Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

syndyk warszawa licytacje

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: syndyk warszawa licytacje wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - ul.… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - ul.…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w…

      42 500 zł
    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w…

      25 500 zł
    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w…

      84 250 zł
    • Syndyk sprzed udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudo… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzed udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudo…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w…

      263 750 zł
    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 3/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej - Nun…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w…

      131 750 zł
    • Materiały i artykuły budowlane

      Obserwuj

    • Materiały i artykuły budowlane

      …danego produktu. Pisemne oferty należy składać na adres kancelarii syndyka (Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w…

      130 400 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda udziały 3/16 oraz 3/16 - Sadek - 10% PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udziały 3/16 oraz 3/16 - Sadek - 10%

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st…

      5 000 zł
    • Syndyk sprzeda FOX, SOLAREDGE, SUNWAYS różne modele - 40%

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda FOX, SOLAREDGE, SUNWAYS różne modele - 40%

      …więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w formie wideokonferencji…

      127 332,96 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda małpi gaj - 20%

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda małpi gaj - 20%

      syndyka (Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w terminie do dnia 11.09.2026 r., godzina 16:00. Szczegółowe wymogi w…

      4 300 zł
      FIRMA
    • Części i akcesoria florystyczne - 90%

      Obserwuj

    • Części i akcesoria florystyczne - 90%

      …składać na adres kancelarii syndyka (Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w terminie do dnia 18.09.2026 r., godzina 16:00…

      318 330 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda udział 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabud… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabud…

      …przesłać do kancelarii syndyka (Lege Restrukturyzacje Sp. z o. o., Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w terminie do…

      94 000 zł
    • Maszyny urzadzenia poligraficzne - SCANDSTICK - od Syndyka

      Obserwuj

    • Maszyny urzadzenia poligraficzne - SCANDSTICK - od Syndyka

      …odbędzie się licytacja w dniu 3 września 2026 roku o godz. 16:45 w kancelarii syndyka Zawarcie umowy do dnia 8 września…

      456 900 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda wyposażenie gastronomiczne - 20%

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda wyposażenie gastronomiczne - 20%

      …kancelarii syndyka (Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w terminie do dnia 14.09.2026 r., godzina 16:00. Szczegółowe…

      1 786 zł
      FIRMA
    • Stół - przyrząd do klejenia wózka

      Obserwuj

    • Stół - przyrząd do klejenia wózka

      …biura Syndyka: Doradca restrukturyzacyjny Paweł Mazurek, ul. Giordana Bruna 9 lok. 37, 02-594 Warszawa, lub b…

      1 875 zł
      FIRMA
    • Server produkcyjny(komputer, drukarka etykiet, czytnik, monitor

      Obserwuj

    • Server produkcyjny(komputer, drukarka etykiet, czytnik, monitor

      …przeprowadzi aukcję (licytację). DODATKOWE INFORMACJE: 1. Syndyk zastrzega sobie prawo, na każdym etapie postępowania i…

      1 875 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda sprzęt IT

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda sprzęt IT

      …udostępniony do wglądu w biurze syndyka Macieja Geromina pod adresem: ul. Giordana Bruna 9 lok. 37, 02-594 Warszawa, w godz. 9…

      5 775 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Syndyk sprzeda meble biurowe i sprzęt biurowy

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda meble biurowe i sprzęt biurowy

      …Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga ds. wyceny ruchomości, który może być udostępniony do wglądu w biurze syndyka Macieja…

      10 943 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SYNDYK SPRZEDA RUCHOMOŚCI

      Obserwuj

    • SYNDYK SPRZEDA RUCHOMOŚCI

      …biurze syndyka Macieja Geromina pod adresem: ul. Szpitalna 5 lok. 8, 00-031 Warszawa, w godz. 9.00 – 17.00, po…

      569 622 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Syndyk sprzeda pakiet udziałów w sp. z o.o.

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda pakiet udziałów w sp. z o.o.

      …spełniającej wymogi formalne, Syndyk przeprowadzi aukcję (licytację). DODATKOWE INFORMACJE: 1. Syndyk zastrzega sobie…

      1 900 zł
      FIRMA
    • Części rowerowe - piasty, opony, narzędzia

      Obserwuj

    • Części rowerowe - piasty, opony, narzędzia

      …więcej niż jednej oferty spełniającej wymogi formalne, Syndyk przeprowadzi aukcję (licytację). DODATKOWE INFORMACJE…

      150 zł
      FIRMA
    • Wyposażenie biura i warsztatu - oddzielna sprzedaż

      Obserwuj

    • Wyposażenie biura i warsztatu - oddzielna sprzedaż

      …więcej niż jednej oferty spełniającej wymogi formalne, Syndyk przeprowadzi aukcję (licytację). DODATKOWE INFORMACJE: 1…

      15 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda zestaw styczników, wyłączników, przekaźników, obudowy itp.

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda zestaw styczników, wyłączników, przekaźników, obudowy itp.

      …upadłości Spółki (dalej jako: „Syndyk”), postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie XVIII Wydział…

      11 571,77 zł
      OSOBA PRYWATNA

Ogłoszenia archiwalne

    • Syndyk sprzeda części i akcesoria rolnicze - 10%
    • Syndyk sprzeda części i akcesoria rolnicze - 10%

      …nieprzekraczalnym terminie do 14.05.2026 r., godzina 16:00 na adres kancelarii syndyka (Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa

      7 960 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda opryskiwacz do ciągnika zawieszany BIARDZKI poj. 600l - 50%
    • Syndyk sprzeda opryskiwacz do ciągnika zawieszany BIARDZKI poj. 600l - 50%

      …kancelarii syndyka. W wypadku wpływu więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w…

      2 286,59 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda brona 5 polowa UNIA GRUDZIĄDZ – rok 1985 - 20%
    • Syndyk sprzeda brona 5 polowa UNIA GRUDZIĄDZ – rok 1985 - 20%

      …więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w formie wideokonferencji…

      154,47 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda rozrzutnik obornika 1 osiowy produkcja własna - 20%
    • Syndyk sprzeda rozrzutnik obornika 1 osiowy produkcja własna - 20%

      …więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w formie wideokonferencji…

      689,43 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda siewnik do nawozu 2 tarczowy WOPROL – rok 2015 - 20%
    • Syndyk sprzeda siewnik do nawozu 2 tarczowy WOPROL – rok 2015 - 20%

      …wpływu więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w formie wideokonferencji…

      705,69 zł
      FIRMA
    • Regały i szafy warsztatowe - oddzielna sprzedaż

      Obserwuj

    • Drukarka etykiet z czytnikiem kodów kreskowych ZEBRA

      Obserwuj

    • Maszyna do wiercenia otworów DRIMACH 1.0

      Obserwuj

    • Frezarka trzyosiowa CNC + panel operatorski CERTUS

      Obserwuj

    • Kompresor AIRPRESS Aps20 IVR Combi DRY X

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy 200cm (3 szt.)

      Obserwuj

    • Kompresor Tachol Spebanach 100 L Kowal typ SBN-100/10

      Obserwuj

    • Narzędzia warsztatowe pneumatyczne (zbiór)

      Obserwuj

    • Wózek warsztatowy (2szt.)

      Obserwuj

    • Maszyna do testowania aktywnego wózka dla niepełnosprawnych

      Obserwuj

    • Szafka warsztatowa z narzędziami (wiertła frezy, śruby)

      Obserwuj

    • Szafka pracownicza dwuskrzydłowa 200cm (7 szt.)

      Obserwuj

    • Szafka warsztatowa metalowa 200cm (2 szt.)

      Obserwuj

    • Zamrażarka skrzyniowa HEIER (3 szt.)

      Obserwuj

    • Dźwig warsztatowy UNICRAFT 2000kg

      Obserwuj

    • Regał warsztatowy na kółkach

      Obserwuj

    • Matryca - forma do wyrobu obręczy rowerowych )4 szt.)

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy (stanowisko monterskie)

      Obserwuj

    • Wózek ręczny podnośnikowy type ctv-ehTor industries

      Obserwuj

    • Regał warsztatowy na kółkach (4 szt.)

      Obserwuj

    • Laptop ASUS model GX 701G

      Obserwuj

    • Stoły szlifierskie Nawara Serwis Opal 10 (2 szt.)

      Obserwuj

Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia