Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

pługi kverneland podlaskie

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: pługi kverneland podlaskie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pług kverneland

      Obserwuj

    • Pług kverneland

      Pług kverneland 4 skibowy na resorze…

      10 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług kverneland 3 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług kverneland 3 skibowy

      …Sprzedam pług kverneland 3 skibowy…

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług KVERNELAND 3-Skibowy

      Obserwuj

    • Pług KVERNELAND 3-Skibowy

      …Sprzedam pług KVERNELAND 3-skibowy na kwadratowej ramie…

      10 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kółko do pługa obrotowego Kverneland

      Obserwuj

    • Kółko do pługa obrotowego Kverneland

      …Sprzedam kółko do pługa obrotowego Kverneland 2.600zł…

      2 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kvernelnad

      Obserwuj

    • Pług Kvernelnad

      …Sprzedam pług kverneland

      16 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Kverneland 16 cali Vario

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland 16 cali Vario

      …Sprzedam pługi Kverneland AB 85 vario I AB 100 vario…

      15 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB85

      Kverneland AB85 4 skibowy (3+1) Możliwość transportu Cena 12500zl Tel ********* Suwałki (woj. Podlaskie)…

      12 500 zł
    • Sprzedam pług KVERNELAND 3-skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług KVERNELAND 3-skibowy

      …Witam. Mam do sprzedania pług KVERNELAND 3-skibowy Kalvarija, Litwa. możliwa dostawa…

      3 899 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi kverneland 3 zagonowe, overum resor

      Obserwuj

    • Pługi kverneland 3 zagonowe, overum resor

      …Sprzedam pługi zagonowe kverneland 3 skibowe na resorze, w ciągłym użytkowaniu…

      6 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4skibowy obrotowy kverneland

      Obserwuj

    • Pług 4skibowy obrotowy kverneland

      …Sprzedam pług kverneland EG 85 Vario , elementy robocze w ładnym stanie, nigdzie nie spawane…

      28 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB85

      …Sprzedam pług Kverneland AB85, rok 2005, vario na siłowniku, 12-20cali, komplet kroji, kółko gumowe, stan bardzo…

      19 500 zł
    • Sprzedam pług Kverneland 3-skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług Kverneland 3-skibowy

      …Witam. Mam do sprzedania pług Kverneland 3 -skibowy , proszę pisać Kalvarija, Litwa. możliwa dostawa…

      3 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB 85

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB 85

      …Sprzedam pług kverneland AB 85 zabezpieczenia resorowe regulacja szerokości 30-51hydrauliczna stan bardzo dobry…

      20 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług kverneland

      Obserwuj

    • Sprzedam pług kverneland

      …Plug kverneland 5 skibowy zaginowy Plug ma male zapotrzebowanie mocy…

      4 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES80 5x5 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 5x5

      …Sprzedam pług Kverneland ES80, 5 skibowy, vario z liniowaniem, elementy robocze w dobrym stanie, wieża 200…

      38 500 zł
    • Kverneland AB100 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland AB100

      Pług Kverneland AB100, 4 skibowy, regulacja szerokości orki 12-20cali, możliwość transportu. Cena 14700zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      14 700 zł
    • Pług Kverneland 4 Skiby

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 4 Skiby

      …Witam sprzedam Pług Kverneland 16 cali 4 Skiby kółko więcej informacji udzielę telefonicznie 889=131=021…

      6 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 5 Vario

      Obserwuj

    • Pług kverneland 5 Vario

      …Sprzedam pług kverneland 5 skibowy vario, regulowana pierwsza skiba stan bardzo dobry nowe dłuta i lemiesze Możliwy transport…

      22 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      …Sprzedam 5 skibowy pług Kverneland AD na zabezpieczeniu resorowym, z hydraulicznie regulowana szerokością orki, pospawana wieżyczka…

      16 500 zł
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy kverneland

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy kverneland

      …Witam mam do sprzedania pług 3 skiby na resorach kverneland długie dokładnie możliwość transportu.tel 506*990*400…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland EG85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland EG85

      …Sprzedam pług Kverneland EG85, 4 skibowy, stan bardzo dobry, posiada liniowanie. Cena 36000zl…

      36 000 zł
    • Pług Kverneland 150S 2013rok PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 150S 2013rok

      Kverneland 150S, rok produkcji 2013, regulacja szerokości na śrubach, nie spawany, możliwość transportu. Cena 42000zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      42 000 zł
    • Pług Kverneland

      Obserwuj

    • Pług Kverneland

      …Sprzedam pług Kverneland 4 skibowy 14 ,16 , 20 cali .Stan bardzo dobry. Przywiezione ze Szwecji. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      19 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Kverneland EG85 6 skibowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland EG85 6 skibowe

      Pługi Kverneland EG85 6 skibowe, vario z liniowaniem, wieża 300, elementy robocze w bardzo dobrym stanie, możliwość…

      72 000 zł
    • Pług Kverneland ES80 3x3 ładny stan PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 3x3 ładny stan

      …Sprzedam pług Kverneland ES80, 3x3 vario, rok produkcji 2005, wieża 200, elementy robocze w bardzo dobrym stanie…

      39 500 zł
    • Kverneland 4 skiby 16 cali

      Obserwuj

    • Kverneland 4 skiby 16 cali

      …Sprzedam pług kverneland 4 skibiwy 16 cali Elementy w bdb stanie…

      13 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi kverneland

      Obserwuj

    • Pługi kverneland

      …Posiadam na sprzedaż pługi kverneland, 4-skibowe, 16 cali,szeroka rama…

      7 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES100 2015rok PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES100 2015rok

      Pług Kverneland ES100, rok produkcji 2015, stan bardzo dobry, elementy robocze w dobrym stanie, szerokość robocza…

      62 000 zł
    • kverneland 4 skibowy 14 cali

      Obserwuj

    • kverneland 4 skibowy 14 cali

      …Sprzedam pług kverneland w bardzo dobrym stanie. Zero wkładu finansowego. Elementy robocze jak nowe. Orze tak jak powinien pług orać…

      12 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland EG100 vario liniowanie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland EG100 vario liniowanie

      Pług Kverneland EG100, 4 skibowy, vario z liniowaniem, nie spawany, przedpłużki, stan bardzo dobry możliwość transportu. Cena 40500zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      40 500 zł
    • Pług Kverneland EG100, 4 skibowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland EG100, 4 skibowy

      Kverneland EG100, 4 skibowy, hydrauliczna regulacja szerokości orki z liniowaniem, stan bardzo dobry możliwość transportu. Cena 40500zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      40 500 zł
    • Pługi kverneland ab 85

      Obserwuj

    • Pługi kverneland ab 85

      …Witam sprzedam pługi kverneland ab 85 szerokosc robocza od 30 do 50 cm na skibę elementy robocze w bardzo dobrym stanie. Więcej info tel…

      16 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland  ld 85

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ld 85

      Pług 4 skibowy Kverneland Ld.85 stan bardzo dobry. Elementy robocze oceniam na 90%. Regulacja szerokości orki od 12 do 18cali…

      25 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi kverneland

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi kverneland

      …Witam sprzedam kvernaland pługi stan bardzo dobry wszystko sprawne więcęj informacji pod telefonem…

      50 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland

      Obserwuj

    • Pług kverneland

      Pług kverneland, tel 8-8-5 1,2,9 8.4.0…

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland ES85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland ES85

      Pług Kverneland ES85, 5 skibowy, szerokość robocza 12-20cali, elementy robocze w bardzo dobrym stanie, w pełni…

      62 000 zł
    • Pług Kverneland EM100 5 skibowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland EM100 5 skibowy

      Kverneland EM100, 5 skibowy, ma spawów, rama cała, możliwość transportu. Cena 26500zl Tel 575300152…

      26 500 zł
    • Pług 4 vario kverneland

      Obserwuj

    • Pług 4 vario kverneland

      …Witam sprzedam pług 4 skibowy vario zmienna szerokość orki od 12 do 20"…

      18 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi Kverneland 4 skibowe vario

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi Kverneland 4 skibowe vario

      …Sprzedam pługi kverneland 4 skibowe obrotowe, Vario. 16 cali, wysoki maszt.Aktualnie zdjęta jedna skiba. Więcej informacji tel 783 713 234…

      18 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy kverneland

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy kverneland

      …Witam, posiadam na sprzedaż pług kverneland 3 skibowy zabezpieczenie resorowe,rama pługa spawana, naprawiona…

      4 700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 4 kverneland  na resorach

      Obserwuj

    • Pługi 4 kverneland na resorach

      …Sprzedam pługi 4 resorowane stan bdb . Ma założone Nowe odkładnie kroje , małe zapotrzebowanie mocy…

      8 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy kverneland 4

      Obserwuj

    • Pług obrotowy kverneland 4

      …Sprzedam pług obrotowy kverneland 4 skibowy, 14 " zabezpieczenie na resorach wzmacnianych, wieża i obrotnica bez…

      14 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB100 18cal

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB100 18cal

      …Sprzedam pług Kverneland 18 cali czyli 46cm na skibę, stan BDB beż obcych spawów, elementy 80%,chydrauliczne ustawienie pierwszej skiby, gotowe do dalszej pracy, polecam…

      13 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES100 4 skibowy (3+1) PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES100 4 skibowy (3+1)

      Kverneland ES100, 3+1 ostatni korpus odkręcany, regulacja szerokości na śrubie, 12-20cali, komplet kroji, możliwość transportu. Cena 52000zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      52 000 zł
    • Pług Kverneland ES85 5 skibowy, PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES85 5 skibowy,

      Pług Kverneland ES85 5 skibowy, vario z liniowaniem, odkładnice orginalne od nowości, założone nowe płozy, lemiesze…

      72 000 zł
    • Pług kverneland 3+1 vario AD-85

      Obserwuj

    • Pług kverneland 3+1 vario AD-85

      Pługi kverneland ad-85 vario szerokości robocza od 12 do 21 cali z hydrauliczna regulacja szerokości roboczej…

      18 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 4 kverneland obrotowy

      Obserwuj

    • pług 4 kverneland obrotowy

      …plug 4 skib kverneland , obrotowy zabezpieczenia resorowe elementy robocze jeszcze dobre/ lub plug 3 vogel noot na resorze jak kverneland nowe odkładnie gotowy do pracy 10.000zł…

      14 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług overum , kverneland 2 ,3 skibowe zagonowe obrotowe

      Obserwuj

    • pług overum , kverneland 2 ,3 skibowe zagonowe obrotowe

      …witam posiadam na sprzedaż pługi zagonowe 2 i 3 skibowe zagonowe ,pługi przygotowane do sezonu i nie używane w kraju…

      6 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland VD 85 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland VD 85 3 skibowy obrotowy

      …Witam do sprzedania pług Kverneland VD 85 3 skibowy Szerokość orki do 45cm na korpus Przedpłużki Kroje na ostatnią…

      20 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ramię do pługa kverneland wraz z mocowaniem

      Obserwuj

    • Ramię do pługa kverneland wraz z mocowaniem

      …Witam sprzedam kompletne ramie do pługa kverneland wraz z mocowaniem…

      1 499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 4 skiby 16cali na resorze

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 4 skiby 16cali na resorze

      …Sprzedam pług Kverneland 4 skiby na resorach. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nowe dłuta, lemiesze, opona i dętka. Zapraszam do kontaktu. Tel.5_0_3_9_0_0_9_1_4…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland ab 100 z hydrauliką

      Obserwuj

    • Pług kverneland ab 100 z hydrauliką

      …Sprzedam pług kverneland ab 100 w bardzo dobrym stanie. Pierwszy właściciel, kupiony w Polsce, nigdzie nie spawany…

      21 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam przedpłużki do pługa Kverneland

      Obserwuj

    • Sprzedam przedpłużki do pługa Kverneland

      …Sprzedam przedpłużki do pługa Kverneland, 3 prawe i 3 lewe, cena za sztuk 250 stan bdb…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      …Do sprzedania posiadam pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario. Regulowana szerokość orki od 12 do 20 cali. Pług w…

      16 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skibowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skibowy

      Kverneland ES80, hydrauliczna regulacja szerokości orki oraz pierwszej skiby, nie spawany, elementy robocze w…

      36 000 zł
    • Pługi  4 kverneland

      Obserwuj

    • Pługi 4 kverneland

      …Sprzedam pługi stan bdb nowe elementy robocze Tel 5"0'0, 8,1"9 ,6"1'9 Oraz przekładnie 2 biegi do paszowozu…

      6 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland ab85

      Obserwuj

    • Kverneland ab85

      …Witam sprzedam pługi kverneland ab85 z regulowaną szerokością orki, są w bardzo dobrym stanie więcej informacji pod nr tel 5 1 6 9 2 3 0 1 5…

      15 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy kverneland mod f 160-8

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy kverneland mod f 160-8

      …Dzień dobry, Sprzedam pług marki kverneland 4skibowy, obrotowy. Stan pluga oceniam na bardzo dobry. Brak luzów na…

      20 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Korpus pługa Kverneland eg 85 vario

      Obserwuj

    • Korpus pługa Kverneland eg 85 vario

      …Sprzedam korpus dodatkową skibę do pluga Kverneland eg 85 vario Korpus lezal nie używany gdyż ciągnik nie radził sobie w 4 skibach Płozy nowe odkladnie ok…

      4 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverland pługi na sprezynach

      Obserwuj

    • Kverland pługi na sprezynach

      …Sprawne pługi w dobrym stanie…

      4 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia