Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

AUDI A5 COUPE 2010r. 2,7TDI BIXENON, LEDY, skóry, nawigacja, PDCx2, zadbany

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Audi
  • Model A5
  • Stan używane
  • Rok produkcji 2010
  • Przebieg 265000 km
  • Rodzaj nadwozia Sportowy / Coupe
  • Pojemność silnika 2700 cm³
  • Moc 190 KM
  • Paliwo diesel
  • Liczba drzwi 2/3
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów automatyczna
  • Kolor czarny
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dzień dobry. Sprzedam prywatnie użytkowane Audi A5 Coupe z 2010r. z automatyczną skrzynią biegów. Audi pod maską ma silnik 2,7 TDI - 163KM , który jest uważany za mniej wysiloną a przez to trwalszą konstrukcję niż jego większy brat (3,0 TDI), czy bardzo awaryjne 2,0 TDI. Silnik pracuje idealnie, odpala zawsze za pierwszym razem, chodzi cicho i równo, pod maską jest sucho jak makiem zasiał, czego nie można powiedzieć o większości silników w innych egzemplarzach tego modelu. Motor od spodu nie jest opocony, nic z niego nie wycieka, równie suchy jak jego góra. Jego miłe dla ucha brzmienie oraz dynamika sprawiają że podróżowanie nim to czysta przyjemność i frajda z jazdy. Samochód użytkowałem tylko na długich dystansach Polska / Dania / Szwecja, nigdy mnie nie zawiódł ani nie sprawiał najmniejszych problemów. Jego stan techniczny musiał być wzorowy i obecnie również taki jest. W ostatnim czasie wymieniłem w nim przednie półosie, wymieniłem olej w skrzyni biegów, która pracuje perfekcyjnie, nie szarpie, nie przeciąga na biegach, a biegi zmienia praktycznie nie odczuwalnie. Wcześniej robiony był hamulec postojowy, który jest elektryczny. Miesiąc temu założone nowe klocki + tarcze + piasty z łożyskami na przedniej osi. Serwis klimatyzacji ostatni wykonywany jeszcze w Szwecji w kwietniu tego roku. Klima mrozi nawet przy temperaturze +35*C. Jego największym atutem oraz zaletą przy dzisiejszych cenach paliwa, jest jego spalanie, które w trasie bez problemu osiąga się poniżej 7 l/100km, a po mieście niewiele więcej. Mimo wieku, auto się nie starzeje, jego ponadczasowa linia Coupe w dalszym ciągu przyciąga spojrzenia innych użytkowników na drodze, a podróżuje się nim lepiej niż wieloma nowymi modelami. Jej stan wizualny określam jako idealny biorąc pod uwagę przebieg i rocznik. Lakier pięknie utrzymany, metalizowany, mieniący się w słońcu, prezentuje sie rewelacyjnie. Auto nie posiada grama korozji na karoserii i od spodu. Powłoka lakiernicza jest lśniąca i błyszcząca, bez pękających szpachli czy schodzącego klaru. Samochód na co dzień był garażowany w ocieplonym podziemnym parkingu. Cenię go bardzo, to komfortowy i estetyczny samochód oraz posiada świetną kulturę pracy silnika V6, który zapewnia aksamitną pracę oraz moment obrotowy, który sprawia, że auto bardzo dobrze przyspiesz nawet przy wyższych prędkościach. W cenę wliczyłem również drugi komplet kół razem z praktycznie nowymi oponami zimowymi. Obecnie założone opony letnie, które też są w dobrym stanie, koła aluminiowe duże 255/35 R19, super pasują i dodają jej uroku. Do auta posiadam aż trzy oryginalne kluczyki. Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to jedna z najbogatszych wersji jak na tamte lata: światła LED, BI XENON skrętny, doświetlanie zakrętów, bardzo wygodne skórzane fotele, Nawigacja, czujniki parkowania przód+ tył z wizualizacją, tempomat, komputer pokładowy, klimatronic, skórzana wielofunkcyjna kierownica, grzane fotele, grzana przednia szyba, elektrycznie sterowane i grzane lusterka , elektryczne szyby, radio CD, zestaw głośnomówiący, aluminiowe felgi, ABS, ESP, AIR BAC, kurtyny powietrzne, tylne lampy Ledowe, światła przeciwmgielne, centralny zamek. - Polisa OC opłacona i aktualna do listopada. - Badanie techniczne ważne do połowy marca 2027r. - Auto używane w mojej rodzinie od 6 lat, tylko właściciele się zmieniali ( było ich dwóch). Drodzy Państwo cena jest adekwatna do jej stanu technicznego, do jej wyglądu oraz przebiegu. Zapewniam że nowy właściciel będzie nią jeździł długo i bezawaryjnie przez długie lata. Serdecznie polecam i zapraszam na jazdę próbną.

Dodatkowe informacje

  • Zarejestrowany w Polsce

Skontaktuj się

Michał

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 8
Zgłoś nadużycie
29 700 zł

Michał

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2025
Poznań wielkopolskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia