Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Wózek pocztowy kolekcjonerski hit PRL

1 / 2
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Pochodzi z 1970 roku brakuje tylko błotników i górnego zamknięcia ale nawet w necie nie ma zdj jak wyglądało na pewno odchylała się na bok .bo jest oryginalne zamknięcie na kludke i kluska mam oryginalne koła ktorych nie ma na zdj ..piękny fant który uzupełni twoja kolekcje motocykli .SHL wfm WSK używany w latach 50-60- 70 przez pocztę polską .jeden ostatnich do sprzedania interesuje mnie 5 tys zł .lub zamiana na mercedesa

Skontaktuj się

rob.jelczh100

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 141
Zgłoś nadużycie
5 000 zł

rob.jelczh100

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2024
Jarosław podkarpackie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia