Vw polo CL 86c2f 1.3 NZ 55KM 1991r
- 07 Cze 07:56
- Nr ogłoszenia: 73427192
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Volkswagen
- Model Polo
- Stan używane
- Rok pierwszej rejestracji 1991
- Rok produkcji 1991
- Przebieg 174000 km
- Rodzaj nadwozia Sportowy / Coupe
- Moc 55 KM
- Paliwo benzyna
- Liczba drzwi 2/3
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Pochodzenie sprowadzony
- Faktura nie
- Kolor czerwony
Do sprzedania Volkswagen Polo CL 86c2f. Rocznik 1991, silnik na wtrysku wielopunktowym 1.3 55KM NZ, skrzynia biegów 5tka, oznaczenie 8P (jedna z najdłuższych).
Samochód zakupiłem w sierpniu 2024r, od zakupu zrobiłem nim 8tys km. Przegląd do stycznia 2027r, OC do czerwca 2026r.
Samochód ma 35 lat, ale jak na ten wiek jest w całkiem niezłym stanie, napewno nie jest zginty, podłoga , progi w bdb stanie.
Przez ten czas wymieniłem w nim: amortyzatory przód, wahacze, aparat zapłonowy, przewody zapłonowe, świece, kopułka, palec, tarcze i klocki przód, rozrząd wraz z pompą wody, przewody hamulcowe i rurki przód, olej w skrzyni biegów, olej silnikowy 10w40. W ubiegłym roku robiłem polerke, ale nie zabezpieczylem jej i warto było ponowić i zabezpieczyć żeby lakier wyglądał ładnie.
Zawieszenie to sprężyny -40/-40, jezdzi się całkiem fajnie, fajnie wygląda, zarazem nie zahacza podłoga o wszystko, założona dolna rozpórka przednia, nadkola tylne (ciężko dostać, nie było ich seryjnie), tylne lampy z GT, przednie kierunkowskazy białe, owiewki szyb Heko, radio z Bluetooth, gniazdem USB, mikrofonem, i podświetleniem panelu i pokrętła w dowolnym kolorze, wygłuszenie maski z diesla.
Z minusów:
- mały pajaczek na szybie przedniej ( nie powiększa się)
- dziurka baku (w rurze wlewowej) nie tankowanie pod korek bo wycieka
- hucza łożyska z przodu ( po założeniu niższych sprężyn się odezwały ( dalej nowe SKF z samochodem)
- na obu drzwiach w końcówkach widać małe purchle (wada fabryczna polo z odprowadzeniem wody)
- przerysowany prawy bok - najbardziej na przednim nadkolu ( mogę wysłać zdjęcia)
- urwana antena (zapomniałem schować na myjni)
- lewe lusterko jest chyba z wersji 86c nie ma regulacji od wewnątrz.(Dodaje drugie z 86c2f)
Ogólnie stan samochodu całkiem fajny -moim marzeniem było mieć takie polo, ale jak to w życiu bywa....
Auta używam na codzien, jeżdżę nim z rodziną, a jak wiadomo poziom bezpieczeństwa w nim nie jest na wysokim standardzie. Dlatego muszę sprzedać i kupić coś choć trochę nowszego.
Dla chcących sprawdzić historię pojazdu - rejestrację widać, nr Vin jest w książce, data pierwszej rejestracji: 11.04.1991
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Przez portal jak i SMS/tel. Ceny raczej nie do negocjacji.
Wyposażenie dodatkowe
- aluminiowe felgi
- radio
- bluetooth
- gniazdo USB
- MP3
Dodatkowe informacje
- Zarejestrowany w Polsce
4 000 zł
