-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
używane
Dostawa
Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Pochodzi z 1970 roku brakuje tylko błotników i górnego zamknięcia ale nawet w necie nie ma zdj jak wyglądało na pewno odchylała się na bok .bo jest oryginalne zamknięcie na kludke i kluska mam oryginalne koła ktorych nie ma na zdj ..piękny fant który uzupełni twoja kolekcje motocykli .SHL wfm WSK używany w latach 50-60- 70 przez pocztę polską .jeden ostatnich do sprzedania interesuje mnie 5 tys zł .lub zamiana na mercedesa