Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 2, niemiecki, w stanie dobrym. 509107854…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług obrotowy rabewerger wszystkie elementy sprawne nowy siłownik na dwa węże…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy fortschritt 3 skibowy masywny stan dobry…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy na dwa węże,idealny na teren kamienisty stan dobry…
Obserwuj
…Posiadam pług obrotowy francuskiej firmy Naud 4 skiby obrotowy zabezpieczenia zrywane śrubowe, przedpluzki…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 2+3+4 firmy Ross. Pług na dwa węże techniczne sprawny, zabiera na skibę od 30 cm…
Obserwuj
…Pług obrotowy kverneland 4 skibowy nie wybity na obrocie oryginalne odkładnice bez dziur…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy AKPIL KM 80 3+, rok prod. 2018, przedpłużki, kroje…
Obserwuj
…Pługi obrotowe 3 Lemken na 1 wąż bez wkładu finansowego podkladnice i lemiesze w dobrym stanie Cena 7000…
Obserwuj
…Sprzedam pługi 2 skibowe obrotowe stan bardzo dobry więcej informacji na temat pod nr tel: 575**558**395…
Obserwuj
…Pługi dwuskibowe obrotowe jak nowe na pierwszych lemieszach lekko orzą…
Obserwuj
…Pług obrotowy Lemken Opal 140 4 skibowy Nigdzie nie spawany Cały w oryginale do poprawy koło podporowe ma luzy Sprowadzony z Niemiec…
Obserwuj
…Pług obrotowy Akpil KM 80 wersja 3+ Masa własna 980kg Rok produkcji 2015 Stan techniczny bardzo dobry…
Obserwuj
…Pług obrotowy kverneland LB100 wersja 3+1 z siłownikiem hydraulicznej regulacji szerokości roboczej Przywieziony z Niemiec Stan techniczny bardzo dobry…
Obserwuj
…Sprowadzony z Niemiec 3 obrotowy Pług obrotowy Kverneland Kólko podporowe Stopa podporowa noga Obród na dwa…
Obserwuj
…Dzień dobry Mam do sprzedania pług obrotowy kverneland 3 z regulacją hydrauliczną pierwszej skiby. Pług…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług kverneland zabezpieczenie sprężynowe regulacja skiby od 30 do 40 cm cena 8800.Obrotowy…
Obserwuj
…Sprowadzony z Niemiec pług obrotowy 4 Rama nie spawana nie pokrzywiona Elementy robocze stan b.dobry Lekka rama Za dopłatą transport cała Polska…
Obserwuj
…Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy rabe werk w dobrym stanie technicznym w oryginale posiada obrót na jednego węża…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 3+1 firmy krone -koło podporowe gumowe -krój -przedpłóżki ktore sa zdemnontowane -obrot na dwa weze wiecej informacji udziele tel…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 4 skibowy RABE ALBATROS 120, rok 2018. Szerokość orki jest regulowana 30-50 cm. Elementy…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy 2 skibowy firmy gassner obrót samoczynny bez hydrauliki. Pług w stanie bardzo dobrym…
Obserwuj
…Witam. Sprzedam pług obrotowy Rabewerk 4 skibowy ażurowy 4x35 3+1 4skiba odkręcana sprawny tech. stan b.db. sprowadzony z Francji. Więcej informacji udzielę telefonicznie…
Obserwuj
…Pług 4 skibowy w dobrym stanie na dłużej odkładni wymiana z powodu kupna pługa obrotowego…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy gassner.pług w bardzo dobrym stanie sprowadzony z Niemiec, posiada płynny obrót na…
Obserwuj
…Posiadam do sprzedania pług obrotowy 3-skibowy 2+1 francuskiej marki Gregoire Besson wyposażony w zabezpieczenia…
Obserwuj
…Witam posiadam na sprzedaż pług lemken 4skibowy obrotowy rama 160 elementy robocze w dobrym stanie brak koła podporowego więcej informacji udzielę telefonicznie pozdrawiam…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy marki Frost 4 skibowy elementy robocze oryginalne. Możliwość ustawienia szerokości orki…
Obserwuj
…Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy 3+1. Z uchwytem na wał. Lemiesze w bardzo dobrym stanie jak i dłuta. Firmy Rabewerk…
Obserwuj
…Sprzedam plug czteroskibowy Unia Grudziądz. Stan średni. Orał do końca. Sprzedaje z powodu zakupu pługa obrotowego…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług vogel na zabezpieczeniu resorowym, stan w oryginale, sprawny więcej info tel…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy Akpil KM 80 4 skibowy. Możliwość szybkiego demontażu czwartej skiby. Zmienna szerokość…
Obserwuj
…Sprowadzony z Niemiec pług obrotowy Kverneland LB100 5 4+1 Od ramy do ziemi 80 cm Między słupicami 90 cm Zmienna…
Obserwuj
…Sprzedam Pług 2 skibowy hydrauliczny dwa kułka sprawny idealny do Ursus C-360 cena 5.500…
Obserwuj
…Sprzedam obrotowy Ventzki. 2+1. Lemiesze stan bardzo dobry. Wiezyczka bez luzów. Obrót na dwa weże dziala bez…
Obserwuj
…Pług w bardzo dobrym stanie, mało używany na małym gospodarstwie. Żadnych pęknięć. nr 667 470 323…
Obserwuj
…Pług marki Lemken 3 obrotowy Dobry stan Zgrabny Pięknie orze Proszę o kontakt telefoniczny jeśli nie odbieram sms…
Obserwuj
…Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy rabe werk wersja 2+1 w dobrym stanie technicznym elementy robocze nie zużyte…
Obserwuj
…Sprzedam pług cztero skibowy zagonowy stan dobry koło podporowe pompowane orginalny wysokie słópnice bardzo ładnie i równo ora wymiana na obrotowy…
Obserwuj
…Witam Sprzedam pług obrotowy kverneland 5 skibowy. Nowe płozy, piersi oraz listwy ścinające.W Komplecie…
Obserwuj
…Witam sprzedam pług 3 obrotowy Huard/Kuhn Master 120. Pług na zabezpieczeniach hydraulicznych,obrót na siłowniku na…
Obserwuj
…Witam! Sprzedam pług obrotowy czteroskibowy 3+1 naud rx 306. - Bardzo ładnie orze -Pług posiada przedpłużki…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy Pottinger Servo 35 Plus. Regulacja szerokości roboczej vario. Liniowanie przy obrocie. Więcej informacji udzielę telefonicznie…
Obserwuj
…Witam. Sprzedam Pług Unia 4+1. Pług mało używany, siłownik suchy bez wycieków. Dla zainteresowanych moge…
Obserwuj
…Witam mam do sprzedania pług obrotowy Euro Masz odkładnice XXL kverneland z 2021 roku bardzo mało używany jak nowy…
Obserwuj
…Witam. Sprzedam pług. Unia Stan idealny 3 skibowy-17tys. Euromasz 3+ doinwestowany 14tys. Landsberg 4 ażurowy Stan super 25tys. Tel 608 siedem siedem sześć 165 Tomek…
Obserwuj
…Sprzedam pług Frost model Z 100. Obrót na dwa węże, nie popękany, nie spawany, nie szykowany do sprzedaży. Elementy…
Obserwuj
…Witam posiadam na sprzedaż pług obrotowy marki Krone pług ażurowy posiada kostkę pamięci linowanie odkładnie…
Obserwuj
…Sprzedam pługi Kuhn Master 110, 5 skibowy obrotowy, rama 4+1, regulacja szerokości roboczej 12-18 cali na skibe…
Obserwuj
…Stan bardzo dobry, możliwa zamiana na skuter, motor 125 lub sprzęt rolniczy pług obrotowy…
Obserwuj
… pług do śniegu łyżka czołowa Maszyna sprawna, w ciągłej eksploatacji…
Obserwuj
…Witam do sprzedania posiadam pług 4 skibowy obrotowy marki Kverneland LD 85. Pług nie pracował w kraju świeżo…
Obserwuj
…duży na wysokiej słupicy zrywalny idealny stan,wszystko w orginale,bardzo lekko orze 80 km wystarczy,lub zamienie na obrotowy…
Obserwuj
…Pług do śniegu Mocowanie I i II kategorii. Regulacją kąta za pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej…
Obserwuj
…Sprzedam pług obrotowy AKPIL KM180R3+. Pług fabrycznie nowy. Transport GRATIS! Zapraszam do kontaktu: 663 I 855 I…
Obserwuj
…Przedmiotem tego ogłoszenia jest fabrycznie nowy: PŁUG OBROTOWY Producent: Fagros Agromasz lub Bomet Model: POM/PO…