0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

4 000

Zamiatarka drogowa uliczna do ciągnika ładowarki TUZ TUR EUR

Zamiatarka drogowa uliczna do ciągnika ładowarki śląskie Wysoka Lelowska
 • Wypromuj
 • Edytuj
 • Usuń
Szczegóły ogłoszenia
Rok produkcji2018 Stan technicznynieuszkodzony MarkaPower Lift
Motogodziny0 h
Zamiatarka TALEX przeznaczona jest do usuwania zanieczyszczeń powstałych na wszelkich utwardzonych powierzchniach. Idealnie sprawdza się w zamiataniu placów, dróg komunikacyjnych oraz parkingów, które pokryte są kostką brukową, asfaltem czy betonem.

Możliwość zamontowania do wózka widłowego, ciągnika lub ładowarki pozwala na jej zastosowanie zarówno w rolnictwie, ogrodnictwie, jak i zakładach komunalnych czy przemysłowych.

Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego sprawia, że maszynę dopasować możemy do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zamiatarka jest maszyną wielosezonową, może być używana również do odśnieżania podczas sezonu zimowego.

Dostępna w trzech szerokościach roboczych: 1,20m, 1,50m 1,80m 2,30m

Wyposażenie podstawowe:

-Oprzyrządowanie montażowe do wózków widłowych, tylni lub przedni TUZ.

-Walec zamiatający Ø 510. W standardzie szczotka z domieszką drutu(PPN+drut). Opcjonalnie bez dopłaty do wyboru inna: polipropylenowa(PPN), spiralna(przeznaczona do odśnieżania)

-Koła jezdne Ø 200x50 mm z pełną aluminiową felgą.

-Regulacja kół jezdnych. Prosta i niezawodna regulacja wysokości kół jezdnych za pomocą dużej ilości otworów i ich odpowiedniej kombinacji bez zastosowania pokręteł, które często ulegają uszkodzeniom.

- Napęd hydrauliczny z silnikiem przemysłowym( gerotorowym) 14 KW. Dzięki zastosowaniu silnika hydraulicznego i jednocześnie odpowiednio dobranej prędkości obrotowej zbierany materiał jest bezproblemowo wrzucany do wanny zamiatarki. Silnik idealnie sprawdza się nawet w czyszczeniu starego i głęboko osadzonego brudu, np. wrośniętego w fugi kostki brukowej mchu.

- System „pływania” zapobiega przed tzw. "wciskaniem maszyny w podłoże” najczęściej występującym podczas pracy na nierównościach lub przy opuszczaniu maszyny do pozycji roboczej. Zastosowanie przy połączeniu korpusu maszyny z mocowaniem (np. TUZ) systemu wahliwych ramion oraz Przechyłu bocznego zamiatarki (+- 5 stopni) umożliwia niezależną pracę zamiatarki z pojazdem napędowym, co skutkuje zwiększoną żywotnością kół podporowych, oraz konstrukcji zamiatarki.

-Uchwyty i mocowania umożliwiające doposażenie zamiatarki (np. zamontowanie dodatkowej szczotki bocznej, instalacji zraszania)

-Zastosowanie dławików- Ruszanie szczotki jak również wszystkie inne czynności ( opróżnianie i zamykanie wanny ) odbywa się delikatnie i płynnie

-Oznaczenie CE(deklaracja zgodności), instrukcja obsługi

Wyposażenie dodatkowe:

-Oprzyrządowanie montażowe do ramki typu EURO lub małych ładowarek kołowych takich jak np. Schaffer, Weideman, Thaler, Avant, etc.

-Zespół zraszający wraz z włącznikiem/wyłącznikiem, 175L zbiornik na wodę z filtrem zewnętrznym, pompa tłocząca ( 12/24 V) drążek natryskowy w komplecie z dyszami płaskimi, Zastosowanie instalacji zmniejsza emisję kurzu i pyłu podczas pracy.

-Zasobnik na nieczystości manulany opróżniany za pomocą cięgła linkowego

-Zasobnik na nieczystości hydrauliczny opróżniany za pomocą układu hydraulicznego

-Gumowy fartuch ( dostępny przy zamówieniu hydraulicznego zasobnika na śmieci)

-Szczotka boczna Ø 650mm( PPN, mieszana- PNN+ drut, druciana) dzięki, której maszyna podmiata zanieczyszczenia również spod krawężników, zamocowana jest w sposób umożliwiający odchylenie się oraz powrót do pierwotnego stanu w przypadku uderzenia w przeszkodę np. krawężnik.

-Zawór odcinający umożliwia odcięcie pracy szczotki bocznej( gdy zachodzi taka potrzeba) bez konieczności jej demontażu.

-Zespół zraszający szczotki bocznej

-Przednie koło podporowe- przemysłowe(Ø200x50 mm)

-Hydrauliczna regulacja kąta pracy pozwala ustawić pracę sztotki pod kątem 15*

CENA - zapytaj o aktualne ceny zamiatarek TALEX

Zamiatarki serii POWER LIFT HDZ przeznaczona są do utrzymania czystości dróg komunikacyjnych, placów, parkingów oraz utwardzonych powierzchni drogowych i chodnikowych. Dostępne są 4 szerokości robocze pozwalając dobrać wielkość maszyny do posiadanego nośnika. Sposoby mocowania pozwalają na współpracę zamiatarek z ciągnikami rolniczymi, koparko-ładowarkami, wózkami widłowymi oraz ładowaczami czołowymi. Zamiatarki POWER LIFT umożliwiają zbieranie i usuwanie zanieczyszczeń lub, po zdemontowaniu kosza i skośnym ustawieniu, tylko ich podmiatanie na prawą/lewą stronę, a w sezonie zimowym mogą być również wykorzystywane do odgarniania śniegu. Świetnie sprawdzają się w oczyszczaniu jezdni z piasku zalegającego wzdłuż krawężników. Dostępne są opcje wyposażenia w układ zraszania co daje zmniejszenie emisji pyłu i kurzu oraz szczotkę talerzową boczną, która umożliwia podmiatanie spod krawężników.
Dostępne modele:
POWER LIFT HDZ 1400 szer. 140cm – cena 4 000,00 zł
POWER LIFT HDZ 1600 szer. 160cm – cena 4 400,00 zł
POWER LIFT HDZ 2000 szer. 200cm – cena 5 200,00 zł
POWER LIFT HDZ 2400 szer. 240cm – cena 5 600,00 zł
Opcje dodatkowe:
Szczotka boczna - cena 1 800,00 zł
System zraszający napęd elektryczny – cena 900 zł
Siłownik liniowania – 400 zł
Dzielnik strumienia elektryczny – 400 zł
W ofercie posiadamy ogromną bazę mocowań do różnych ładowarek ładowaczy masz pytania zadzwoń doradzimy
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem POWER LIFT
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:
 • Maciek
 • AGROPUNKT Damiany Sp. z o.o.
  Czestochowska, 24 42-310 Wysoka Lelowska (śląskie)

505 448  XXX « Pokaż numer

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na Sprzedajemy.pl

Napisz wiadomość
Napisz wiadomość
Dodaj załącznik Zaloguj się
 
Kupuj bezpiecznie!
 • Nigdy nie płać z góry ogłoszeniodawcy.
 • Nie przelewaj pieniędzy ani
  nie wysyłaj ich pocztą.
 • Nie podawaj danych swojej
  karty kredytowej.
Przeczytaj więcej porad »
Kliknij aby zobaczyć lokalizację na mapie
Numer ogłoszenia: 54839240   |   Dodano: 20 Kwi 22:29   |   Liczba odsłon: 405
Dzisiaj 08:47
 • Zamiatarka uliczna
 • Do sprzedania zamiatarka SCHOERLING FTTV 1995r ,silnik mercedesa .Do » poprawek .zamiatarka sprawna ,szczotki osłony wszystko w komplecie z dokumentami.Wiecej informacji na telefon.
 • 8 500 zł

Borówki

21 Maj 12:58
 • Zamiatarka Drogowa Komunalna do ciągnika szczotka
 • Zamiatarki znajdują zastosowanie w branży komunalnej, budowlanej » oraz rolniczej. Stanowią znakomite uzupełnienie osprzętu do ładowarek teleskopowych, koparko-ładowarek oraz ciągników rolniczych wszystkich marek. Dod…
 • 6 690 zł

Łódź

23 Maj 11:50

Wrocław

Wczoraj 10:55

Kęty

Wczoraj 10:55

Kęty

Poradnik kupującego
Jak sprzedać ciągnik i kombajn? Jak przygotować ogłoszenie rolnicze?
Czasem chcemy sprzedać naszą maszynę rolniczą i dzieje się tak z różnych powodów. Najczęściej decydujemy się na sprzedaż, kiedy kupimy sobie nową mas… więcej»
 • O nas

 • Bezpieczeństwo

 • Pomoc

 • Poradnik kupującego

 • Blog

 • Media

 • Reklama

 • Praca

 • Kontakt

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry