Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

2pok, 36met, okolice Dzwirzyńskiej KOMÓRKA (Wrocław)

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 10278 zł/m²
  • Powierzchnia 36 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku cegła
  • Ogrzewanie sieć
  • Rok budowy 1970
  • Forma własności własność
  • Piętro 4
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Kuźnikach. Składa się z: 2 pokoje, w tym: Duży salon z aneksem kuchennym i otwartym przedpokojem - łącznie ok. 25,50m2. Mały pokój - ok. 6,80 m2. Spora łazienka - ok. 3,70 m2. Wysokość mieszkania: 2,50m. 4 piętro (ostatnie). Łączna powierzchnia 35,9 m2. Nowe drzwi wejściowe do mieszkania. Miesięczne opłaty czynszowe: ok. 550,00 PLN. Pierwotnie mieszkanie posiadało ściany działowe pomiędzy salonem, kuchnią i przedpokojem. Budynek: Ogrzewanie miejskie. Posiada termoizolację (ocieplony). Czysta i jasna klatka schodowa. Komórka lokatorska (ok. 2 m2) w cenie. Dostęp do rowerowni i wózkarki na parterze. Domofon z kodem wejściowym. Parking dla mieszkańców zamykany szlabanem. Widok na przestronne podwórko, z dużą ilością zieleni. Okolica: Spokojne i ciche osiedle. W pobliżu: Las Kuźnicki, Park Tysiąclecia i rzeka Ślęza. Sklepy spożywcze (Żabka, warzywniak) w budynku. Przystanek komunikacji miejskiej (autobus) i podmiejskiej (pociąg) - ok. 600 m. Centrum Handlowe Magnolia - 10 min autem. Wrocław Fashion Outlet (Factory) - 10 min autem. Szkoła, przedszkole i apteka w pobliżu. Cena: 370 000 zł - do niewielkiej negocjacji Zapraszam na bezpłatną prezentację Interesuje Cię zakup tego mieszkania? ZADZWOŃ! Agent prowadzący : Piotr Ogłaza Agencja Nieruchomości HOME EXPERT ul. Inżynierska 49 / U25 (na parterze w biurowcu CORTE VERONA) 53-228 Wrocław Numer oferty: 21004/3584/OMS

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 34
Zgłoś nadużycie
370 000 zł 10278 zł/m²
do negocjacji

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Home Expert

Wrocław
Zobacz na mapie
tel.: 724773779