0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Ta oferta została już sprzedana Zobacz podobne oferty lub przejdź do kategorii Kosmetyka i fryzjerstwo>Wyposażenie salonów

61 000

Zeltiq Rezerwacja

 • Poznań (wielkopolskie)
 • 10 Mar 12:00
 • stan: używany
Zeltiq Poznań
 • Usuń
Szczegóły ogłoszenia
Coolsculpting by Zeltiq™ to urządzenie, które umożliwia skuteczne, nieinwazyjne zabiegi konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Zeltiq połączyła naukowe działanie kriolipolizy Cryolipolysis™ z zaawansowaną inżynierią, stwarzając system Coolsculpting. To, co odróżnia zabieg Coolsculpting od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, to zastosowanie zaawansowanej technologii chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, eliminując je, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki.
O Coolsculpting by Zeltiq mówi si e: „Nie chodzi tylko o to, że inni zauważyli zmianę – poczułam się znów dobrze we własnej skórze." "Jestem 55-letnią kobietą i po raz pierwszy od lat noszę dwuczęściowy kostium kąpielowy!" takich przykładów można by przytoczyć wiele…. Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek. Wynikiem tego procesu jest zauważalna redukcja tkanki tłuszczowej w ciągu dwóch do czterech miesięcy.
Kriolipoliza jest oparta na zasadzie, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na uzyskiwanie z nich energii (chłodzenie) niż tkanki otaczające. Aplikator zostaje dopasowany do danego obszaru ciała, zasysając próżniowo fałd tłuszczu, a wytwarzane podciśnienie powoduje, że w miejscach poddanych zabiegowi zmniejsza się krążenie krwi. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć komórki) i stopniowo są eliminowane, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje. Kriolipoliza została odkryta przez dermatologów: dr med. Dietera Mansteina oraz dr med. R. Roxa Andersona z Centrum Fotomedycyny Wellmana przy szpitalu ogólnym Massachusetts, Boston, MA, będącym placówką dydaktyczną Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Doktorzy Manstein i Anderson wraz z zespołem badawczym udowodnili, że w dokładnie kontrolowanych warunkach laboratoryjnych podskórne komórki tłuszczowe są naturalnie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki otaczające. Wyniki ich wstępnych doświadczeń opublikowane w czasopiśmie Lasers in Surgery and Medicine w listopadzie 2008 roku wykazały, że przedłużone, kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może indukować selektywny ubytek komórek tłuszczowych i następującą później utratę podskórnego tłuszczu bez uszkodzenia pokrywającej skóry. To odkrycie, nazwane „selektywną kriolizą”, doprowadziło do opracowania opatentowanej technologii leżącej u podstaw nieinwazyjnego zabiegu Coolsculpting.
REZULTATY METODY Coolsculpting by Zeltiq™
Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej u odpowiednio wybranych pacjentów w ciągu dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Dodatkowe zabiegi można przeprowadzać w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu początkowym, aby uzyskać większy ubytek tkanki tłuszczowej.

U pacjentów, u których występuje redukcja tkanki tłuszczowej, stwierdza się trwałe wyniki przez okres minimum sześciu miesięcy od zabiegu. Wiadomo, że ekspozycja na zimno sprawia, że komórki tłuszczowe inicjują proces naturalnej eliminacji, w wyniku którego następuje stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Oczekuje się, że eliminacja komórek tłuszczowych będąca wynikiem zabiegu będzie trwać tak długo, jak to się dzieje w przypadku zabiegu usuwania komórek tłuszczowych metodami inwazyjnymi np. liposukcją.
Rezultaty zabiegu nie są tak szybkie czy radykalne, jak rezultaty zabiegów inwazyjnych, takich jak liposukcja. Niemniej jednak w przypadku pacjentów, którzy chcą uniknąć bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji związanego z zabiegami chirurgicznymi, zabieg może być preferowany.
Więcej znajdziesz klikając w link: h*************************************/ Zapraszam do negocjacji przy zakupie tego urządzenia Szczegóły oferty pod nr tel 730204640

Ta oferta została już sprzedana Dane sprzedającego nie są już publikowane

Numer ogłoszenia: 53795209   |   Dodano: 10 Mar 12:00   |   Liczba odsłon: 2266
17 Maj 22:54

Warszawa

17 Maj 18:18

Luboń

17 Maj 12:21
 • Sprzedam Autoklaw Steamjet
 • Urządzenie Steamjet ST01 jest małym sterylizatorem parowym klasy B » zgodnie z normą EN 13060, sklasyfikowanym jako wyrób medyczny klasy IIb, zgodnie z załącznikiem IX Dyrektywy 93/42/EWG. Steamjet ST01 może być stosowan…
 • 3 600 zł

Gliwice

17 Maj 11:24
 • WELLA Hairspa Ion, Sauna ze statywem sauna do włosów
 • Sprzedam używane urządzenie do salonów fryzjerskich Wella » Professional HairSpa urządzenie wspomagające koloryzację a także pielęgnację włosów Sprzęt w pełni sprawny, w b.dobrym stanie wizualnym. Opis: Hairspa Ion to za…
 • 1 600 zł

Warszawa

17 Maj 11:20

Warszawa

 • O nas

 • Bezpieczeństwo

 • Pomoc

 • Poradnik kupującego

 • Blog

 • Media

 • Reklama

 • Praca

 • Kontakt

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry