Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Komplety mebli > Meble do sypialni

Zestaw: półkotapczan + szafa + materac -50%

  • 23 Kwi 11:36
  • Nr ogłoszenia: 73228081
  • Dostępność: niedostępne
1 / 3
  • Oferta od firmy
  • Stan nowe
Można obejrzeć w Salonie Łóżko i Materac Włocławek ul. Wronia 28 W skład zestawu wchodzi: - Półkotapczan 90x200cm biały mat - szafa 60cm - materac Funky Cena oryginalna 4449zł, obecnie jest ona obniżona o 50% do 2225zł Odbiór we własnym zakresie Wymiary: - szerokość 164cm - wysokość 220cm - głębokość 41cm - powierzchnia spania 90x200cm

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

2 225 zł