Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

169999zł. DOM WOLNOSTOJĄCY 75m2 BOGUCHWAŁA UL. GRUNWALDZKA

  • 16 Cze 11:38
  • Nr ogłoszenia: 18453782
1 / 8
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2267 zł/m²
  • Powierzchnia 75 m²
  • Powierzchnia działki 730 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter parterowy
  • Stan do wykończenia
  • Rok budowy 1975
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu blacha
  • Typ mieszkalny
OKAZJA !!! SUPER CENA DOM WOLNOSTOJĄCY 75m2 BOGUCHWAŁA UL. GRUNWALDZKA DOM DO WYKOŃCZENIA Super-nieruchomosci.com: Oferta bez prowizji, bez ukrytych kosztów : - 0 zł – wynagrodzenie pobieramy wyłącznie od zbywcy nieruchomości - 0 zł – bezpłatna opieka doświadczonego doradcy finansowego, ofertę wybieramy z 26 banków - 10 % - rabatu na cały asortyment w Leroy Merlin dla każdego klienta OPIS NIERUCHOMOŚCI: - wolnostojący dom parterowy o powierzchni 75 m2 + poddasze do adaptacji - rok budowy: 1975r. - dojazd: drogą asfaltową - działka: ok. 7,5ar - w sąsiedztwie: domy jednorodzinne - tytuł prawny: własność odrębna MEDIA - prąd i gaz w domu - kanalizacja i woda na działce - w domu nowa instalacja elektryczna UKŁAD POMIESZCZEŃ: - przedpokój - 2 pokoje - kuchnia z oknem - łazienka - piwnice - strych STANDARD WYKOŃCZENIA: - podłogi: wylewki - ściany: gładź gipsowa - łazienka do wykończenia - okna: nowe, PCV - pokrycie dachu: blacha - ściany: cegła LOKALIZACJA : - bardzo dobra lokalizacja domu, dużo zieleni, bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej, idealne miejsce do zamieszkania NR OFERTY W BIURZE RO-221 Cena: 169 999 PLN Osoba prowadząca: Rafał tel. *** *** *** OFERTA 0 % - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WYŁĄCZNIE ZBYWCA NIERUCHOMOŚCI !!! Licencjonowane Biuro Nieruchomości Rzeszów, al. Okulickiego 3 tel. 17 740 29 49 email: ra**l@s*******************com www.***********************

Droga

  • asfalt

Dodatkowe informacje

  • piwnica
  • strych
  • ogródek

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

169 999 zł 2267 zł/m²