Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

szlifierki kątowe makita

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: szlifierki kątowe makita wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • szlifierka kątowa Makita 9069 części

      Obserwuj

    • szlifierka kątowa Makita 9069 części

      Szlifierka kątowa Makita 9069 na części,stwierdzono uszkodzony stojan…

      199 zł
      FIRMA
    • szlifierka kątowa Makita 9069 części

      Obserwuj

    • szlifierka kątowa Makita 9069 części

      Szlifierka kątowa Makita 9069 na części,stwierdzono uszkodzony stojan…

      199 zł
      FIRMA
    • Szlifierka kątowa ,Makita

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa ,Makita

      Szlifierka kątowa Makita. solidna ,sprawna…

      140 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa MAKITA  2200W

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA 2200W

      …Sprzedam używaną szlifierkę kątową makita 2200W sprawna możliwość wysyłki lub odbiór osobisty podkarpackie…

      260 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita DGA404

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita DGA404

      Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita DGA404 (zamiennik DGA404) Cena bez baterii. Samo body…

      260 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita ga 5040c

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita ga 5040c

      …Witam Sprzedam sprawna szlifierkę kątowa z regulacją obrotów Makita ga 5040c.do szlifierka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna . Zapraszam…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Diaks szlifierka kątowa  MAKITA AEG

      Obserwuj

    • Diaks szlifierka kątowa MAKITA AEG

      …Diaks szlifierka kątowa MAKITA AEG . Wymagają przeglądu. Podana cena za wszystkie…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa akumulatorowa (makita)

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa akumulatorowa (makita)

      Szlifierka kątowa akumulatorowa na akumulatory makita. Obroty 0-10000 Silnik bezszczotkowy Nowa…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Walizki na szlifierki makita

      Obserwuj

    • Walizki na szlifierki makita

      …Sprzedam dwie walizki na szlifierki kątowe makity odbiór osobisty cena 120zł za dwie…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Makia szlifierka

      Obserwuj

    • Makia szlifierka

      …Dzień dobry sprzedam nową szlifierka kątową Makita GA 9050R z wolnym startem…

      410 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa "makita" 125mm

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa "makita" 125mm

      Szlifierka kątowa 1500W, 125mm kompatybilna z bateriami makita. Zestaw zawiera: Szlifierka kątowa 1500W, 125mm…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita plus ładowarka i 2 akumulatory.

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita plus ładowarka i 2 akumulatory.

      Szlifierka kątowa akumulatorowa. Sprzęt nie był używany. W komplecie ładowarka i 2 akumulatory. Real foto…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka NOWA kątowa akumulatorowa Makita 18V

      Obserwuj

    • Szlifierka NOWA kątowa akumulatorowa Makita 18V

      …Witam mam do sprzedania nową Szlifierke kątową akumulatorowa 125 mm Makita 18V.z batrią zamiennik i ładowarką Więcej info tylko na tel…

      255 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita DGA504

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita DGA504

      …Przedmiotem na zdjęciu jest akumulatorowa szlifierka kątowa Makita DGA504. Zasilana napięciem 18 V. Prędkość…

      370 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Złom szlifierek makita

      Obserwuj

    • Złom szlifierek makita

      …Sprzedam 2 szlifierki Makita dga 506 uszkodzona elektronika…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka Kątowa Makita DGA504 Type II

      Obserwuj

    • Szlifierka Kątowa Makita DGA504 Type II

      Szlifierka Kątowa Makita DGA504 Type II Szlifierka kątowa Makita DGA504 Type II to wydajne elektronarzędzie…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 HNR stan bdb Japan

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 HNR stan bdb Japan

      Szlifierka kątowa Makita 9558 HNR Stan bardzo dobry, nie zniszczona, zadbana Niezawodny, wytrzymały i bardzo…

      249 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 NB stan bdb Japan

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 NB stan bdb Japan

      Szlifierka kątowa Makita 9558 NB Stan bardzo dobry, nie zniszczona, zadbana Niezawodny, wytrzymały i bardzo mocny…

      239 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 HN stan bdb oryginał

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 HN stan bdb oryginał

      Szlifierka kątowa Makita 9558 NB Stan bardzo dobry, nie zniszczona, zadbana Niezawodny, wytrzymały i bardzo mocny…

      239 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 NB stan bdb oryginał Japan

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA 9558 NB stan bdb oryginał Japan

      Szlifierka kątowa Makita 9558 NB Stan bardzo dobry, nie zniszczona, zadbana Niezawodny, wytrzymały i bardzo mocny…

      229 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szlifierka kątowa Makita DBA 511

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita DBA 511

      …Sprzedaję moja starą używana szlifierkę wraz z 2 akumulatorami 18v. Szlifierka jest sprawna dzialajaca sprzedaję…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita

      Szlifierka 18v,po podłączeniu akumulatora świecą diody ale się nie uruchamia,przekładnia ok.chodzila do końca w pewnym momencie nie chciała się uruchomić…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przecinarka  szlifierka  kątowa Makita  GA 9020S/N fi 230 ,2200W ,6600 obr.

      Obserwuj

    • Przecinarka szlifierka kątowa Makita GA 9020S/N fi 230 ,2200W ,6600 obr.

      …Przecinarka szlifierka kątowa Makita GA 9020S/N fi 230 ,2200W ,6600 obr/min. + skrzynka orginał Makita PCV 2 szt zestawy…

      600 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • szlifierka wyrzynarka makita dewalt bosch metabo

      Obserwuj

    • szlifierka wyrzynarka makita dewalt bosch metabo

      …obrotowej,wyrzynarka makita 4328 ,Szlifierka kątowa Makita GA5030R 125mm…

      670 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita

      …akumulatorowa szlifierka kątowa Makita DGA404/DGA504, narzędzie zaprojektowane do cięcia i szlifowania różnych…

      270 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa plus 2 akumulatory

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa plus 2 akumulatory

      …Nowa szlifierka plus akumulatory. Kompatybilna z Makita

      165 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka i wkrętarka Makita.

      Obserwuj

    • Szlifierka i wkrętarka Makita.

      …Witam Sprzedam Szlifierkę kątową z wkrętarką, ładowarką oraz akumulatorem…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa akumulatorowa 18V DGA 504

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa akumulatorowa 18V DGA 504

      …Ofertą sprzedaży jest nowa szlifierka akumulatorowa .makita 18v DGA504.Szlifirka ma 4 zakresy prędkości,uchwyt na…

      300 zł
      FIRMA
    • Nowa szlifierka kątowa akumulatorowa Makita

      Obserwuj

    • Nowa szlifierka kątowa akumulatorowa Makita

      Makita Akku Flex 18 V (seria LXT) Sprzedawana bez akumulatora i ładowarki. Silnik bezszczotkowy. Wskaźnik naładowania akumulatora LED. Tarcze 125 mm…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Walizka Duża MAKITA BOSCH na szlifierkę dużą i małą Oryginał solidna

      Obserwuj

    • Walizka Duża MAKITA BOSCH na szlifierkę dużą i małą Oryginał solidna

      …mocne walizki , oryginalnie na zestaw duża szlifierka kątowa makita GA 9020 lub bosch GWS 22-230 i mała szlifierka

      120 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • wklad do skrzynki makita

      Obserwuj

    • wklad do skrzynki makita

      …witam sprzedam wkład do skrzynki makita do szlifierki kątowej bezprzewodowej makita 693x248x441…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka Makita GA5030R od LOMBARDi

      Obserwuj

    • Szlifierka Makita GA5030R od LOMBARDi

      …Mam do zaoferowania: Szlifierka Makita GA5030R Szlifierka używana, nosi widoczne ślady użytkowania. Cały zestaw…

      139 zł
      FIRMA
    • Makita szliferka kątowa 9069

      Obserwuj

    • Makita szliferka kątowa 9069

      …Witam, Szliferkę kątową Makita 9069. Szliferka jest sprawna i oczywiście działa. Cena - 200zł W innych…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Makita duża szlifierka kątowa 230 V 2300 W

      Obserwuj

    • Makita duża szlifierka kątowa 230 V 2300 W

      Makita niezawodna duża szlifierka kątowa sieciowa. Sprawna, używana.Po przeglądzie. Moc 2300W. Z kluczem, osłoną…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka flex diax Makita 125 mm

      Obserwuj

    • Szlifierka flex diax Makita 125 mm

      Szlifierka kątowa Makita 840W 125mm z tarczą szlifierską w pudełku . Sprawdzona , sprawna . 840 W, Prędkość…

      270 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita GA5030 + Wolfcraft 5019 statyw | Komplet + tarcze

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita GA5030 + Wolfcraft 5019 statyw | Komplet + tarcze

      …Profesjonalny zestaw do pracy z szlifierką kątową na stole warsztatowym, z możliwością dodatkowego przymocowania z…

      265 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Makita szlifierka kątowa akumulatorowa 18V li-ion nowa

      Obserwuj

    • Makita szlifierka kątowa akumulatorowa 18V li-ion nowa

      …Do sprzedania nowy zestaw Makita w walizce systemowej tej firmy. Szlifierka kątowa akumulatorowa bezszczotkowa Aku…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Makita DGA452Z Szlifierka kątowa

      Obserwuj

    • Makita DGA452Z Szlifierka kątowa

      …Witam! Mam do sprzedania szlifierkę kątową Makita DGA452Z (chłopak nazywał to “Diaxem”). W oryginalnym opakowaniu…

      340 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa MAKITA Profesjonalna 230mm NA CZĘŚCI

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa MAKITA Profesjonalna 230mm NA CZĘŚCI

      …Sprzedam widoczną na zdjęciach szlifierkę kątową Makita o średnicy tarczy 230mm. Szlifierka kompletna jak na…

      160 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw combo narzędzi Makita wiertarka szlifierka

      Obserwuj

    • Zestaw combo narzędzi Makita wiertarka szlifierka

      …kontrolę równocześnie zmniejszając obciążenie dłoni. Szlifierka kątowa Makita GA5030R 125mm 720W wolny start, anty restart…

      399 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa Makita

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa Makita

      …Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego Technologia…

      340 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa 125mm

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa 125mm

      …Ta bezszczotkowa szlifierka kątowa Mamidw jest kompatybilna z akumulatorami Makita 18V i obsługuje tarcze o…

      170 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw Combo Makita DK0050X1 szlifierka+wiertarka

      Obserwuj

    • Zestaw Combo Makita DK0050X1 szlifierka+wiertarka

      …Nowy zestaw combo Makita DK0050X1 składający się z wiertarki udarowej HP1631 i szlifierki kątowej GA5030R. Zestaw…

      570 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka kątowa 2400W, 230mm - MAKITA - GA9030S

      Obserwuj

    • Szlifierka kątowa 2400W, 230mm - MAKITA - GA9030S

      …Posiadam do Sprzedania Szlifierka kątowa 2400W, 230mm - Model MAKITA - GA9030S Uzywana kilka razy w domu…

      880 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy wirnik do makity 125

      Obserwuj

    • Nowy wirnik do makity 125

      …Nowy zamiennik nie montowany zakupiony na zapas na tą chwile niepotrzebny. Zakupiony do szlifierki kątowej Makita GA 5030 R…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOWA Szlifierka kątowa GISAM – bezszczotkowa

      Obserwuj

    • NOWA Szlifierka kątowa GISAM – bezszczotkowa

      …Sprzedam fabrycznie nową szlifierkę kątową GISAM z silnikiem bezszczotkowym – zapewnia większą moc, dłuższą…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MAKITA DGA504Z Szlifierka akumulatorowa bezszczotkowa 18V

      Obserwuj

    • MAKITA DGA504Z Szlifierka akumulatorowa bezszczotkowa 18V

      …szczotkowy silnik prądu stałego Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm Technologia XPT…

      540 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka interkrenn na części

      Obserwuj

    • Szlifierka interkrenn na części

      szlifierka jakosci produktow makita czy bosch Wysyłka lub odbiór…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SZLIFIERKA KĄTOWA bawaria BEZ SZCZOTKOWA 6,0 ah BA-1620

      Obserwuj

    • SZLIFIERKA KĄTOWA bawaria BEZ SZCZOTKOWA 6,0 ah BA-1620

      MAKITA LXT 18V o pojemnościach od 1.3Ah do 6.0Ah Zestaw zawiera: -Szlifierka kątowa 125mm -2x bateria 18V 6.0Ah…

      460 zł
      FIRMA
    • Akumulatorowa szlifierka z regulacją obrotów 18V Makita DGA511Z

      Obserwuj

    • Akumulatorowa szlifierka z regulacją obrotów 18V Makita DGA511Z

      560 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka bezszczotkowa 125 z 2x aku 3Ah

      Obserwuj

    • Szlifierka bezszczotkowa 125 z 2x aku 3Ah

      …Sprzedam szlifierkę bezszczotkowa akumulatorową 125 współpracująca z akumulatorami Makita 18 V serii B, takich jak…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SZLIFIERKA KĄTOWA bawaria BEZ SZCZOTKOWA 6,0 ah

      Obserwuj

    • SZLIFIERKA KĄTOWA bawaria BEZ SZCZOTKOWA 6,0 ah

      …BAWARIA GERMANY SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm BEZ SZCZOTKOWA 18V 6.0Ah AG2009 akumulatorowa Opis BAWARIA SZLIFIERKA

      485 zł
      FIRMA
    • Zamienię Pistolet osadzak prochowy Rapid automat

      Obserwuj

    • Zamienię Pistolet osadzak prochowy Rapid automat

      …zamienię na silnik elektryczny szlifierka kątowa Bosch Makita wiertarkę itp…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rączka uchwyt Szlifierki kątowej Polerki einhell

      Obserwuj

    • Rączka uchwyt Szlifierki kątowej Polerki einhell

      …Rączka uchwyt Szlifierki kątowej Polerki do BOSCH MAKITA m14 boszówki einhell cena 10 zł Więcej przedmiotów na…

      10 zł
      FIRMA
    • Szlifierki kontowe 230 mm.

      Obserwuj

    • Szlifierki kontowe 230 mm.

      Szlifierka Makita 230 nie sprawna pozostałości po szlifierce przekładnia sprawna pozostały stan nie znany. Sprzedam…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierki kontowe 125 mm.

      Obserwuj

    • Szlifierki kontowe 125 mm.

      …uszkodzone szlifierki kontowe takie jak. 1. Celma AG 230 BR 2.FAG 230 3.Skil Profesional 9775 4. Makita 230…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko walizka do szlifierki Bosch Flexa kątówka szlifierka Hilti Makita

      Obserwuj

    • Pudełko walizka do szlifierki Bosch Flexa kątówka szlifierka Hilti Makita

      …Przedmiotem sprzedaży jest pudełko do szlifierki marki Bosch pasuje do Makity do Hilti też pasuje do każdej…

      80 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia