Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

pług 12 skibowy

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: pług 12 skibowy wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Pług 3 skibowy obrotowy posiada talerze odcinające góra dół bardzo ładnie kryję sprzedaję ponieważ wymiana na 4 skibowy obrotowy cena 12,800 zł do negocjacji…

      123,45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 5 skibowy Demarol. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 5 skibowy Demarol.

      Pług 5 skibowy Witam! Mam do zaoferowania pług 5 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      5 300 zł
    • Pług 5 skibowy zagonowy 2025 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy 2025

      Pług 5 skibowy Witam! Mam do zaoferowania pług 5 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      5 800 zł
    • Pług Overum 4 skibowy.nie Kverneland

      Obserwuj

    • Pług Overum 4 skibowy.nie Kverneland

      …Mam na sprzedaż pług 4 skibowy obrotowy Overum regulacja szerokości orki 12-16 " zabezpieczenia hydrauliczne elementy robocze w bdb stanie cena 18.500…

      18 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      …Do sprzedania posiadam pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario. Regulowana szerokość orki od 12 do 20 cali. Pług w…

      16 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy Kverneland Agrator 12-14 cali

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy Kverneland Agrator 12-14 cali

      Pług Marki Kverneland Agrator 12-14 cali w dobrym stanie, pasuje do ursusa c360. Odbiór osobisty…

      4 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy zagonowy Demarol PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy zagonowy Demarol

      Pług 3 zagonowa Witam! Mam do zaoferowania pług 3 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      3 600 zł
    • Pług Zagonowy 3 skibowy Polecam PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Zagonowy 3 skibowy Polecam

      Pług 3 zagonowa Witam! Mam do zaoferowania pług 3 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      3 600 zł
    • Pług 4 vario kverneland

      Obserwuj

    • Pług 4 vario kverneland

      …Witam sprzedam pług 4 skibowy vario zmienna szerokość orki od 12 do 20"…

      18 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3-skibowy Kongskilde Variant VUP zab. hydrauliczne Kverneland

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3-skibowy Kongskilde Variant VUP zab. hydrauliczne Kverneland

      …Sprzedam pług obrotowy 3-skibowy Kongskilde na zabezpieczeniu NON-STOP hydraulicznym szerokość orki przestawna od…

      14 900 zł
      FIRMA
    • Pług kverneland ab 4 skibowy na resorze zmienna szerokość orki do 51 cm

      Obserwuj

    • Pług kverneland ab 4 skibowy na resorze zmienna szerokość orki do 51 cm

      …Witam posiadam na sprzedaż pług kverneland ab 85, 4 skibowy na resorze zmienna szerokość orki od 12 do 20 cali na…

      19 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland LD 85 4 skibowy 12-18 cali Zamiana

      Obserwuj

    • Kverneland LD 85 4 skibowy 12-18 cali Zamiana

      …Witam do sprzedania posiadam pług 4 skibowy obrotowy marki Kverneland LD 85. Pług nie pracował w kraju świeżo…

      21 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Zagonowy 3 skibowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Zagonowy 3 skibowy

      Pług 3 Zagonowa Witam! Mam do zaoferowania pług 3 skibowy Zagonowy, fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od…

      3 600 zł
    • Pług 3 skibowy zagonowy 2022 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy zagonowy 2022

      Pług 3 zagonowa Witam! Mam do zaoferowania pług 3 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      3 600 zł
    • Pług 5 skibowy Zagonowy Demarol. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy Zagonowy Demarol.

      Pług 5 SKIBOWY ZAGONOWY Witam! Mam do zaoferowania pług 5skibowy ZAGONOWY fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto…

      6 300 zł
    • Pług 5 skibowy podwyższany Atlas PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy podwyższany Atlas

      Pług 5 Atlas podwyższany Witam! Mam do zaoferowania pług 4 skibowy Atlas podwyższany, fabrycznie nowe z gwarancją…

      7 400 zł
    • Pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario 3 AB 100

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario 3 AB 100

      …Do sprzedania posiadam pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario od 12 do 18 cali. Pług w bardzo dobrym stanie…

      26 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB 100 3 skibowy stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB 100 3 skibowy stan bardzo dobry

      …Sprzedam pług Kverneland AB 100 3 skibowy, stan bardzo dobry. Regulacja orki od 12 do 20 cali. Elementy robocze w…

      15 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obracalny RABE niemiecki 4 skibowy obrotowy NOWY gwarancja/ nie kuhn

      Obserwuj

    • Pług obracalny RABE niemiecki 4 skibowy obrotowy NOWY gwarancja/ nie kuhn

      … *zdjęcia poglądowe Kompletacja pługa oferowanego: Model ALBATROS 110 4 skibowy obrotowy zabezpieczenie kołkowe rama…

