Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Zestaw retro radioodbiorników – JVC, Manta, Xblitz i nawigacja TomTom

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Witam, sprzedam zestaw retro radioodbiorników. Radio JVC model KD-G332 –( kiedyś było wszystko sprawne ,ostatnie lata cały sprzęt przeleżał w szafie nieużywany i nie mam jak sprawdzić go na tą chwilę )JVC z wyjmowanym panelem i etui, normalne ślady użytkowania. Nawigacja TomTom model 4ET03 – sprawna, ale końcówka ładowarki uszkodzona, wystarczy inny kabel USB. Radio Manta model RS4503 – używane, bez pokrętła od głośności, bez opakowania. Radio Xblitz – w oryginalnym opakowaniu, z instrukcją obsługi oraz papierkami, a także z oryginalnym mikrofonem, który jest w folii producenta. Wszystkie urządzenia ostatnie parę lat spędziły w szafie i nie były używane. Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty.

Skontaktuj się

krzys.rys86

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 103
Zgłoś nadużycie
200 zł

krzys.rys86

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2022
Warszawa mazowieckie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia