …75 kW wymiary całkowite (dł./szer./wys.): 2360 x 200 x 1960 mm waga: 3250 kg CECHY – Produkcja czeska – Używana

      79 000 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia