3 pokoje ul. Sosnowiec Hallera, 47m2, balkon, pełna własność. Bezpośrednio!
- 17 Mar 12:11
- Nr ogłoszenia: 69507688
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 5686 zł/m²
- Powierzchnia 46.96 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku wielka płyta
- Pokrycie dachu papa
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 1971
- Forma własności własność
- Piętro 4
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Sprzedam mieszkanie z odrębną własnością z gruntem (ksiega wieczysta), niezadłużone, w niskim bloku w Sosnowcu, na Pogoni, przy ul. Hallera.
Mieszkanie do własnej aranżacji, usytuowane jest na czwartym piętrze w ekspozycji północ-południe (na dwie strony bloku). Składa się z trzech niezależnych pokoi, w tym największy z dużym balkonem, osobnej kuchni, łazienki z WC . Mieszkanie ma ogrzewanie miejskie, ciepłą wodę z junkersa, w kuchni do wyboru bojler elektryczny lub woda z junkersa.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Niski czynsz dla administracji spółdzielni ok. 560zł razem z zaliczką za CO.
Blok czteropiętrowy po termomodernizacji. Blisko cała niezbędna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, wiele miejsc parkingowych wokół budynku i place zabaw. Osiedle świetnie skomunikowane, przystanki autobusowe, szybki wyjazd na drogę ekspresową Katowice-Warszawa.
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I ZAKUPU!
Jestem włascicielem mieszkania, sprzedaż możliwa od zaraz.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Dodatkowe informacje
- balkon
- piwnica
- internet
- oddzielna kuchnia
- umeblowane
267 000 zł
5686 zł/m²