-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Audi
-
Model
A5
-
Stan
używane
-
Rok produkcji
2010
-
Przebieg
265000 km
-
Rodzaj nadwozia
Sportowy / Coupe
-
Pojemność silnika
2700 cm³
-
Moc
190 KM
-
Paliwo
diesel
-
Liczba drzwi
2/3
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
automatyczna
-
Kolor
czarny
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dzień dobry.
Sprzedam prywatnie użytkowane Audi A5 Coupe z 2010r. z automatyczną skrzynią biegów.
Audi pod maską ma silnik 2,7 TDI - 163KM , który jest uważany za mniej wysiloną a przez to trwalszą konstrukcję niż jego większy brat (3,0 TDI), czy bardzo awaryjne 2,0 TDI.
Silnik pracuje idealnie, odpala zawsze za pierwszym razem, chodzi cicho i równo, pod maską jest sucho jak makiem zasiał, czego nie można powiedzieć o większości silników w innych egzemplarzach tego modelu. Motor od spodu nie jest opocony, nic z niego nie wycieka, równie suchy jak jego góra.
Jego miłe dla ucha brzmienie oraz dynamika sprawiają że podróżowanie nim to czysta przyjemność i frajda z jazdy.
Samochód użytkowałem tylko na długich dystansach Polska / Dania / Szwecja, nigdy mnie nie zawiódł ani nie sprawiał najmniejszych problemów.
Jego stan techniczny musiał być wzorowy i obecnie również taki jest.
W ostatnim czasie wymieniłem w nim przednie półosie, wymieniłem olej w skrzyni biegów, która pracuje perfekcyjnie, nie szarpie, nie przeciąga na biegach, a biegi zmienia praktycznie nie odczuwalnie.
Wcześniej robiony był hamulec postojowy, który jest elektryczny.
Miesiąc temu założone nowe klocki + tarcze + piasty z łożyskami na przedniej osi.
Serwis klimatyzacji ostatni wykonywany jeszcze w Szwecji w kwietniu tego roku. Klima mrozi nawet przy temperaturze +35*C.
Jego największym atutem oraz zaletą przy dzisiejszych cenach paliwa, jest jego spalanie, które w trasie bez problemu osiąga się poniżej 7 l/100km, a po mieście niewiele więcej.
Mimo wieku, auto się nie starzeje, jego ponadczasowa linia Coupe w dalszym ciągu przyciąga spojrzenia innych użytkowników na drodze, a podróżuje się nim lepiej niż wieloma nowymi modelami.
Jej stan wizualny określam jako idealny biorąc pod uwagę przebieg i rocznik.
Lakier pięknie utrzymany, metalizowany, mieniący się w słońcu, prezentuje sie rewelacyjnie.
Auto nie posiada grama korozji na karoserii i od spodu.
Powłoka lakiernicza jest lśniąca i błyszcząca, bez pękających szpachli czy schodzącego klaru.
Samochód na co dzień był garażowany w ocieplonym podziemnym parkingu.
Cenię go bardzo, to komfortowy i estetyczny samochód oraz posiada świetną kulturę pracy silnika V6, który zapewnia aksamitną pracę oraz moment obrotowy, który sprawia, że auto bardzo dobrze przyspiesz nawet przy wyższych prędkościach.
W cenę wliczyłem również drugi komplet kół razem z praktycznie nowymi oponami zimowymi.
Obecnie założone opony letnie, które też są w dobrym stanie, koła aluminiowe duże 255/35 R19, super pasują i dodają jej uroku.
Do auta posiadam aż trzy oryginalne kluczyki.
Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest to jedna z najbogatszych wersji jak na tamte lata: światła LED, BI XENON skrętny, doświetlanie zakrętów, bardzo wygodne skórzane fotele, Nawigacja, czujniki parkowania przód+ tył z wizualizacją, tempomat, komputer pokładowy, klimatronic, skórzana wielofunkcyjna kierownica, grzane fotele, grzana przednia szyba, elektrycznie sterowane i grzane lusterka , elektryczne szyby, radio CD, zestaw głośnomówiący, aluminiowe felgi, ABS, ESP, AIR BAC, kurtyny powietrzne, tylne lampy Ledowe, światła przeciwmgielne, centralny zamek.
- Polisa OC opłacona i aktualna do listopada.
- Badanie techniczne ważne do połowy marca 2027r.
- Auto używane w mojej rodzinie od 6 lat, tylko właściciele się zmieniali ( było ich dwóch).
Drodzy Państwo cena jest adekwatna do jej stanu technicznego, do jej wyglądu oraz przebiegu.
Zapewniam że nowy właściciel będzie nią jeździł długo i bezawaryjnie przez długie lata.
Serdecznie polecam i zapraszam na jazdę próbną.