Wał przegubowy bez widłaków P4001210S4S5OG
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy bez widłaków Składa się z: - Wał przegubowy z rurą ochronną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi - Dostawa bez widełek przyłączeniowych Typ połączenia po stronie ciągnika: Krzyżak Dodatki po stronie ciągnika: n/a Typ połączenia po stronie maszyny: Krzyżak Dodatki po stronie maszyny: n/a Rozmiar wałka: P400 Długość: 1210 mm Moc przy 540 obr/min: 39 kW Moc przy 1000 obr/min: 61 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 32 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 76 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 32 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 76 mm Typ profilu rury zew.: S5 Typ profilu rury wew.: S4LH Kształt profilu rury: Gwiazda Moment obrotowy statyczny max.: 3000 N·m Typ osłony: PG25 Numer referencyjny OE: 1113137 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!