Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

2pok, 34met, okolice Krępickiej ROZKŁAD/PIWNICA (Wrocław)

1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 10147 zł/m²
  • Powierzchnia 34 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku cegła
  • Ogrzewanie gazowe
  • Rok budowy 1932
  • Forma własności własność
  • Piętro parter
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe – Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,77 m², położone na parterze w spokojnej części Wrocławia - Leśnica - okolice ul. Krępickiej. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni ok. 10 m². Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje osobna kuchnia przedpokój łazienka Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Dużym atutem są nowe okna, które zostały już wymienione. Ogrzewanie oraz ciepła woda zapewnione są przez dwufunkcyjny piec gazowy, co pozwala na kontrolę kosztów eksploatacyjnych. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Wrocławia (ok. 30 minut samochodem). W pobliżu: sklepy (Biedronka, Lidl, Aldi, Rossmann) – 5–10 min pieszo przychodnia, apteki – 5–10 min pieszo szkoła podstawowa – 2 minuty przedszkole – 3 minuty tereny zielone (las / park) – 5–20 min pieszo przystanek autobusowy – w pobliżu stacja PKP – ok. 15 minut pieszo To idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania w miejscu cichym, spokojnym, kameralnym. CENA: 345.000 PLN Interesuje Cię zakup tego mieszkania? ZADZWOŃ! Agent prowadzący: Natalia Mięszało Agencja Nieruchomości HOME EXPERT ul. Inżynierska 49 / U25 (na parterze w biurowcu CORTE VERONA) 53-228 Wrocław Numer oferty: 20970/3584/OMS

Dodatkowe informacje

  • oddzielna kuchnia
  • piwnica
  • umeblowane

Skontaktuj się

Home Expert

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 69
Zgłoś nadużycie
345 000 zł 10147 zł/m²

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Home Expert

Wrocław
Zobacz na mapie
tel.: 724002153