      56 000 zł
      do negocjacji
    • Pług obrotowy RABE niemiecki 4 skibowy obracalny NOWY gwar/ nie overum

      Obserwuj

    • Pług obrotowy RABE niemiecki 4 skibowy obracalny NOWY gwar/ nie overum

      … *zdjęcia poglądowe Kompletacja pługa oferowanego: Model ALBATROS 110 4 skibowy obrotowy zabezpieczenie kołkowe rama…

      56 000 zł
      do negocjacji
    • Pług 5 skibowy Grygory besson  na nom stop

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy Grygory besson na nom stop

      …Sprzedam pług 5 skibowy obrotowy Grygory besson na nom stopie w bardzo dobrym stanie nie spawany nie malowany w…

      31 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland  ld 85

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ld 85

      Pług 4 skibowy Kverneland Ld.85 stan bardzo dobry. Elementy robocze oceniam na 90%. Regulacja szerokości orki od 12 do 18cali…

      25 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland ED100 5 skibowy 4+1 pług obrotowy overum gregoire besson

      Obserwuj

    • Kverneland ED100 5 skibowy 4+1 pług obrotowy overum gregoire besson

      …Sprzedam pług obrotowy Kverneland ED100 5 skibowy (4+1), w oryginale, nie malowany, rozstaw skib 100cm…

      36 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy RABE niemiecki 5 skibowy  obrotowy nie kuhn

      Obserwuj

    • Pług obrotowy RABE niemiecki 5 skibowy obrotowy nie kuhn

      …Oferujemy do sprzedania: Pług obrotowy RABE 5 skibowy zabezpieczenie hydrauliczne odkładnice ażurowe szerokość…

      118 000 zł
      do negocjacji
    • Pług 4 skibowy Agrolux Overum obrotowy z pakomatem 16 cali

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy Agrolux Overum obrotowy z pakomatem 16 cali

      Pług 4 skibowy obrotowy Agrolux grupa Overum Z pakomatem Dalbo dal-bo Regulowana szerokość robocza do 160cm [ 12 14…

      18 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland AB100 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland AB100

      Pług Kverneland AB100, 4 skibowy, regulacja szerokości orki 12-20cali, możliwość transportu. Cena 14700zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      14 700 zł
    • pług obrotowy 3 skibowy Gregoire Besson RS4 NON STOP vario

      Obserwuj

    • pług obrotowy 3 skibowy Gregoire Besson RS4 NON STOP vario

      …sprzedam pług GB RS3 obrót płynny na dwa węże z kostką mechaniczny zakres szerokości orki 12' do 20'' koło podporowo transportowe…

      15 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług overum 3

      Obserwuj

    • Pług overum 3

      …Sprzedam pług overum 3 skibowy na hydraulice 12.14.16 cali odkładnie nie wydarte lemiesze listwy całe rama prosta możliwość transportu więcej informacji na priv telefon 537 013 221…

      4 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Fraugde Kverneland 4 skibowy regulacja szerokości

      Obserwuj

    • Pług Fraugde Kverneland 4 skibowy regulacja szerokości

      …Witam. Na sprzedaż posiadam pług zagonowy Fraugde Sanderum Kverneland 4 skibowy a dokładniej 3+1 szybka możliwość…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland ES85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland ES85

      Pług Kverneland ES85, 5 skibowy, szerokość robocza 12-20cali, elementy robocze w bardzo dobrym stanie, w pełni…

      62 000 zł
    • Pług obrotowy Vogel&Noot 4 skibowy liniowanie

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Vogel&Noot 4 skibowy liniowanie

      …Adres: Gruntowice 12, 62-110 Damasławek Tel: 669x018x287 Vogel&Noot XMS 950ST Cena: 28 000zl plus vat Rok…

      28 000 zł
    • Pług 4-skibowy ATLAS odkładnica 40cm PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 4-skibowy ATLAS odkładnica 40cm

      …Ilość skib-4 Wysokość słupicy-70cm odkładnica 40cm model: P4AT symbol: U-166/2 Dostawa cały kraj możliwe RATY Gwarancja 12 miesięcy…

      6 300 zł
    • Pług 4-skibowy ATLAS odkładnica 40cm DEMAROL PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 4-skibowy ATLAS odkładnica 40cm DEMAROL

      …Ilość skib-4 Wysokość słupicy-70cm odkładnica 40cm model: P4AT symbol: U-166/2 Dostawa cały kraj RATY Gwarancja 12 miesięcy…

      6 300 zł
    • Pług Kuhn Multi Master 110 liniowanie 4+1

      Obserwuj

    • Pług Kuhn Multi Master 110 liniowanie 4+1

      …Sprzedam pługi Kuhn Master 110, 5 skibowy obrotowy, rama 4+1, regulacja szerokości roboczej 12-18 cali na skibe…

      25 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Gregoire Besson RWB7 RWB 7 5 + skibowy obrotowy vario Lemken Vogel

      Obserwuj

    • Pług Gregoire Besson RWB7 RWB 7 5 + skibowy obrotowy vario Lemken Vogel

      Pług Gregoire Besson RWB7 z 2001 roku 5 skibowy z możliwością dokręcenia kolejnej skiby, szerokość regulowana…

      26 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES100 4 skibowy (3+1) PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES100 4 skibowy (3+1)

      …Kverneland ES100, 3+1 ostatni korpus odkręcany, regulacja szerokości na śrubie, 12-20cali, komplet kroji, możliwość transportu. Cena 52000zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      52 000 zł
    • Pług do oborywania między oborywacz 1 skibowy 35 cm do zagonów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług do oborywania między oborywacz 1 skibowy 35 cm do zagonów

      PŁUG 1 skibowy do oborywania miedzy Ilość skib-1 z wyjściem na krój Szerokość robocza-35cm maszyna fabrycznie…

      1 600 zł
    • Pług Overum Xcesior DX 5skibowy Kverneland overum lemken unia Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług Overum Xcesior DX 5skibowy Kverneland overum lemken unia Grudziądz

      …Adres: Gruntowice 12, 62-110 Damasławek Tel: 669x018x287 Overum Xcesior DX 5 SKIBOWY Cena: 29 900zl plus vat…

      29 900 zł
    • Pług 5 cio skibowy obrotowy KVERNELAND EG100 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5 cio skibowy obrotowy KVERNELAND EG100

      …Więcej informacji na Flotilo lub napisz wiadomość. Przedmiotem licytacji jest: Pług 5 cio skibowy obrotowy…

      27 500 zł
    • Pług obracalny 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obracalny 4 skibowy

      Pług PO4 firmy AGRO-MASZ Pług obracalny z zabezpieczeniem resorowym: szerokości skiby: 35, 40, 45, 50 cm, wysokość…

      45 500 zł
    • Pług 5-cio skibowy obrotowy KVERNELAND ES80 Vario PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5-cio skibowy obrotowy KVERNELAND ES80 Vario

      …Więcej informacji na Flotilo lub napisz wiadomość. Przedmiotem licytacji jest: Pług 5-cio skibowy obrotowy…

      25 000 zł
    • Lemken EurOpal 140 4+1 skibowy zabezpieczenie sprezyna

      Obserwuj

    • Lemken EurOpal 140 4+1 skibowy zabezpieczenie sprezyna

      …Adres: Gruntowice 12, 62-110 Damasławek Kontakt: 669x018x287 Lemken Opal 140 Cena: 34900zl Rok produkcji ok 2005…

      34 900 zł
    • Pług 2 skibowy ORLIK Demarol produkt Polski Raty dostawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy ORLIK Demarol produkt Polski Raty dostawa

      …mocy 20 ÷ 40 KM Dostawa RATY GWARANCJA 12 MSC Uwaga! Podana informacja o miejscowości w niniejszym ogłoszeniu informuje w jakie okolice dostarczamy nasze produkty…

      1 800 zł
    • Pług Obrotowy AGRO-MASZ PO POL POM Vario obracalny 3 4 5 skibowy

      Obserwuj

    • Pług Obrotowy AGRO-MASZ PO POL POM Vario obracalny 3 4 5 skibowy

      …Przedmiotem Ogłoszenia Jest Fabrycznie Nowy Pług obracalny 3-skibowy Producent: AGRO-MASZ Model: PO 3 Liczba…

      27 200 zł
      FIRMA
    • Pług zagonowy 3 skibowy zwykły oraz podwyższany PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 3 skibowy zwykły oraz podwyższany

      …gdzie możemy ewentualnie dostarczyć maszynę lub jej okolice. Gwarancja producenta 12 miesięcy…

      3 800 zł
    • Pług zagonowy jednobelkowy Akpil Mix 40 4 skibowy Agro-Masz Bomet

      Obserwuj

    • Pług zagonowy jednobelkowy Akpil Mix 40 4 skibowy Agro-Masz Bomet

      …poplonów, resztek pożniwnych oraz nawozów naturalnych. Dane techniczne : -Pług jednobelkowy 4 skibowy -Rama…

      15 150 zł
      do negocjacji
    • Pług AKPIL KM180 4+ nowy

      Obserwuj

    • Pług AKPIL KM180 4+ nowy

      …OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY Pług obracalny AKPIL KM180 4+ - rama 120x120x10 - pług 4 skibowy - oś obrotu 105mm…

      43 500 zł
    • Pług jednobelkowy MIX403+1 AKPIL OD RĘKI transport

      Obserwuj

    • Pług jednobelkowy MIX403+1 AKPIL OD RĘKI transport

      …Witam, Przedmiotem sprzedaży jest fabrycznie nowy pług 4-skibowy jednobelkowy MIX403+1 producenta Akpil…

      11 100 zł
      FIRMA
    • Pług jednobelkowy 3 4 skibowy MIX403+ Akpil

      Obserwuj

    • Pług jednobelkowy 3 4 skibowy MIX403+ Akpil

      Pług jednobelkowy MIX403+ fabrycznie nowy. Wyposażenie standardowe: Liczba korpusów: 3+ Rama 120x80x8 mm…

      9 600 zł
      FIRMA
    • Pług AKPIL KM180 4+ ŁM

      Obserwuj

    • Pług AKPIL KM180 4+ ŁM

      …OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY Pług obracalny AKPIL KM180 4+ - rama 120x120x10 - pług 4 skibowy - oś obrotu 105mm…

      43 500 zł
    • Vogel Noot Plus XS 950 STVario Kverneland Overum pług

      Obserwuj

    • Vogel Noot Plus XS 950 STVario Kverneland Overum pług

      …Adres: Gruntowice 12, 62-110 Damasławek Tel: 669x018x287 Vogel&Noot XMS 950 ST Vario Cena: 34 900zl plus vat…

      34 900 zł
    • Pług AKPIL KM180 4+ nowy z gwarancją obracalny obrotowy

      Obserwuj

    • Pług AKPIL KM180 4+ nowy z gwarancją obracalny obrotowy

      …OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY Pług obracalny AKPIL KM180 4+ - rama 120x120x10 - pług 4 skibowy - oś obrotu 105mm…

      33 500 zł
      do negocjacji
    • Pług obrotowy 4 skibowy MIXDUE 3+1 AKPIL obracalny

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy MIXDUE 3+1 AKPIL obracalny

      Pług Obrotowy 4-skibowy MIXDUE 3+1 firmy AKPIL Fabrycznie Nowy Dostępny od ręki Ilość skib - 4 szt. Regulowana…

      29 700 zł
      FIRMA
    • Pług obrotowy 2-skibowy MIXDUE 2+ AKPIL obracalny

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 2-skibowy MIXDUE 2+ AKPIL obracalny

      Pług Obrotowy 2-skibowy MIXDUE 2+ firmy AKPIL Fabrycznie Nowy Dostępny od ręki Ilość skib 2+ (z możliwością…

      20 250 zł
      FIRMA
    • Gruber Brony Pługi Kultywator Rozrzutnik Cyklop i więcej

      Obserwuj

    • Gruber Brony Pługi Kultywator Rozrzutnik Cyklop i więcej

      …łańcuchy - 4700 zł 3. Przyczepka bez dokumentów – 500 zł 4. Cyklop – 3500 zł 5. Pług 3 skibowy zagonowy nowe…

      1 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3-skibowy MIXDUE 2+1 , 3+ AKPIL obracalny

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3-skibowy MIXDUE 2+1 , 3+ AKPIL obracalny

      Pług Obrotowy 3-skibowy MIXDUE 2+1 firmy AKPIL Fabrycznie Nowy Dostępny od ręki Ilość skib 3 (z możliwością…

      25 000 zł
      FIRMA
    • Overum Xcesior CX 4skibowy obrotowy Lemken Kverneland

      Obserwuj

    • Overum Xcesior CX 4skibowy obrotowy Lemken Kverneland

      …Adres: Gruntowice 12, 62-110 Damasławek Kontakt: 669x018x287 Overum XCESIOR CX Cena: 40 900zl NETTO + VAT Rok…

      40 900 zł
    • Solis 16 4WD

      Obserwuj

    • Solis 16 4WD

      …Koła 5-12 przód 8-18 tył. Szerokość 94 cm. Pałąk ochronny składany, zaczep dolny ,bez wspomagania. Kogut. Pług 2 skibowy za 1 zł…

      29 240 zł
      FIRMA
    • Pług ażurowy obrotowy 5 skibowy KUHN VARI-MASTER 120 (przedpłużki kukurydz… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług ażurowy obrotowy 5 skibowy KUHN VARI-MASTER 120 (przedpłużki kukurydz…

      …Więcej informacji na Flotilo lub napisz wiadomość. Przedmiotem licytacji jest: Pług ażurowy obrotowy KUHN VARI…

      24 900 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia