Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Audi A4 B5 1.8T - prywatnie (6 lat w moim posiadaniu)

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Audi
  • Model A4
  • Stan używane
  • Bezwypadkowy tak
  • Rok pierwszej rejestracji 1999
  • Rok produkcji 1999
  • Przebieg 279715 km
  • Rodzaj nadwozia Kombi
  • Pojemność silnika 1781 cm³
  • Moc 150 KM
  • Paliwo benzyna
  • Liczba drzwi 4/5
  • Stan techniczny uszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Pochodzenie sprowadzony
  • Faktura nie
  • Kolor granatowy
  • VIN pokaż VIN »
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Witam, Sprzedam moje prywatne Audi a4 b5 z 1999 roku (polift) z bardzo dobrym wyposażeniem, sprowadzone ze Szwajcarii, bodajże w 2019 roku. W moim posiadaniu auto od 2020 roku, czyli okrągłe 6 lat. Kupiłem Audi z przebiegiem 232 tysiące km, obecnie ma prawie 280 tysięcy km. W tym czasie bardzo doinwestowane, mimo swoich bolączek, nigdy nie miałem z nim większych problemów. Zrobiłem nim 48 tysięcy i nigdy mnie nie zawiódł. Data pierwszej rejestracji: 01.01.2000 VIN: WAUZZZ8DZYA111317 W moim okresie użytkowania zostało zrobione: - regeneracja maglownicy, - regeneracja alternatora, - regeneracja rozrusznika, - wymienione całe zawieszenie przednie, - wymienione tarcze i klocki przód i tył, - wymienione sprężyny przód, - wymienione tuleje tylnej belki, - uszczelniony silnik (jest suchy), - 3 lata temu wymieniony akumulator, - zregenerowana turbosprężarka (chyba jeszcze na gwarancji) Z rzeczy do zrobienia: - auto do poprawek lakierniczych (w kilku miejscach jest rdza, podwozie zdrowe), - klejenie podsufitki na nowo, - trzeba również zrobić serwis klimatyzacji (jest szczelna, czynnika nie ubywa, włącza się, działa. Na jazdę w koło komina daje radę, ale kiedy jestem w trasie, mrozi przez 40 minut-godzinę, aż później słabnie i dmucha z nawiewu ciepłem. Kiedy silnik jest zimny, znów zaczyna mrozić. Być może to wina parownika), - ostatnio zaświecił się airbag (przypuszczam, że to za sprawą rozjeżdżonego przewodu, przednim fotelem pasażera), - ustawienie zbieżności, - wewnętrzna klamka drzwi kierowcy nie odbija (nie robiłem tego, nauczyłem się z tym żyć), Wyposażenie: (poza szyberdachem i nawigacja prawie wszystko) - skórzane, kubełkowe, podgrzewane fotele (z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego), - tempomat, - dwa kluczyki, - plastikowe dekory (imitacja drewna), - odtwarzacz na kasety, - oryginalne alufelgi Audi r.16, - przyciemniane szyby, - nagłośnienie BOSE (bardzo dobre brzmienie, - zmieniarka na 6 płyt, - pełny FIS (sprawny), - kierownica skórzana S-Line, - klimatronik, - silnik jest po mapie, ma znacznie więcej niż fabryczne 150km, bo zbiera się lepiej niż fabryka przewidziała, Sprzedaż prywatna, na umowę kupna-sprzedaży. Cena do negocjacji.

Wyposażenie dodatkowe

  • ASR (kontrola trakcji)
  • klimatyzacja
  • elektrycznie ustawiane fotele
  • przyciemniane szyby
  • podgrzewane fotele
  • relingi dachowe
  • światła do jazdy dziennej
  • centralny zamek
  • zmieniarka CD
  • elektryczne szyby
  • elektryczne lusterka
  • lakier metallic
  • komputer pokładowy
  • radio
  • wspomaganie kierownicy
  • ABS
  • ESP
  • autoalarm
  • poduszka powietrzna
  • tempomat
  • aluminiowe felgi

Dodatkowe informacje

  • Zarejestrowany w Polsce

Skontaktuj się

Radosław

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 21
Zgłoś nadużycie
4 500 zł
do negocjacji

Radosław

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2026
Lublin lubelskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia