-
Obserwuj
-
Pług Kuhn Varimaster 9
…Sprzedam Pług Kuhn Varimaster 9 Pług Kuhn Varimaster 6 zawieszany 2017…
59 000 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam Pług Kuhn Varimaster 9 Pług Kuhn Varimaster 6 zawieszany 2017…
Obserwuj
…PRZEDŁUŻKA PŁUGA KUHN MM KUHN PRZEDŁUŻKA PŁUGA KUHN MM 582727…
Obserwuj
…Sprzedam pług Kuhn Master 102 3+1 2009 r…
Obserwuj
…Pług Kuhn Vari 183 6 skib zawieszany zabespieczenia non stop Pług Kuhn Varimaster 8 skib…
Obserwuj
…Pługi obrotowe KUHN z zabezpieczeniem hydraulicznym .NIe spawane ,nie malowane Stan bardzo dobry System liniowania Rok 2013…
Obserwuj
…Pług Kuhn Odkładnie ażurowe Stan igla Stan bardzo dobry…
Obserwuj
…Pług obrotowy kuhn 5 skib zabezpieczenie hydrauliczne, stan dobry…
Obserwuj
…Pług zagonowy 3 skibowy Kuhn Huard, obrotowy, przedpłużki, docinacze. Stan bardzo dobry…
Obserwuj
…Pług 5 skibowy obrotowy kuhn multi master 122 ładny…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy Kuhn stan techniczny i wizualny bardzo dobry na dwa przewody…
Obserwuj
…Witam, sprzedam korpus pługa obrotowego Kuhn Varimaster 150, zabezpieczenie hydrauliczne, kompletny, stan elementów roboczych widoczny na zdjęciach…
Obserwuj
…Pług Kuhn Master 120 z niemiec w oryginale ładne elementy robocze ,szer robocza 40cm/korpus ,więcej info na tel…
Obserwuj
…Witam. Sprzedam odkładnie, stopy, korpusy do pługa Kuhn Master oraz Vari-Master.. Posiadam komplet litych do pługa…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4=skibowy obrotowy KUHN Master 100 na zabezpieczeniu hydraulicznym przed kamieniami. Nowe lemiesze,dłuta. Stan dobry…
Obserwuj
…Pług KUHN 5-skib obrotowy zabezpieczenia hydrauliczne, Elementy robocze stan dobry Możliwość transportu 608=017=556…
Obserwuj
…Pług Kuhn (Kverneland). Zabezpieczenia hydrauliczne, zagonowy na resorach…
Obserwuj
…Pług Obrotowy Kuhn Multimaster 110 Zabezpieczenie hydrauliczne Pług cały w oryginale Możliwość transportu Wiecej informacji pod podanym nr telefonu…
Obserwuj
…Sprzedam 4 Słupice kuhn stan widoczny na zdjęciu…
Obserwuj
…Sprzedam plug kuhn huard 4 skibowy na zabezpieczeniu hydraulicznym wymienione lemiesze i Dluta…
Obserwuj
…Witam. Mam na sprzedaż ramię do wału, wędki do pługa Kuhn, Kverneland. Stan widoczny na zdjęciach. Więcej informacji pod numerem telefonu…
Obserwuj
…Sprzedam pług Kuhn master120 3+1 na zabezpieczeniu hydraulicznym duże dokładnie przed plużki kukurydziane ramię do wału hydrauliczne zmienna szerokość orki max 45 cm…
Obserwuj
…Sprzedam pług 3 skibowy firmy Kuhn huard pług w dobrym stanie. Jedynie brak siłownika obrotu…
Obserwuj
…Do sprzedania pług obrotowy w dobrym stanie Kuhn zabezpieczenia non stop, elementy robocze w dobrym stanie płynny…
Obserwuj
…Pług w oryginale nic nie było spawna ani malowane elementy robocze oryginalne Kuhn ,obrót na 2 węże szerokość orki…
Obserwuj
…Dłuta pługa Kuhn Huard. Numery katalogowe : - 622180 dłuto prawe - 622181 dłuto lewe Cena 50 zł netto / sztukę. Te. 608*464*924…
Obserwuj
…Sprzedam pług huard/kuhn varimaster 120. Zregenerowane wszystkie sworznie i tuleje, nowe lemiesze, piersi, 2…
Obserwuj
…Sprzedam korpus pługa huard kuhn posiadam dwie sztuki oraz resztę czesci do tego pługa…
Obserwuj
…Pług Kuhn multi-master 112, rok produkcji 2012, 4 skibowy, zabezpieczenia hydrauliczne, regulacja szerokości orki…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy. Obrót na dwa węże, działa bez zarzutów. Stan taki jak na zdjęciach…
