Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

pług 3 skibowy lubelskie

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: pług 3 skibowy lubelskie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pługi 3 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe

      …Sprzedam pługi 3 skibowe

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam Pług 3 skibowy

      …Sprzedam Pług 3 skibowy w dobrym stanie…

      1 050 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      Pług 3 skibowy grudziądzki…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy Agraria

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy Agraria

      …Sprzedam pług 3 skibowy. Pług posiadam od nowości…

      2 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      Pług 3 skibowy, w pełni sprawny…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe

      Pługi 3 skibowe stan bardzo dobry…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      …Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy stan jak na zdjęciach…

      4 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług rabewerk 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług rabewerk 3 skibowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy więcej informacji na telefon. Pozdrawiam…

      6 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowe rabewerk

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe rabewerk

      Pługi 3 skibowe dobrze się prowadzą przedpłużki są do niego…

      2 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług grudziadzki 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług grudziadzki 3 skibowy

      …Sprzedam pług grudziadzki 3 skibowy Stan dobry Wszystkie informacje telefonicznie…

      1 250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi  3 skibowe

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi 3 skibowe

      …Sprzedam pług 3 skibowe W dobrym stanie Więcej informacji pod numerem telefonu…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowe LEMKEN

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe LEMKEN

      …Sprzedam pługi 3 skibowe LEMKEN w bardzo dobrym stanie, cena 5100 zł do negocjacji…

      5 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Witam mam do sprzedania pług 3skibowy tzn. 2+1.moge sprzedać też samą 2ke.2 skibowy 950zł a 3 skibowy 1450 zł…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pługi 3 skibowe KRONE, FOGELNOT,NIMAJER, RABEWERK

      Obserwuj

    • pługi 3 skibowe KRONE, FOGELNOT,NIMAJER, RABEWERK

      Pługi obrotowe 3 skibowe KRONE,NIMAJER,FOGELNOT,RABEWERK…

      11 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Unia grudziądz 3 skibowe w bardzo dobrym stanie

      Obserwuj

    • Pługi Unia grudziądz 3 skibowe w bardzo dobrym stanie

      …Sprzedam pługi 3 skibowe Unia grudziądz w stanie bardzo dobrym…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług grudziądzki 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług grudziądzki 3 skibowy

      …Sprzedam pług grudziądzki 3 skibowy Stan dobry Wszystkie informacje telefonicznie 606#908#026…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi obrotowe 3- skibowe

      Obserwuj

    • Pługi obrotowe 3- skibowe

      …Sprzedam pługi obrotowe 3 skibowe firmy Röwer, stan jak na zdjęciach, mocne, solidne…

      5 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług 3 skibowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy w dobrym stanie. Więcej informacji pod nr.tel. 502$005$055…

      950 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowy zagonowy overum zabezpieczenia

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowy zagonowy overum zabezpieczenia

      Pługi 3 skibowe zagonowej stan dobry zabezpieczenia, możliwość transportu…

      3 800 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Pług 3 skibowy obrotowy posiada talerze odcinające góra dół bardzo ładnie kryję sprzedaję ponieważ wymiana na 4 skibowy obrotowy cena 12,800 zł do negocjacji…

      123,45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy Unia Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy Unia Grudziądz

      …Witam, sprzedam pług 3 skibowy Unia Grudziądz, stan bdb cena 1800zl. Możliwość transportu 601Xx570Xx349…

      1 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Sprzedam. Pług 3 skibowy marki bomet. Stan bdb w orginale od nowości w jednych rękach. Cena 1800 do negocjacji…

      1 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Huard 366 pług obrotowy 3 skibowy

      Obserwuj

    • Huard 366 pług obrotowy 3 skibowy

      …Witam sprzedam pług obrotowy Huard 366 3 skibowy sprawny. Zapraszam na pozostałe ogłoszenia. 605657109…

      6 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Pług 3 skibowy obrotowy szerokość około 54 cm na Skibe dwa talerze odcinające pług w dobrym stanie cena 14 tyś do negocjacji…

      123,45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Sprzedam pług Unia Grudziądz 3 skibowy - 2+1. Pług starego typu, stan dobry. Lemiesze, odkładnice, łamacze nie zużyte. Cena 1300 pln…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe

      …Witam mam do sprzedaży pługi 3 skibowe stan dobry więcej informacji udzielę tel. 502-026-740…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy Grudziądz lub zamienię

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy Grudziądz lub zamienię

      …Sprzedam pług 3 skibowy Unia Grudziądz cena do negocjacji. Lub zamienię za komplet obciążników nowego typu na tylne koła do c 360…

      1 150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Pług 3- skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam Pług 3- skibowy

      …Sprzedam pługi 3 skibowe produkcji Lechia Puchaczów kompletne w dobrym stanie. Cena do negocjacji. Posiadam na sprzedaż gruber i opryskiwacz zawieszany 400 l…

      1 250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 3 skibowy skiby PŁUG do ciągnika c360 Transport

      Obserwuj

    • 3 skibowy skiby PŁUG do ciągnika c360 Transport

      …Nowy pług 3 skibowy Wykonany z dobrej jakości materiału Koło metalowe w zestawie Gwarancja Transport do uzgodnienia…

      3 600 zł
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy na dwa węże stan dobry, płynne obracanie nie spawany, solidna rama, regulowana szerokość orki…

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy z krojem i kółkiem podporowym. Solidny, w bardzo dobrym stanie, garażowany. Cena 2000 zł do negocjacji Prszę o kontakt telefoniczny: 609 919 977…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Pług 3

      Obserwuj

    • Sprzedam Pług 3

      …Sprzedam Pług 3 skibowy w dobrym stanie…

      550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 3 skibowy Agromet-Unia

      Obserwuj

    • Plug 3 skibowy Agromet-Unia

      …Sprzedam pług 3 skibowy w bardzo dobrym stanie, nowe lemiesze. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      1 650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 3 skibowy grudziądzki

      Obserwuj

    • pług 3 skibowy grudziądzki

      pługi 3

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 3 skibowy C360/M255

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 3 skibowy C360/M255

      …Sprzedam pług zagonowy 3 skibowy. Pracował z MF 255. Stan dobry. Na pewno jeszcze posłuży na małym gospodarstwie. Zapraszam do oględzin i zakupu…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi firmy bomet 3 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi firmy bomet 3 skibowe

      Pługi firmy bomet 3 skibowe bardzo ładnie obracają ziemię pługi są bez kółka więcej informacji udzielę telefonicznie…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy unia grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy unia grudziądz

      …Witam sprzedam pług 3 skibowy Elementy robocze w bardzo dobrym stanie nie wytarte nowe dłuta i ścinacze 3 skiba jest dołożona fabrycznie byly to dwójki…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług 4 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług 4 skibowy

      Pług do orki 4 skibowy, długość 3,8m. Możliwość odpięcia lub dopięcia kolejnych w zależności od potrzeby…

      4 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3-skibowy Rabeverg Super-Star 140 RXD

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3-skibowy Rabeverg Super-Star 140 RXD

      …Sprzedam pług obrotowy 3-skibowy Rabeverg, model Super-Star 140 RXD, pług w dobrym oryginalnym stanie, komplet przedpłużek, kroi, nieodnawiany, niepopękany, sprowadzony…

      11 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy, brona, dodatkowe lemiesze.

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy, brona, dodatkowe lemiesze.

      Pług 3 skibowy, stan bdb, wysoka słupica, koło oddalone od korpusu (nie zapycha się), dodatkowo kpl lemieszy z naspawanym dłutem, oraz brona dołączana do pługa

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3 skibowy

      Pług obrotowy 3 skibowy Płynny obrót na 2 węże, nowa kostka obrotu. Elementy robocze w dobrym stanie, ładnie kryją 9tys do negocjacji 508345712…

      9 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy overum 4 skibowy 3+1 duzy wysoki stan db

      Obserwuj

    • Pług zagonowy overum 4 skibowy 3+1 duzy wysoki stan db

      Pług zagonowy overum 4 skibowy 3+1 duzy wysoki stan db do malych poprawek .Polecam…

      3 500 zł
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy obrotowy odkładnice 42cm HUARD

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy odkładnice 42cm HUARD

      Pług 3 skibowy obrotowy odkładnice 42cm Przedpłużki w komplecie brak na foto Więcej informacji udzielę telefonicznie 664021591 nie odpowiadam na email i sms…

      7 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług LEMKEN 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług LEMKEN 3 skibowy obrotowy

      Pług LEMKEN 3 skibowy obrotowy, 2 kółka, łamacz skib. Odkładnice i lemiesze i cały pług w bardzo dobrym stanie…

      13 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług LEMKEN OPAL 110 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług LEMKEN OPAL 110 3 skibowy

      Pług LEMKEN OPAL110 3 skibowy posiada przedpłużki, kółko podporowe. Stan bardzo dobry. Tel. 660435597, 662579426…

      17 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 skibowy Goizin ( Overum , Kverneland)

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy Goizin ( Overum , Kverneland)

      Pług 4 skibowy 3+1 Goizin - koło podporowe - płynny obrót - gotowy do pracy - maszyna w oryginale…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 4 skibowe zagonowe

      Obserwuj

    • Pługi 4 skibowe zagonowe

      …Sprzedam pług przerobiony z 3 skibowego, odkładnie i piersi założone śrubowe, orze bardzo równo ale po zakupie pługu obrotowego stoi już kilka lat nie używany…

      1 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 3 skibowy UNIA GRUDZIĄC stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • pług 3 skibowy UNIA GRUDZIĄC stan bardzo dobry

      Pług UNIA Grudziąc 3 skibowy, rama prosta, lemiesze nowe - mało używane, kółko po regeneracji. Kontakt 6*9*3*7*2*4*7*1*5…

      1 750 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Bomet 3 skibowy 3x30 *Mało używany* *Nowe lemiesze*

      Obserwuj

    • Pług Bomet 3 skibowy 3x30 *Mało używany* *Nowe lemiesze*

      …Witam, sprzedam pług 3 skibowy ,zrywalny marki Bomet w bardzo dobrym stanie. W pługu zostały wymienione zwykłe…

      6 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy obracany eberhardt 3x40

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obracany eberhardt 3x40

      Pług 3 skibowy obracany eberhardt 3x40 Stan bardzo dobry tak jak widać na zdjęciach obrót na dwa węże Więcej informacji tel lub w wiadomość Możliwość transportu cały kraj…

      5 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi Grudziądzkie 2+1 3 skibowe

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi Grudziądzkie 2+1 3 skibowe

      …Witam Sprzedam pługi Grudziądzkie 2+1 3 skibowe z roku 1986, zostały wymienione lemiesze,były używane stan dobry…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 - skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 - skibowy

      …Sprzedam pług 3-skibowy z kołem podporowym. Maszyna w dobrym stanie technicznym, kompletna, rama prosta…

      3 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Zagonowy 3 skibowy Polecam PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Zagonowy 3 skibowy Polecam

      Pług 3 zagonowa Witam! Mam do zaoferowania pług 3 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      3 600 zł
    • pług 3 skibowy HOWARD obrotowy

      Obserwuj

    • pług 3 skibowy HOWARD obrotowy

      Pług 3 skibowy obrotowy HOWARD, dwa przewody, łamacze skib, kółko, odkładnice i lemiesze w bardzo dobrym stanie…

      15 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PŁUG OBROTOWY 3 SKIBOWY ODKŁADNICE 45 NOWE DŁUTA I LEMIESZE

      Obserwuj

    • PŁUG OBROTOWY 3 SKIBOWY ODKŁADNICE 45 NOWE DŁUTA I LEMIESZE

      …SPRZEDAM PŁUG OBROTOWY 3 SKIBOWY STAN BARDZO DOBRY NOWE DŁUTA I LEMIESZE WIĘCEJ IFORMACJI 6/6/4/0/2/1/5/9/1 Nie odpowiadam na sms i email…

      9 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy pólzawieszany Fraugde Kvarneland

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy pólzawieszany Fraugde Kvarneland

      …Sprzedam pługi 5 skibowe półzawieszane firmy Fraugde odpowiednik Kverneland. Zabezpieczenia sprężynowe…

      4 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3 - skibowy Overum CX 3100 F

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3 - skibowy Overum CX 3100 F

      …Sprzedam pług obrotowy 3 - skibowy firmy Overum, model CX 3100 F. Pług sprowadzony, nieużywany w Polsce, w…

      17 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy Grudziądz

      Pług 2+1 sprawny gotowy do użytku…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 skibowe Grudziądz

      Obserwuj

    • Pługi 3 skibowe Grudziądz

      …Witam, posiadam na sprzedaż pługi 3 skibowe Grudziądz, pługi są całe wyremontowane wymienione ślizgi, odkładnie…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy zagonowy

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy

      …5 skibowy stan jak na zdjęciach Więcej informacji pod numerem 5.3.4.4.2.9.8.8.4…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia