Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"14*14" w Produkcja

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Produkcja wyłącz filtr
  • Fraza: 14*14 wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • WIERTŁO NWKc 14,5

      Obserwuj

    • WIERTŁO NWKc 14,5

      …wiertło nwkc 14,5 baildon…

      20 zł
      FIRMA
    • Sprzęgło CUGIR TIP 84013-11C1, sprzęgło rumuńskie

      Obserwuj

    • Sprzęgło CUGIR TIP 84013-11C1, sprzęgło rumuńskie

      …Oferujemy rumuńskie sprzęgła i hamulce: Binder-Magnette - CUGIR: 82.002.09 C1 82.002.11 C1 82.002.14 C1 82.002.16…

      100 zł
      FIRMA
    • Motoreduktor  30 W120 W

      Obserwuj

    • Motoreduktor 30 W120 W

      …Motoreduktor 30 W/14 obr 120 W/ 54 obr Fi 14 7 kg…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zębatka do dłutarki 12-14 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Zębatka do dłutarki 12-14 *** StanDrew

      …nowa - szerokość łańcucha 12-14 mm Podana cena jest ceną netto…

      350 zł
    • Frez fi 8x23.6 14 TPI

      Obserwuj

    • Frez fi 8x23.6 14 TPI

      …Dzień dobry. Sprzedam frez fi 8x23.6 14 TPI. Cena brutto F/VAT…

      184,50 zł
    • BRZESZCZOT DO PILY TASMOWAJ 1640X13X0,9 10/14 DROBNY

      Obserwuj

    • BRZESZCZOT DO PILY TASMOWAJ 1640X13X0,9 10/14 DROBNY

      …PIŁA TAŚMOWA 1640X20X0,65 ZĄB 10/14 Ząb: 10/14 drobny DŁUGOŚĆ: 1640 MM SZEROKOŚĆ: 20 MM ZASTOSOWANIE: CIĘCIE…

      38 zł
      FIRMA
    • Motoreduktor 2,2 kW/14 obr

      Obserwuj

    • Motoreduktor 2,2 kW/14 obr

      …Motoreduktor 2,2 kW 14 obr Fi 60 120 kg…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motoreduktor 0,75 kW/14 obr.

      Obserwuj

    • Motoreduktor 0,75 kW/14 obr.

      …Motoreduktor SEW 0,75 kW 14 obr. Fi 35 35 kg…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gwintownik 3/4-14 NPT HSSE EMUGE

      Obserwuj

    • Gwintownik 3/4-14 NPT HSSE EMUGE

      …Dzień dobry. Sprzedam gwintownik 3/4-14 NPT HSSE EMUGE. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Rozdzielnica Nn el. UESA 1600LS-14/K - zawieszana, 14 polowa

      Obserwuj

    • Rozdzielnica Nn el. UESA 1600LS-14/K - zawieszana, 14 polowa

      …Sprzedam używaną rozdzielnicę w bardzo dobrym stanie UESA 1600LS-14/K - zawieszaną. Rozdzielnica 14 polowa (12…

      8 900 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Oprawka narzędziowa CAPTO C5-391.14 ER25 ER32

      Obserwuj

    • Oprawka narzędziowa CAPTO C5-391.14 ER25 ER32

      …Dzień dobry. Sprzedam oprawkę narzędziową C5-391.14 ER25 ER32. Cena brutto F/VAT…

      492 zł
    • Płytki CCMT 120408-14 NTP35 P20-P45 BAILDONIT

      Obserwuj

    • Płytki CCMT 120408-14 NTP35 P20-P45 BAILDONIT

      …Dzień dobry. Sprzedam płytki CCMT 120408-14 NTP35 P20-P45 BAILDONIT. Cena brutto F /VAT…

      184,50 zł
    • SzP-14 wtyczka + WSz-14 uchwyt 14 pinów Nowe

      Obserwuj

    • SzP-14 wtyczka + WSz-14 uchwyt 14 pinów Nowe

      95 zł
      FIRMA
    • Gwintownik 138120 1/2-14 GARANT HSSE

      Obserwuj

    • Gwintownik 138120 1/2-14 GARANT HSSE

      …Dzień dobry. Sprzedam gwintownik 138120 1/2-14 GARANT HSSE. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Docisk boczny klinowy z wpustem teowym AMF 6490/14

      Obserwuj

    • Docisk boczny klinowy z wpustem teowym AMF 6490/14

      …Dzień dobry. Sprzedam docisk boczny klinowy z wpustem teowym AMF 6490/14. Cena brutto F/VAT- szt…

      123 zł
    • Gwintownik 1/2-14 NPT HSSE EMUGE

      Obserwuj

    • Gwintownik 1/2-14 NPT HSSE EMUGE

      …Dzień dobry. Sprzedam gwintownik 1/2-14 NPT HSSE EMUGE. Stan bardzo dobry. Cena brutto F\VAT…

      123 zł
    • Sprawdzian trzpieniowy MSBg 7/8-14 UNF-2B FANAR

      Obserwuj

    • Sprawdzian trzpieniowy MSBg 7/8-14 UNF-2B FANAR

      …Dzień dobry. Sprzedam sprawdzian trzpieniowy MSBg 7/8-14 UNF-2B FANAR. Cena brutto F/VAT…

      184,50 zł
    • BUTLA STALOWA Freshline Dwutlenek węgla - Spożywczy - 14-litrowa (10 kg)

      Obserwuj

    • BUTLA STALOWA Freshline Dwutlenek węgla - Spożywczy - 14-litrowa (10 kg)

      …BUTLA STALOWA Freshline Dwutlenek węgla - Spożywczy - 14-litrowa (10 kg) Dzień dobry, mamy do sprzedania 14

      299 zł
    • Nóż zębatkowy Maaga M4/20 Z-14 F/V

      Obserwuj

    • Nóż zębatkowy Maaga M4/20 Z-14 F/V

      …Witam, sprzedam nóż zębatkowy Maaga. Ilość zębów: 14. Moduł 4. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Prowadnica Dłuto do dłutarki łańcuszkowej 12-14 50x175

      Obserwuj

    • Prowadnica Dłuto do dłutarki łańcuszkowej 12-14 50x175

      …w magazynie - produkt używany - szerokość łańcucha 12-14 mm - szerokość 50 mm - długość robocza 175mm - kalamitka - Podana cena jest ceną netto…

      700 zł
    • Głowica frezarska MFH100R 14.7TM fi 100 z chłodzeniem

      Obserwuj

    • Głowica frezarska MFH100R 14.7TM fi 100 z chłodzeniem

      …Dzień dobry. Sprzedam głowicę frezarską MFH100R 14.7TM fi 100, średnica otworu fi 32. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/VAT…

      738 zł
    • Frez do rowków wpustowych GARANT fi 14 F/V

      Obserwuj

    • Frez do rowków wpustowych GARANT fi 14 F/V

      …Witam, sprzedam frez GARANT 191050 w b dobrym stanie. Średnica freza fi 14. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      184,50 zł
    • Prowadnica Dłuto do dłutarki łańcuszkowej 12-14 40x150

      Obserwuj

    • Prowadnica Dłuto do dłutarki łańcuszkowej 12-14 40x150

      …w magazynie - produkt używany - szerokość łańcucha 12-14 mm - szerokość 40 mm - długość robocza 150 mm - kalamitka - Podana cena jest ceną netto…

      700 zł
    • Nawiertak chroniony 4 x 14 mm do nakiełków | HSS | DIN333-B

      Obserwuj

    • Nawiertak chroniony 4 x 14 mm do nakiełków | HSS | DIN333-B

      …Nawiertak chroniony 4 x 14 mm do nakiełków | HSS | DIN333-B / NWRd. Stare zapasy garażowe. Jest ich więcej…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14

      Obserwuj

    • Wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14

      …Dzień dobry. Sprzedam wiertło składane WIDAX D43 21656343 TC-3xD 14, obsada fi 40. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/V…

      799,50 zł
    • Sterownik temperatury systemu G/K formy wtryskowej 14 stref Gammaflux PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sterownik temperatury systemu G/K formy wtryskowej 14 stref Gammaflux

      …Używany sterownik grzanych kanałów do formy wtryskowej. Ilość stref 14 Panele dotykowy Język Polski w menu Złącza 24 pin Stan bdb. Cena netto…

      14 000 zł
    • Wiertło składane na płytki fi 14 GHD-140-4D-FC20-Q04A GESAC

      Obserwuj

    • Wiertło składane na płytki fi 14 GHD-140-4D-FC20-Q04A GESAC

      …Dzień dobry. Sprzedam wiertło składane na płytki fi 14 GHD-140-4D-FC20-Q04A GESAC. Obsada fi 20. Cena brutto F/VAT…

      246 zł
    • Forma do produkcji płytek ściennych, elewacyjna, łupek 52/14

      Obserwuj

    • Forma do produkcji płytek ściennych, elewacyjna, łupek 52/14

      …Oferta dotyczy formy do produkcji okładziny ściennej, kamienia łupanego, elewacji KAMIEŃ ŁUPANY 52/14 52/14

      9 zł
      FIRMA
    • Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17

      Obserwuj

    • Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17

      …Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17. Nowe. Nie używane. Z zapasów magazynowych. 3,00zł/szt. Producent: Spółdzielnia…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nóż Leitz 5099 14x14x2 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Nóż Leitz 5099 14x14x2 *** StanDrew

      …– w magazynie – używane – długość noża 14 mm – szerokość noża 14 mm – grubość noża 2 mm Na magazynie posiadamy…

      10 zł
    • Przedłużacz maszynowy do gwintowników GR 13-K fi 16 i GR 14-K fi 18 Emuge

      Obserwuj

    • Przedłużacz maszynowy do gwintowników GR 13-K fi 16 i GR 14-K fi 18 Emuge

      …Dzień dobry. Sprzedam przedłużacz maszynowy do gwintowników GR 13-K fi 16 i GR 14-K fi 18 Emuge. Cena brutto F/VAT-sztuka…

      492 zł
    • Frez modułowy ślimakowy FWP NFMc M 14/20 F/V

      Obserwuj

    • Frez modułowy ślimakowy FWP NFMc M 14/20 F/V

      …Witam, sprzedam frez ślimakowy marki FWP w b dobrym stanie. M 14/20. Średnica otworu 60mm, wysokość 250mm. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      2 460 zł
    • Frez modułowy krążkowy FWP NFMb 14/20 komplet 1-8 F/V

      Obserwuj

    • Frez modułowy krążkowy FWP NFMb 14/20 komplet 1-8 F/V

      …Witam, sprzedam komplet frezów modułowych (15szt.) w b dobrym stanie. Moduł 14. Więcej informacji pod nr telefonu. Możliwość zakupienia pojedynczych sztuk. Cena brutto F/VAT…

      4 305 zł
    • Frez tarczowy ø 200 R335.18-200.10XL.40-14 SECO

      Obserwuj

    • Frez tarczowy ø 200 R335.18-200.10XL.40-14 SECO

      …Dzień dobry. Sprzedam frez tarczowy ø 200 R335.18-200.10XL.40-14 SECO, średnica otworu fi 40 mm. Stan bardzo dobry. Cena brutto F/VAT…

      3 690 zł
    • Arburg Karta SN 52.373 regulacja wtrysku Karta nr 14

      Obserwuj

    • Arburg Karta SN 52.373 regulacja wtrysku Karta nr 14

      …karty 14. Cena za 1 kartę. Zapraszam również na inne moje aukcje…

      170 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nóż Leitz 105130 14x14x1,2 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Nóż Leitz 105130 14x14x1,2 *** StanDrew

      …– w magazynie – używany – długość noża 14 mm – szerokość noża 14 mm – grubość noża 1.2 mm Na magazynie…

      10 zł
    • Rozwiertak stożkowy GUHRING fi 12/14 HSS F/V

      Obserwuj

    • Rozwiertak stożkowy GUHRING fi 12/14 HSS F/V

      …Witam, sprzedam Rozwiertak GUHRING 429 fi 12 HSS w bardzo dobrym stanie. Średnica chwytu fi 14, długość robocza…

      184,50 zł
    • Frez modułowy ślimakowy M 14/20 kl. B F/V

      Obserwuj

    • Frez modułowy ślimakowy M 14/20 kl. B F/V

      …Witam, sprzedam frez ślimakowy marki FWP w b dobrym stanie. M 14/20 kl. B. Średnica otworu fi 40, wysokość 180mm. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena brutto F/VAT…

      2 214 zł
    • Ostrzałka do noży Primultini 14/25

      Obserwuj

    • Ostrzałka do noży Primultini 14/25

      …Ostrzałka do noży Primultini 14/25 Dane techniczne: Max długość ostrzonych noży: 600 mm Średnica tarczy…

      5 400 zł
      FIRMA
    • Silnik LENZE Typ 14.128.16.2.0 SO

      Obserwuj

    • Silnik LENZE Typ 14.128.16.2.0 SO

      …BGI Polska Sp. z o.o. ma do sprzedania silnik LENZE Typ 14.128.16.2.0 SO Jest to używany przedmiot, który pochodzi…

      250 zł
      FIRMA
    • Rozwiertak maszynowy GUHRING fi 14 H 7 HSS-E F/V

      Obserwuj

    • Rozwiertak maszynowy GUHRING fi 14 H 7 HSS-E F/V

      …Witam, sprzedam Rozwiertak GUHRING 404 fi 14 w bardzo dobrym stanie. Mocowanie stożek Morse’a MK 1, długość robocza…

      98,40 zł
    • Rozwiertak zdzierak NRTa 14,75 HSS

      Obserwuj

    • Rozwiertak zdzierak NRTa 14,75 HSS

      …Rozwiertak zdzierak NRTa 14,75 HSS trzpieniowy z chwytem stożkowym Morse`a nr 2. Stan: Nowy. Produkt polski z…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Forma słupków geodezyjnych granicznych KARKON 14

      Obserwuj

    • Forma słupków geodezyjnych granicznych KARKON 14

      …x 12 cm /14 cm x 14 cm , wys. 50 cm - podwójna FORMA JEST STALOWA PRZYSTOSOWANA DO PRODUKCJI LUB NA WŁASNE…

      1 790 zł
      FIRMA
    • Reduktor ślimakowa SITI MI40 FP A 14

      Obserwuj

    • Reduktor ślimakowa SITI MI40 FP A 14

      …Reduktor ślimakowa SITI MI40 FP A 14 Przełożenie i = 10/1 Do silnika z wałkiem fi 11, wpust 4 mm Wałek…

      602 zł
      FIRMA
    • Wiertło  ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 14,0 mm HB

      Obserwuj

    • Wiertło ATORN VHM UNI TiAlNplus 5xD z wałem cylindra IK 14,0 mm HB

      14 mm - Średnica cięcia tolerancji: h7 - Materiał tnący: VHM - Powierzchnia: TiAlN plus - Maksymalna głębokość…

      389,66 zł
      FIRMA
    • Maszyna (Ekstruder) do produkcji paszy (karmy dla psów)

      Obserwuj

    • Maszyna (Ekstruder) do produkcji paszy (karmy dla psów)

      …wilgotność surowców: - Kukurydza 14,3 ... 15,3% - Pszenica 14,7 ... 15,7% - Jęczmień 14,5 ... 15,5% - Groch 15,5 ... 16,5…

      69 000 zł
      FIRMA
    • Przepychacze rowków wpustowych, klinów 10 12 14 H8

      Obserwuj

    • Przepychacze rowków wpustowych, klinów 10 12 14 H8

      … "Wykonywanie rowka wpustowego 22mm na prasie hydraulicznej" Przepychacze 10 ; 12 ; 14 ze stali SW7M 2700zł netto…

      3 321 zł
    • Przekładnia ślimakowa STM VMR 40-10-63 B 14

      Obserwuj

    • Przekładnia ślimakowa STM VMR 40-10-63 B 14

      …Przekładnia ślimakowa firmy STM Typ VMR 40-10-63 B 14 Przełożenie i= 10 Na oś fi 18 mm, wpust 6 mm Do silnika…

      495 zł
      FIRMA
    • Płytki ściegowe TEXTIMA (ramka napinająca) REPUBLIKA CZESKA

      Obserwuj

    • Płytki ściegowe TEXTIMA (ramka napinająca) REPUBLIKA CZESKA

      …igły dł.9,53 mm ilość igieł: 14 + 14 + 2 = 30 igieł grubość igły (pięta): od 0,88 mm długość igły: 9,53 mm kąt…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 35V(25,30,35,38)MAM WKŁAD VICKERS 781 118 827

      Obserwuj

    • 35V(25,30,35,38)MAM WKŁAD VICKERS 781 118 827

      …OFERUJEMY WKŁADY VICKERS: wkłady vickers20V(5,8,9,11,12,14);25V(10,12,14,17,21)35V(25,30,35,38);45V(42,45,50,60)V10…

      2 800 zł
      FIRMA
    • Tokarka Sag 14 Tuj 48Px2000 Tud 50 Tug 40 Tos Sui 32 Tum 25 Tue MMM

      Obserwuj

    • Tokarka Sag 14 Tuj 48Px2000 Tud 50 Tug 40 Tos Sui 32 Tum 25 Tue MMM

      …Witam Na sprzedaż tokarka Sag 14 Stan bardzo dobry Dostępny film z pracy maszyny https://youtu.be/Rp1KnieeUas…

      12 500 zł
      FIRMA
    • FREZ Z CHWYTEM WALCOWYM WIELOOSTRZOWYM

      Obserwuj

    • FREZ Z CHWYTEM WALCOWYM WIELOOSTRZOWYM

      …FI 14 100SZT. CENA ZA SZTUKĘ…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ogrodzenie budowlane

      Obserwuj

    • Ogrodzenie budowlane

      …Ogrodzenie budowlane 16 paneli, 14 słupków…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wiertło do metalu NWKc fi 28; 23,5; 20; 19,5; 19; 18,5; 16; 15,5; 15; 14,5

      Obserwuj

    • Wiertło do metalu NWKc fi 28; 23,5; 20; 19,5; 19; 18,5; 16; 15,5; 15; 14,5

      …cena 40 zł. 7. fi-16 cena 34 zł. Mam 14 szt. 8. fi-15,5 cena 30 zł. Mam 9 szt. 9. fi-15 cena 30 zł. 10. fi-14,5 cena 28 zł. Przy kilku szt. taniej…

      28 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Narzynki M 14 x 1 FWP .

      Obserwuj

    • Narzynki M 14 x 1 FWP .

      8 zł
      FIRMA
    • Giętarka do profili Griggio PA-14 (46.000,00 Netto)

      Obserwuj

    • Giętarka do profili Griggio PA-14 (46.000,00 Netto)

      …Giętarka do profili. Prod. Girggio - ITALY - 1964. Typ. PA-14. Silnik główny 8kW. Silnik napędu śruby przesuwu…

      46 000 zł
    • WKŁAD VICKERS|25V(10, 12, 14, 17, 21)HYDROFLUID

      Obserwuj

    • WKŁAD VICKERS|25V(10, 12, 14, 17, 21)HYDROFLUID

      2 800 zł
      FIRMA
    • Prasa ramowa FAMAD - 14 metrów

      Obserwuj

    • Prasa ramowa FAMAD - 14 metrów

      …Dane techniczne: Całkowita długość klejenia 14 metrów Dwa niezależne elementy z osobnym sterowaniem 6m/b i 8m/b…

      158 000 zł
      FIRMA
    • Węzeł betoniarski CIFA PERSONAL 5

      Obserwuj

    • Węzeł betoniarski CIFA PERSONAL 5

      …Węzeł CIFA PERSONAL 5 cena 14 tys euro…

      60 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szafa - suszarka na fartuchy gumowe

      Obserwuj

    • Szafa - suszarka na fartuchy gumowe

      …do sprzedania szafa - suszarka z kwasówki na 14 szt fartuchów gumowych…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia