Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"sprzedam d" w Produkcja

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Produkcja wyłącz filtr
  • Fraza: sprzedam d wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • DTR Arburg 320-210-750 D instrukcja DTR Hydronica D

      Obserwuj

    • DTR Arburg 320-210-750 D instrukcja DTR Hydronica D

      …Na sprzedaż oryginalna, używana, kompletna instrukcja obsługi DTR do maszyny Arburg 320-210-750 D Sterowanie Hydronica D. Stan bardzo dobry…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Frezy tarczowe NFTc 63x14 - NFTc 80x12

      Obserwuj

    • Frezy tarczowe NFTc 63x14 - NFTc 80x12

      …1. Frez tarczowy NFTc 63x14 - 20zł/szt. -średnica robocza: D=63mm, -średnica otworu: d=22mm…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Frez prosty trzpieniowy DIMAR D=5,0 d=8,0

      Obserwuj

    • Frez prosty trzpieniowy DIMAR D=5,0 d=8,0

      …Frez prosty trzpieniowy DIMAR 1070085 średnica robocza D [mm] - 5,0 wysokość robocza B [mm] - 16,0 długość…

      112 zł
      FIRMA
    • Frezy tarczowe NFTa 50x10 - NFTa100x18

      Obserwuj

    • Frezy tarczowe NFTa 50x10 - NFTa100x18

      …2. Frez tarczowy NFTa 50 x 10 SW18- 18zł/szt. -średnica robocza: D=50mm, -średnica otworu: d=16mm, -szerokość…

      18 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1988 SCHNEIDER KA 980 - zbiornik 500 D + 500 L w Kłodawie, P

      Obserwuj

    • 1988 SCHNEIDER KA 980 - zbiornik 500 D + 500 L w Kłodawie, P

      …1988 SCHNEIDER KA 980 - zbiornik 500 D + 500 L w Kłodawie, Polska Schneider Ka 980 - 500 d + 500 l Używane 1988…

      5 800 zł
    • Zespół przygotowania powietrza

      Obserwuj

    • Zespół przygotowania powietrza

      …Mam do sprzedania zespół przygotowania powietrza marki festo Typ He-d-midi, hee-d-midi-24, hel-d-midi Odbiór…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Arburg Karta klawiatury Arburg Hydronica D SN 79.869

      Obserwuj

    • Arburg Karta klawiatury Arburg Hydronica D SN 79.869

      …Na sprzedaż używana, sprawna, oryginalna płytka klawiatury, SN 79.869, Hydronica D. Karta klawiatury pasuje do…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wiertła długie do wiercenia głębokich otworów w drewnie

      Obserwuj

    • Wiertła długie do wiercenia głębokich otworów w drewnie

      …Wiertła długie, świdry CMT 535.200.51 do wiercenia w drewnie twardym i miękkim , średnica D=200 - Wykonane z HSS…

      74 zł
      FIRMA
    • FESTO 359874 + LR-D-7-MINI 162582

      Obserwuj

    • FESTO 359874 + LR-D-7-MINI 162582

      Sprzedam FESTO 359874 + LR-D-7-MINI 162582 FESTO 359874 + LR-D-7-MINI 162582 Posiadam dużo innych produktów…

      120 zł
    • Podzielnica uniwersalna UDG D-200

      Obserwuj

    • Podzielnica uniwersalna UDG D-200

      …Dzień dobry. Sprzedam podzielnicę UDG D-200. Cena brutto F/VAT…

      1 845 zł
    • Frezy tarczowe NFTb 63x14 - NFTb125x20

      Obserwuj

    • Frezy tarczowe NFTb 63x14 - NFTb125x20

      …4. Frez tarczowy NFTb 63 x14 HSS lub SW18 - 22zł/szt. -średnica robocza: D=63mm, -średnica otworu: d

      22 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Klin do stacji C-D-E obrotowej

      Obserwuj

    • Klin do stacji C-D-E obrotowej

      …Klin do stacji C-D-E obrotowej do wykrawarki rewolwerowej Amada…

      226 zł
    • Płytki KYOCERA JOMT13T308ER-D PR830

      Obserwuj

    • Płytki KYOCERA JOMT13T308ER-D PR830

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki KYOCERA JOMT13T308ER-D PR830. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Płytki KYOCERA GOMT160408ER-D PR830

      Obserwuj

    • Płytki KYOCERA GOMT160408ER-D PR830

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki KYOCERA GOMT160408ER-D PR830. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Płytki KYOCERA GOMT13T308ER-D PR830

      Obserwuj

    • Płytki KYOCERA GOMT13T308ER-D PR830

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki KYOCERA GOMT13T308ER-D PR830. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Zawór  4WE6 D 32/G24NZ4L

      Obserwuj

    • Zawór 4WE6 D 32/G24NZ4L

      Sprzedam Zawór 4WE6 D 32/G24NZ4L Firma Ponar Kontakt Email lub sprzedajemy Odbiór osobisty…

      210 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Płytki wieloostrzowe JOMT100308ER-D PR1225 KYOCERA

      Obserwuj

    • Płytki wieloostrzowe JOMT100308ER-D PR1225 KYOCERA

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki wieloostrzowe JOMT100308ER-D PR1225 KYOCERA. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Osłona do wiertarki słupowej fi 74mm

      Obserwuj

    • Osłona do wiertarki słupowej fi 74mm

      Sprzedam nowe osłony kołnierzowe do wiertarki o wymiarach d-74mm, D-87mm, L-126-192mm…

      150 zł
      FIRMA
    • Klin do stacji C, D, E obrotowej Auto Index

      Obserwuj

    • Klin do stacji C, D, E obrotowej Auto Index

      …Klin do stacji C, D, E obrotowej Auto Index do wykrawarki rewolwerowej Amada…

      165 zł
    • Płyta klawiatury Arburg Hydronica D

      Obserwuj

    • Płyta klawiatury Arburg Hydronica D

      …Na sprzedaż używana, 100 % sprawna, oryginalna płyta klawiatury, Arburg Hydronica D. Zapraszam również na inne moje aukcje…

      170 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Płytki wieloostrzowe GOMT100308ER-D PR1225/PR1210 KYOCERA

      Obserwuj

    • Płytki wieloostrzowe GOMT100308ER-D PR1225/PR1210 KYOCERA

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki wieloostrzowe GOMT100308ER-D PR1225/PR1210 KYOCERA. Cena brutto F/VAT-opakowanie…

      246 zł
    • Głowica wytaczarska wykańczająca D'ANDREA

      Obserwuj

    • Głowica wytaczarska wykańczająca D'ANDREA

      …Dzień dobry. Sprzedam głowicę wytaczarską wykańczającą D’ANDREA TR200, dokładność 0,002. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/V…

      3 690 zł
    • Schmetz 134-35 D /110

      Obserwuj

    • Schmetz 134-35 D /110

      …Witam, Sprzedam igły Schmetz system 134-35 D. NM: 110 Cena za opakowanie 10 sztuk Darmowa wysyłka za opakowanie 100 sztuk…

      10 zł
    • Głowica wytaczarska D'ANDREA U CENTER 180

      Obserwuj

    • Głowica wytaczarska D'ANDREA U CENTER 180

      …Dzień dobry. Sprzedam głowicę wytaczarską D'ANDREA U CENTER 180. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/VAT…

      5 535 zł
    • Szakle okrągłe kat. 6 typ BX

      Obserwuj

    • Szakle okrągłe kat. 6 typ BX

      …Szakle nowe i używane stan b/d DOR - 4,75t D - 22mm S - 49,5mm A - 32,5mm…

      22 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw wytaczarski D'ANDREA TRM80 fi 6-220

      Obserwuj

    • Zestaw wytaczarski D'ANDREA TRM80 fi 6-220

      …Dzień dobry. Sprzedam zestaw wytaczarski D'ANDREA TRM80 fi 6-220 . Stan idealny. Cena brutto F/VAT…

      7 380 zł
    • Waga platformowa RHEWA D-81  lll

      Obserwuj

    • Waga platformowa RHEWA D-81 lll

      …Witam mam do sprzedania. Wagę platformową RHEWA BIZERBA typ: D-81 W pełni sprawna. Więcej informacji pod numerem telefonu…

      1 000 zł
    • Sprzedam z-d obróbki skrawaniem

      Obserwuj

    • Sprzedam z-d obróbki skrawaniem

      Sprzedam z-d obróbki skrawaniem - kilkanaście obrabiarek i wiele innych - konstrukcja hali stalowej - około 600m2…

      42 000 zł
      FIRMA
    • Oprawka zaciskowa DIN50 D'Andrea MF20.125 F/V

      Obserwuj

    • Oprawka zaciskowa DIN50 D'Andrea MF20.125 F/V

      …Witam, sprzedam oprawke zaciskowa marki D’Andrea w idealnym stanie. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      615 zł
    • Fanuc A03B-0807-C104# Module AID16D#D moduł

      Obserwuj

    • Fanuc A03B-0807-C104# Module AID16D#D moduł

      …Fanuc A03B-0807-C104# Module AID16D#D moduł Na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 502 010 502…

      280 zł
      FIRMA
    • PEPPERL+FUCHS KFU8-GUT-1.D nowy leżak magazynowy

      Obserwuj

    • PEPPERL+FUCHS KFU8-GUT-1.D nowy leżak magazynowy

      …Temperature Converter with Trip Values PEPPERL+FUCHS KFU8-GUT-1.D. Nowy leżak magazynowy w zestawie jak na zdjęciach…

      1 220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pozostałości po działalności gospodarczej

      Obserwuj

    • Pozostałości po działalności gospodarczej

      …Dzień dobry, sprzedam pozostałości po działalności gospodarczej. Podane ceny netto. Możliwość negocjacji cen…

      999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Oprawka DIN50 D'ANDREA MONOFORCE MF20.125 F/V

      Obserwuj

    • Oprawka DIN50 D'ANDREA MONOFORCE MF20.125 F/V

      …Witam, sprzedam oprawkę o zwiększonej sile zacisku marki D’Andrea w idealnym stanie. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      738 zł
    • Szafa sterownicza Arburg Hydronica D, sterowanie Arburg Dialogica -mkvplast

      Obserwuj

    • Szafa sterownicza Arburg Hydronica D, sterowanie Arburg Dialogica -mkvplast

      …Producent: Arburg Model: Hydronica D (Dialogica) Kompletna szafa sterownicza wymontowana z wtryskarki Arburg 270-90-500 Cena netto: 2500 zł…

      2 500 zł
      FIRMA
    • Wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14

      Obserwuj

    • Wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14

      …Dzień dobry. Sprzedam wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14, obsada fi 40. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/V…

      799,50 zł
    • Głowica frezarska LAMINA LT731 M-D-D160/10

      Obserwuj

    • Głowica frezarska LAMINA LT731 M-D-D160/10

      …Dzień dobry. Sprzedam głowicę frezarską LAMINA LT731 M-D-D160/10. Obsada fi 40 mm, głowica fi 160 mm. Cena brutto F/VAT…

      1 353 zł
    • Frez składany LAMINA LT741 C-W-D-16/2

      Obserwuj

    • Frez składany LAMINA LT741 C-W-D-16/2

      …Dzień dobry. Sprzedam Frez składany LAMINA LT741 C-W-D-16/2, obsada fi 16. W komplecie płytki 4 szt. Cena brutto F/V…

      246 zł
    • REXROTH LFA 16 D-60 zawór pokrywa

      Obserwuj

    • REXROTH LFA 16 D-60 zawór pokrywa

      …Na sprzedaż, używany 100 % sprawny, zawór REXROTH LFA 16 D-60 zawór pokrywa. W komplecie do każdego zaworu tłoczek…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rezystor KRAH RWI 48/99 D HPR 400V 10R K

      Obserwuj

    • Rezystor KRAH RWI 48/99 D HPR 400V 10R K

      …Na sprzedaż, używany 100 % sprawny, REZYSTOR KRAH RWI 48/99 D HPR 400V 10R K. Super Stan !!! Zapraszam również na inne moje aukcje…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kółko zębate ręcznego przesuwu wzdłużnego stołu SPC-20

      Obserwuj

    • Kółko zębate ręcznego przesuwu wzdłużnego stołu SPC-20

      …kontaktu. Specyfikacja: - średnica zewnętrzna D=Ø24mm, długość L=35mm, liczba zębów z=10, otwór d=Ø11H7mm; - średnica…

      580 zł
      FIRMA
    • FESTO LFR-D-MINI Zespół przygotowania powietrza

      Obserwuj

    • FESTO LFR-D-MINI Zespół przygotowania powietrza

      Sprzedam FESTO LFR-D-MINI Zespół przygotowania powietrza Więcej informacji…

      250 zł
    • Oprawka D'andrea MAS 403-BT 50 Weldon fi 40 F/V

      Obserwuj

    • Oprawka D'andrea MAS 403-BT 50 Weldon fi 40 F/V

      …Witam, sprzedam oprawkę marki D’andrea na mocowanie Weldon. Długość robocza 70mm, średnica otworu 40mm. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Łożysko FAG typ 30216-A nowe

      Obserwuj

    • Łożysko FAG typ 30216-A nowe

      …Łożysko stożkowe 30216-A.FAG Kategoria: Łożyska stożkowe Parametry: Średnica wewnętrzna d [mm]:80 Średnica…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Frez jednozwojowy na płytki wymienne fi 20 M328.0020.D.07A HORN

      Obserwuj

    • Frez jednozwojowy na płytki wymienne fi 20 M328.0020.D.07A HORN

      …Dzień dobry. Sprzedam frez jednozwojowy na płytki wymienne fi 20 M328.0020.D.07A HORN. Obsada fi 20 długość całkowita 180 mm. Cena brutto F/VAT…

      430,50 zł
    • Wiertło węglikowe rozwiertak z chłodzeniem ø19 5xD WNT

      Obserwuj

    • Wiertło węglikowe rozwiertak z chłodzeniem ø19 5xD WNT

      …Dzień dobry. Sprzedam wiertło rozwiertak z chłodzeniem ø19 5xD WNT. Długość całkowita 155 mm, długość robocza 100 mm, obsada fi 20. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/VAT…

      1 845 zł
    • FREZ Głowica D-180mm d-35mm h-140mm Strugarka Frezarka PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • FREZ Głowica D-180mm d-35mm h-140mm Strugarka Frezarka

      400 zł
    • Frez frezarka narzędzie strugarka D:155mm d:40mm h:160mm PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Frez frezarka narzędzie strugarka D:155mm d:40mm h:160mm

      150 zł
    • Frez D:165mm d:35mm h:30 frezarka stan BDB PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Frez D:165mm d:35mm h:30 frezarka stan BDB

      100 zł
    • strugarka 4 stronna 7 głowicowa z uniwerslaną lignum

      Obserwuj

    • strugarka 4 stronna 7 głowicowa z uniwerslaną lignum

      …Strugarka czterostronna siedmiogłowicowa D,P,L,P,G,D,U. Siódme wrzeciono uniwersalne. Sprawna technicznie, w…

      39 000 zł
    • sterownik programowalny  ARRAY TYP AF-20MR-D

      Obserwuj

    • sterownik programowalny ARRAY TYP AF-20MR-D

      …sterownik programowalny ARRAY TYP AF-20MR-D,SPRAWNY TECHNICZNIE ZDEMONTOWANY Z MASZYNY Z UWAGI NA TO IŻ MIAŁ ZA…

      500 zł
    • Zacisk uniwersalny baza D=30m do Multi-podpory

      Obserwuj

    • Zacisk uniwersalny baza D=30m do Multi-podpory

      …Zacisk uniwersalny baza D=30m do Multi-podpory (P34048) Dostępny w Naszym sklepie pod adresem Przemysłowa 29 C…

      130 zł
      FIRMA
    • Osuszacz sprężonego powietrza Boge D 60HP 15/45 bar

      Obserwuj

    • Osuszacz sprężonego powietrza Boge D 60HP 15/45 bar

      …Osuszacz sprężonego powietrza Firma Boge Model D 60HP Min. i Max ciśnienie 15/45 bar Wydajność 370 m3/h Rok…

      18 450 zł
      FIRMA
    • POMPA spożywcza LOWARA CEA 210/4/D 1.5KW

      Obserwuj

    • POMPA spożywcza LOWARA CEA 210/4/D 1.5KW

      …witam mam do sprzedania . POMPA spożywcza LOWARA CEA 210/4/D 1.5 KW . 300 l/min . 19 m 2870 obr/min w pełni…

      700 zł
    • Klin matrycy st. C i D do wykrawarki Amada

      Obserwuj

    • Klin matrycy st. C i D do wykrawarki Amada

      …Nazwa towaru: Amada - klin matrycy stacji C, D - Produkt oryginalny Amada. Przedmiotem sprzedaży jest klin matrycy…

      145 zł
    • Piła do materiałów nieżelaznych oraz płyt laminowanych d=350

      Obserwuj

    • Piła do materiałów nieżelaznych oraz płyt laminowanych d=350

      …Piła 297.108.14M do materiałów nieżelaznych oraz płyt laminowanych o średnicy d=350 Zastosowanie Do cięcia rur…

      435 zł
      FIRMA
    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 5,0 mm HB

      Obserwuj

    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 5,0 mm HB

      …średnicy skrawania: h7 Materiał skrawający: Węglik spiekany Powierzchnia: TiAlN plus Maksymalna głębokość wiercenia (D

      157,70 zł
      FIRMA
    • Części do szlifierek SPC-20,SPM-30, 4AMP, SPD-30, SOJ10 itp.

      Obserwuj

    • Części do szlifierek SPC-20,SPM-30, 4AMP, SPD-30, SOJ10 itp.

      …obciążeń). Nazwa części Nr części / typ maszyny Elektropompka 4AMP Elektropompka SPM-30, SPC-20a,b,c,d,e Filtr…

      1 zł
      FIRMA
    • Kohlhoff Cleancontrol SL-S/D Stacja/Bramka higieniczna/czystości PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kohlhoff Cleancontrol SL-S/D Stacja/Bramka higieniczna/czystości

      …Kohlhoff Cleancontrol SL-S/D Stacja/Bramka higieniczna/czystości Producent: Kohlhoff Model: Cleancontrol SL-S/D

      1 zł
    • Wiertło  ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 11,0 mm HB

      Obserwuj

    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 11,0 mm HB

      …średnicy skrawania: h7 Materiał skrawający: Węglik spiekany Powierzchnia: TiAlN plus Maksymalna głębokość wiercenia (D

      298,39 zł
      FIRMA
    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 10,3 mm HB

      Obserwuj

    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 10,3 mm HB

      …średnicy skrawania: h7 Materiał skrawający: Węglik spiekany Powierzchnia: TiAlN plus Maksymalna głębokość wiercenia (D

      298,39 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia