-
Obserwuj
-
OKŁADKI NA PODRĘCZNIKI SZKOLNE 100szt RÓŻNE WYMIARY
…Witam 100 sztuk okładek szkolnych na książki i zeszyty. Okładki są w różnych wymiarach i rodzajach. Okładki…
200 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Witam 100 sztuk okładek szkolnych na książki i zeszyty. Okładki są w różnych wymiarach i rodzajach. Okładki…
Obserwuj
…Sprzedam komplet okładek twardych kanałowych: - okładka granatowa błysk z napisem PRACA LICENCJACKA do 44 kartek…
Obserwuj
…Stało się jutro – Zbiór opowiadań SF Zeszyt 1 „Elektronowy Miś” 1974r. okładka błyszcząca wyd. I Zeszyt 2…
Obserwuj
…Maria Żywirska, Ostatnie lata życia króla Stanisława Augusta 1978r 283str. twarda okładka Michał Walicki…
Obserwuj
…"ogłoszenie widoczne = Aktualne" Książki z serii A to Polska właśnie, cena za książkę z twardą okładką 50 zł. Kresy…
Obserwuj
…Sprzedam zestaw 40zł przyborów szkolnych piórnik, okładki na zeszyty, naklejki na opis zeszytu.Możliwe zakupienie…
Obserwuj
…Sprzedam dwie okładki/ etui na telefony. Okładki w bardzo dobrym stanie - jak na zdjęciach. Wymiary okładek…
Obserwuj
…Okładka okładki z gier ps2 PlayStation 2,cena za wszystkie ze zdiecia możliwy odbiór osobisty 32-300 olkusz…
Obserwuj
…Płyty winylowe LP i dodatkowo okładki bez płyt używane lista płyt i okładek w załączeniu preferowana sprzedaż w…
Obserwuj
…stan dobry,kartki pożółkłe, 2. Rojsty - 1959 - 170 -twarda okładka,stemple,stan na trzy, 3. Dziura w niebie - 1960…
Obserwuj
…Szablony ślubne DVD 2 Projekty psd / Okładki profesjonalne okładki / etui ślubne na płyty DVD i CD Oferta…
Obserwuj
…Sprzedam książkę: Opowiadania niesamowite. Autor: Aleksander Grin. Wydawca: Iskry, 1971 r. Wydanie I. Okładka…
Obserwuj
…Wydanie VI. Okładka miękka, stron 302. Stan słaby - Okładka i obrzeża kartek zabrudzone. Okładka z pzretarciami i…
Obserwuj
…Wydanie III. Okładka miękka, stron 191. Stan średni. Okładka i obrzeża kartek przybrudzone. okładka z pzretarciami i…
Obserwuj
…Sprzedam książkę: Sidła. Autor: Leon Kruczkowski. Wydawca: Czytelnik, 1953 r. Wydanie IV. Okładka miękka, stron 301…
Obserwuj
…Przedmiotem sprzedaży są okładki 12 calowe do płyt winylowych. Cena za jedną okładkę. Dostępna jest większa ilość. W razie pytań proszę o o kontakt…
Obserwuj
…Oryginalne etui, okładka, futerał Toyota do książki serwisowej, serwisowo-gwarancyjnej. Opis przedmiotu…
Obserwuj
…Okładki sprzedane. Mogę dorobić podobne. Czeski Derringer Great gun to najsolidniejszy obecnie produkowany…
Obserwuj
…Sprzedam książkę: Bajki. Autor: Charles Perrault. Wydawca: Wydanwictwo Zielona Sowa - kraków, 1998 r. Okładka…
Obserwuj
…Okładka twarda, stron 391. Stan średni. Okładka przybrudzona, z przetarciami i zagięciami. Grzbiet okładki…
Obserwuj
…Oryginalne etui, okładka, futerał Nissan do książki serwisowej, serwisowo-gwarancyjnej. Opis przedmiotu…
Obserwuj
…Rozmówki włoskie, Halina Ochęduszko (1967), okładka miękka, stan dobry, 235str, - 4zł Rozmówki niemieckie…
Obserwuj
…Nakład 10 250 egzemplarzy. Okładka twarda, stron 271. Stan średni, okładka i obrzeża kartek przybrudzone. Rogi…
Obserwuj
…II. Okładka twarda, stron 341. Nakład 15 000 egzemplarzy. Ilustracje - A. Jermołajew, przedruk z wydania sowieckiego…
Obserwuj
…Dziennik korespondencyjny Format A4. Okładka twarda, pokryta tworzywem skóropodobnym. Brzegi okładki zakończone…
Obserwuj
…Wydanie X. Okładka miękka, stron 157. Autor okładki : Bronisław Kurdziel. Stan średni. Rogi okładki i niektórych…
Obserwuj
…Artystyczne i Filmowe, 1981 r. Wydanie IV. Okładka miękka, stron 28. Na przedniej stronie okładki umieszczono grafikę…
Obserwuj
…Bardzo ładne repliki okładek do Vis wz. 35, drugiej wersji, do śrub o średnicy 6mm, nie uszkodzone - używane. Na…
Obserwuj
…Komunikacji i Łączności, 1972 r. Wydanie II, poprawione i uzupełnione. Nakład 20 000 egzemplarzy. Okładka miękka…
Obserwuj
…Sprzedam książkę: Działa Nawarony. Autor: Alistair MacLean. Wydawca: Iskry, 1967r. Wydanie I. Okładka miękka, stron…
Obserwuj
…Niezwykłe okręty Jan Piwowoński Wydawnictwo Nasza Księgarnia Rok wydania 1986 Okładka twarda Liczba stron 186…
Obserwuj
…Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1961 r. Wydanie I, nakład 6 690 egzemplarzy. Okładka twarda, stron 358. Wewnątrz okładki…
Obserwuj
…Sprzedam : miesięcznik Plon, nr 12 - grudzień 1937. Rok IV. Okładka miękka, stron 52. Stan średni. Brak przedniej…
Obserwuj
…) - Szyny - Adam Koczorowski Wyd - 1955 Stron - 54 Wymiar - 24 cm x 17 cm Okładka miękka Kompletna - Podstawy…
Obserwuj
… Widoczny mały ubytek na krawędzi. Stan okładki oceniam na 5- Stan płyty oceniam na 4…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Śmierć mówi w moim imieniu. Autor : Joe Alex. Wydawnictwo : Elipsa, 2005 r. Okładka miękka…
Obserwuj
…Luis Aragon - Wieśniak Paryski. Surrealistyczny tekst francuskiego powieściopisarza i poety. Projekt okładki…
Obserwuj
…dobry= (przybrudzenia i zagięcia na okładkach; okładka po naprawie - uzupełniony brak w górnej części okładki…
Obserwuj
…Frederick Forsyth - 3 książki: Negocjator Wydawnictwo: Amber Rok: 1998 Okładka: miękka Stron: 406 Format: 14, 5 x…
Obserwuj
…Termobindownica Opus w dobrym stanie bardzo mało używana. Do tego dołączam 60 okładek A4 (przód przeźroczysty, tył…
Obserwuj
…okładce z tamtego okresu. Stan dość dobry. Ceratowa okładka nieco podniszczona, co widać na zdjęciach. Na okładce…
Obserwuj
…Po rosyjsku. Zabytkowe wydanie z 1955 roku. Książka po przejściach, na okładce i pierwszych kilkunastu stronach…
Obserwuj
…Okładka dla 2/3 oglądaczy okładek a dla kolekcjonerów poszukujących coś z wysokiej półki dla wzbogacenia płytoteki…
Obserwuj
…egzemplarzy. Okładka miękka, stron 78 + 12 stron z ilustracjami dekoracji i kostiumów. Stan dość dobry. Okładka i…
Obserwuj
…Kanadyjskiej. Kanadyjsko Polski Instytut Badawczy, Toronto, 1992 r. Wydanie I. Okładka miękka, stron 147. Książka wydana w…
Obserwuj
…Okładka miękka, stron 252. Okładka dodatkowo zabezpieczona okładką ceratową, z okresu wydania książki. Stan dość dobry…
Obserwuj
…Sprzedam w całości piękne wydanie: Krzyżaków PIW 1968, ( okładka twarda, książki szyte, ozdobione licznie…
Obserwuj
…Wydanie IX. Okładka twarda, stron 576. Stan dobry. Okładka zabezpieczona dodatkową okładką foliową. Pieczątki i naklejki biblioteczne. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny…
Obserwuj
…Popularnej - Poznań, 2017 r. Wydanie I. Okładka twarda, stron 233. Stan dość dobry. Niewielkie wgniecenie na obrzeżu przedniej części okładki. Okładka lekko przybrudzona…
Obserwuj
…Sprzedam miesięcznik literacki Fikcje i Fakty, 5 numerów z roku 1984. Okładki miękkie, stron 80. Wydawca : Krajowa…
Obserwuj
…Mott The Hoople - Mott. 1973. 1 Press. CBS. Gatefold. Pierwsze tłoczenie w Wielkiej Brytanii. Okładka rozkładana…
Obserwuj
…3 Bruliony z twardą, laminowaną okładką wyprodukowaną na bazie materiałów przyjaznych środowisku. Stabilny, szyto…
Obserwuj
…Kwiaciarka tom 1 - 368 stron, stan idealny, cena na okładce 39,95 zł Kwiaciarka tom 2 - 573 strony, stan idealny…
Obserwuj
…POSTERY – OKŁADKI, FANTASTYKA POWIEŚĆ Postery - fantastyka powieść przedstawiają okładki do powieści drukowanych…