Obserwuj
…Witam Mam do sprzedania pług HUARD /KUHN 3-ki hydraulicznie obracane przedpuszki koło Zapraszam…
Obserwuj
…Pługi Kuhn Gozin 5 skib.Do wyboru. Zabezpieczenia non-stop hydraulika. Gruba niepękająca rama !!! Super stan. Proszę dzwonić 5-0-1-5-9-1-2-6-1…
Obserwuj
…Sprzedam kompletne koło z mocowaniem do pługa Kuhn Huard…
Obserwuj
…Sprzedam pług Kuhn multi-master 112, rok produkcji 2011, mało używany, orginalne odkładnice od nowości, regulacja…
Obserwuj
…Sprzedam Płud Sprowadzony kuhn master 100 Lekki pług 5 skibowy 4+1 ustawiana szer. orki od 35 do 50 cm stan jak…
Obserwuj
…Witam sprzedam Pług Kuhn Manager -7 skibowy -zabezpieczenia hydrauliczne -nie spawany nie malowany cały oryginał…
Obserwuj
…Przedpłużki pługa huard kuhn podgięte do przodu…
Obserwuj
…Sprzedam pług Kuhn Vari-master 123, rok produkcji 2015, 12-20 cali na skibe, odkładnie ażurowe, zabezpieczenia…
Obserwuj
…Sprzedam pługi Kuhn Master 110, 5 skibowy obrotowy, rama 4+1, regulacja szerokości roboczej 12-18 cali na skibe…
Obserwuj
…Sprzedam pług lekkiej konstrukcji bardzo ładnie pracy 16 cali odkładnie ,pług w dobrym stanie gotowy do orki , transport cała Polska…
Obserwuj
…Pług obracalny VARIMASTER 153 producent: KUHN rok produkcji: 2023 ilość skib: 5 odległość między korpusami 96cm…
Obserwuj
…Pług Kuhn multi-master 112, 4 skibowy, rok produkcji 2010, elementy robocze bardzo dobre, odkładnice oryginalne od…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług obrotowy 4 skibowy Kuhn Master 100 w oryginale świeżo sprowadzony 2006 rok produkcji przepluzki…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy skibowy firmy Kuhn model Standard S, 4 skibowy z możliwością odkręcenia 4 korpusu, cały w…
Obserwuj
…Dodatkowy korpus (czwarty, piąty lub szósty) do pługów KUHN Vari-Master ze zmienną hydraulicznie szerokością orki…
Obserwuj
…Pług obrotowy Kuhn 3 skibowy zabezpieczenie NonStop hydrauliczne Pług posiada : *Zabezpieczenie NonStop…
Obserwuj
…Pług Kuhn multi-master 123, rok produkcji 2017, MAŁO UŻYWANY, orginalne odkładnice, lemiesze, płozy od nowości, nie…
Obserwuj
…Uchwyt koła transportowego, montowany z tyłu ramy do pługów Kuhn i Huard…
Obserwuj
…Witam sprzedam kroję ze zdjęć na 99 proc od pługa Kuhn ale to moje przypuszczenia…
Obserwuj
…Mam do sprzedania pług 7 skibowy (dwie skiby odejmowane) pół zawieszany marki huard kuhn sp leader Posiada…
Obserwuj
…Pług Kuhn Vari-Master 112, pięć korpusów. Odkładnie śrubowe typu XXL. Koło kopiujące boczne szerokie. Tylne koło…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług 3 obrotowy Huard/Kuhn Master 120. Pług na zabezpieczeniach hydraulicznych,obrót na siłowniku na…
Obserwuj
…Sprzedam Pług 4 skibowy obrotowy Obrót na 2 węże Jedno Kółko Łamacze Przedpuszki kukurydziane Elementy Robocze w idealnym stanie Zabiur 40 na skibę Polecam…
Obserwuj
…Części do pługa kuhn fraugde więcej informacji pod numerem telefonu nie odpowiadam na wiadomości…
Obserwuj
…Pług obrotowy Kuhn z 2013 roku -zabezpieczenia hydrauliczne -system liniowania -nie malowany i nie spawany…
Obserwuj
…pług 3 skibowy,zabezpieczenia resor automat -sprzedaż ratalna -dowóz -w ofercie ponad 200 maszyn rolniczych,opony,koła…
Obserwuj
…sprzedam pług obrotowy kuhn 3 + skibowy , wymienione wszystkie elementy robocze, nowe przewody hydrauliczne wraz…