Mam pudełko zapałek z okresu PRL. Jak w tytule;)
Rozmiar pudelka 16 cm× 7.5 cm.
Ładne czerwonoróżowe zapałki z siarką koloru pistacji ;)
Polecam kolekcjonerom, proszę o kontakt przez stronę Sprzedajemy.pl.
Cena do negocjacji,
Transakcja uczciwa ;)
Pozdrawiam!
Pozdrawiam.
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową z tytułu rękojmi zgodnie z postanowieniami Kodeksu Cywilnego.
Odpowiedzialność
W zakup przedmiotu w Serwisie zaangażowanych jest kilka podmiotów. Obowiązki każdego z nich są następujące:
Sprzedajemy.pl odpowiada za udostępnienie Ci usług internetowych, takich jak konto w Serwisie, możliwość zamieszczania ogłoszeń, ich promowania, kontakt ze Sprzedawcą oraz inne usługi zgodnie z zapisami zawartymi w
Regulaminie
Sprzedawca jest odpowiedzialny za zapewnienie metody płatności i przesyłki, sprzedaż i wysłanie Ci dokładnie tego przedmiotu, jaki został opisany w ogłoszeniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu płatności, dostępnych opcji wysyłki lub zakupu, sugerujemy bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą
Dowiedz się więcej na stronie UOKiK »
RozwińZwiń
Zapałki kolekcjonerskie 30lecie Pafawag Wrocław 1975 PRL