-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
używane
-
Przeznaczenie
inne
Mam do sprzedania dewasto z odprowadzeniem spalin w dół , po kapitalnym remoncie , na olej napędowy i olej opałowy,Wymiennik ciepła z żaro odpornej blachy, nowa instalacia elektryczna, super grzeje temp przy wylocie ponad 110 stopni cel Moc ok 20 kw 2 biegowe spala ok 1.75/h na wysokich obrotach a na małych ok 1l/h możliwośc próby na miejscu.Kabel czerwony to plus a kabel niebieski to minus.Lejesz paliwo podłanczasz napięcie i grzejesz Sprzedam. Posiadam takie samo ogrzewanie 12V lub 24V Nowe wylot spalin do góry lub w dół. Więcej info *** *** *** Wysyłka po uzgodnieniu