Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Volkswagen > Polo

Vw polo CL 86c2f 1.3 NZ 55KM 1991r

  • 07 Cze 07:56
  • Nr ogłoszenia: 73427192
1 / 12
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Volkswagen
  • Model Polo
  • Stan używane
  • Rok pierwszej rejestracji 1991
  • Rok produkcji 1991
  • Przebieg 174000 km
  • Rodzaj nadwozia Sportowy / Coupe
  • Moc 55 KM
  • Paliwo benzyna
  • Liczba drzwi 2/3
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Pochodzenie sprowadzony
  • Faktura nie
  • Kolor czerwony
Do sprzedania Volkswagen Polo CL 86c2f. Rocznik 1991, silnik na wtrysku wielopunktowym 1.3 55KM NZ, skrzynia biegów 5tka, oznaczenie 8P (jedna z najdłuższych). Samochód zakupiłem w sierpniu 2024r, od zakupu zrobiłem nim 8tys km. Przegląd do stycznia 2027r, OC do czerwca 2026r. Samochód ma 35 lat, ale jak na ten wiek jest w całkiem niezłym stanie, napewno nie jest zginty, podłoga , progi w bdb stanie. Przez ten czas wymieniłem w nim: amortyzatory przód, wahacze, aparat zapłonowy, przewody zapłonowe, świece, kopułka, palec, tarcze i klocki przód, rozrząd wraz z pompą wody, przewody hamulcowe i rurki przód, olej w skrzyni biegów, olej silnikowy 10w40. W ubiegłym roku robiłem polerke, ale nie zabezpieczylem jej i warto było ponowić i zabezpieczyć żeby lakier wyglądał ładnie. Zawieszenie to sprężyny -40/-40, jezdzi się całkiem fajnie, fajnie wygląda, zarazem nie zahacza podłoga o wszystko, założona dolna rozpórka przednia, nadkola tylne (ciężko dostać, nie było ich seryjnie), tylne lampy z GT, przednie kierunkowskazy białe, owiewki szyb Heko, radio z Bluetooth, gniazdem USB, mikrofonem, i podświetleniem panelu i pokrętła w dowolnym kolorze, wygłuszenie maski z diesla. Z minusów: - mały pajaczek na szybie przedniej ( nie powiększa się) - dziurka baku (w rurze wlewowej) nie tankowanie pod korek bo wycieka - hucza łożyska z przodu ( po założeniu niższych sprężyn się odezwały ( dalej nowe SKF z samochodem) - na obu drzwiach w końcówkach widać małe purchle (wada fabryczna polo z odprowadzeniem wody) - przerysowany prawy bok - najbardziej na przednim nadkolu ( mogę wysłać zdjęcia) - urwana antena (zapomniałem schować na myjni) - lewe lusterko jest chyba z wersji 86c nie ma regulacji od wewnątrz.(Dodaje drugie z 86c2f) Ogólnie stan samochodu całkiem fajny -moim marzeniem było mieć takie polo, ale jak to w życiu bywa.... Auta używam na codzien, jeżdżę nim z rodziną, a jak wiadomo poziom bezpieczeństwa w nim nie jest na wysokim standardzie. Dlatego muszę sprzedać i kupić coś choć trochę nowszego. Dla chcących sprawdzić historię pojazdu - rejestrację widać, nr Vin jest w książce, data pierwszej rejestracji: 11.04.1991 Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Przez portal jak i SMS/tel. Ceny raczej nie do negocjacji.

Wyposażenie dodatkowe

  • aluminiowe felgi
  • radio
  • bluetooth
  • gniazdo USB
  • MP3

Dodatkowe informacje

  • Zarejestrowany w Polsce

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

4 000 zł
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia