Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Witam serdecznie sprzedam bardzo ładnego opla astrę h z roku 2005 r

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Opel
  • Stan używane
  • Liczba miejsc 5
  • Napęd przednia oś
  • Rok produkcji 2005
  • Przebieg 330000 km
  • Pojemność silnika 17 cm³
  • Moc 1 KM
  • Paliwo diesel
  • Ładowność 1 kg
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Pochodzenie kupiony w polskim salonie
  • Faktura nie
  • Kolor srebrny
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Witam serdecznie sprzedam bardzo ładnego opla astrę h z roku 2005 r z silnikiem 1.7 CDTI autko sprawne bez wkładu finansowego bardzo ładne zero korozji autko w rękach od 12 lat na bieżąco było naprawiane środek ruwniesz bardzo ładny nie zniszczony silniczek bardzo ładnie cicho pracuje opłaty długie więcej informacji udzielę telefonicznie lub priv ********* zapraszamy cena 4200 do naprawy ☺️

Skontaktuj się

Maja Mirga

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 254
Zgłoś nadużycie
4 200 zł

Maja Mirga

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Kłodzko dolnośląskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia