-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Audi
-
Model
A4
-
Stan
używane
-
Bezwypadkowy
tak
-
Rok produkcji
2005
-
Przebieg
249969 km
-
Rodzaj nadwozia
Sedan / Limuzyna
-
Pojemność silnika
1781 cm³
-
Moc
163 KM
-
Paliwo
benzyna+LPG
-
Liczba drzwi
4/5
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
Faktura
nie
-
Kolor
czarny
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Witam,
Mam do sprzedania samochód marki Audi A4 B7 z najlepszym silnikiem jaki bym montowany w tych modelach benzynowym 1.8Turbo 163KM o oznaczeniu BFB. 4 lata temu w aucie została założona sekwencyjna instalacja gazowa LPG. Wcześniej Audi jeździło tylko i wyłącznie na benzynie.
Audi przyjechało do Polski w 2022 roku. Od przyjazdu w jednych rękach.
Instalacja gazowa jest wbita w dowód rejestracyjny, Duży zbiornik 55L w miejscu koła zapasowego. Wlew gazu pod klapką wlewu benzyny. Butla ważna jest do 2032 roku.
Audi jest w pełni sprawne, zadbane i jest użytkowane na codzień.
Blacharka w bardzo dobrym stanie,samochód nie jest pordzewialy, nie ma śladów korozji. Samochód nie uczestniczył w żadnych wypadkach. Wszystkie szyby włącznie z czołową oryginalne z jednego rocznika.
Wnętrze czyste, zadbane , Silnik pracuje jak należy. Ogólnie uważam że samochód jest w naprawdę bardzo dobrym stanie.
Wszystkie elementy wyposażenia sprawne.
Oczywiście zgadzam się na wizytę w wybranym warsztacie w celu sprawdzenia samochodu przed zakupem.
Samochód serwisowany na bieżąco, wszystkie wymiany robione terminowo. Olej wymieniany co 10-11 tysięcy kilometrów na Valvoline 5W40.
Wszystkie naprawy eksploatacyjne robione na bieżąco , sumiennie. Końcem tamtego roku wymienione hamulce przód, chwilę wcześniej również tył. Rozrząd wymieniany 30 tyś km temu. wszystko robione na bieżąco. Na ten moment bez wkładu finansowego. Wsiadać i jechać.
Wnętrze w bardzo dobrym stanie , nie powycierane , szczególnie jak na 21 letnie Audi A4 wygląda bardzo dobrze. Fotele bez dziur, nie powycierane.
Audi jest bardzo dobrze wyposażone , posiada sprawna klimatyzacje elektroniczna- chłodzi a wręcz mrozi bardzo dobrze , elektryczne szyby z przodu i z tyłu , pakiet wnętrza S-Line między innymi kubełkowe fotele S-Line, listwy progowe , czarne wykończenie wnętrza, trójramienna skórzana kierownice , tempomat , radio Alpine, przyciemnione tylne szyby, koło zapasowe dojazdowe ,podłokietnik, lotka na klapie bagażnika. W samochodzie zamontowany jest wydech basowy, stad wydaje inny dźwięk niż seria.
Dla konkretnego kupującego dwa komplety kół , letnie czarne felgi aluminiowe 18” i zimowe felgi aluminiowe Audi S-Line 17” widoczne na ostatnich zdjęciach. Do samochodu posiadam oczywiście dwa oryginalne kluczyki.
Badanie techniczne ważne do końcówki października , ubezpieczenie OC ważne do końcówki grudnia.
Samochód na prawdę w bardzo dobrym stanie , poszanowany.
Auto cały czas używane , aktualnie na liczniku 258 tysięcy.
Wszystkich dodatkowych informacji o samochodzie udzielę telefonicznie. Z uwagi na pracę nie odpowiadam na maile.
Zapraszam na oględziny i jazdę próbną.