Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

nowy żoliborz

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: nowy żoliborz wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wycieraczki przód bosch Aero twin AR533S

      Obserwuj

    • Wycieraczki przód bosch Aero twin AR533S

      Nowy komplet wycieraczek. Kupiony omyłkowo, nigdy nie montowane. Możliwa wysyłka lub odbiór na warszawskim Żoliborzu. Zapraszam…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mata grzewcza

      Obserwuj

    • Mata grzewcza

      …Mata grzewcza do pojemników IBC o pojemności do 1000 l wraz z termostatem Nowy produkt z firmy Rimatek Na ostatnim…

      3 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam odkurzacz wielofunkcyjny AMBASADOR

      Obserwuj

    • Sprzedam odkurzacz wielofunkcyjny AMBASADOR

      …Sprzedam odkurzacz wielofunkcyjny AMBASADOR 2018 PRANIE /SPRZĄTANIE/CZYSZCZENIE/FILTROWANIE. Produkt jest nowy, w…

      1 155 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam materac masujący firmy Casada

      Obserwuj

    • Sprzedam materac masujący firmy Casada

      …Sprzedam materac masujący firmy Casada (niemiecki, edycja limitowana). Produkt jest nowy, w zamkniętym opakowaniu…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17

      Obserwuj

    • Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17

      …Klucze nasadowe sześciokątne 14, 17. Nowe. Nie używane. Z zapasów magazynowych. 3,00zł/szt. Producent: Spółdzielnia…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szklana bolą z łyżką Krosno, nowa bola o pojemności 4 l

      Obserwuj

    • Szklana bolą z łyżką Krosno, nowa bola o pojemności 4 l

      …Szklana bolą z łyżką Krosno, nowa bola o pojemności 4 l, idealny do codziennego użytku lub jako dekoracja. Kontakt…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Części różne Trabant 601

      Obserwuj

    • Części różne Trabant 601

      …Posiadam do sprzedania trochę różnych części do trabanta 601 część używanych i nowe. Między innymi sworznie…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RYNEK PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W.Bień

      Obserwuj

    • RYNEK PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W.Bień

      …Wydawnictwo DIFIN Rok wydania 2008 okładka twarda Książka nowa, stan bardzo dobry Stron 359 FORMA PŁATNOŚCI…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • TĘDY I OWĘDY Melchior Wańkowicz

      Obserwuj

    • TĘDY I OWĘDY Melchior Wańkowicz

      …Wydawnictwo GREG Rok wydania 2018 Okładka miękka Książka jak nowa, stan bardzo dobry Stron 357 FORMA PŁATNOŚCI…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • HISTORIA NOWEGO NAZWISKA Elena Ferrante

      Obserwuj

    • HISTORIA NOWEGO NAZWISKA Elena Ferrante

      … odbiór osobisty W-wa Żoliborz ul.Przasnyska paczka ekonomiczna 17 zł paczka priorytet 19 zł…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RYNEK PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH Witold Bień

      Obserwuj

    • RYNEK PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH Witold Bień

      …Wydawnictwo DIFIN Rok wydania 2008 Okładka twarda Książka jak nowa, stan bardzo dobry, na jednej stronie pieczątka…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SYSTEM FINANSOWY W POLSCE B.Pietrzak, Z.Polański, B.Woźniak

      Obserwuj

    • SYSTEM FINANSOWY W POLSCE B.Pietrzak, Z.Polański, B.Woźniak

      …Wydawnictwo Naukowe PWN Rok wydania 2003 Okładka miękka Książka nowa, bardzo dobry Stron 837 FORMA PŁATNOŚCI…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • I KSIĄŻKI MAJĄ SWOJĄ HISTORIĘ B.Szyndler

      Obserwuj

    • I KSIĄŻKI MAJĄ SWOJĄ HISTORIĘ B.Szyndler

      …Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Rok wydania 1982 Okładka miękka Książka jak nowa, stan bardzo dobry-, podpis na…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • POLSKA W EUROPIE I ŚWIECIE 1918-1939 Z.Londau, J.Tomaszewski

      Obserwuj

    • POLSKA W EUROPIE I ŚWIECIE 1918-1939 Z.Londau, J.Tomaszewski

      …Wiedza Powszechna Rok wydania 1984 okładka miękka Książka jak nowa, stan bardzo dobry Stron 315 FORMA PŁATNOŚCI…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ZARZĄDZANIE OPERACYJNE W DOBIE GLOBALIZACJI S.Kasiewicz

      Obserwuj

    • ZARZĄDZANIE OPERACYJNE W DOBIE GLOBALIZACJI S.Kasiewicz

      …Wydawnictwo DIFIN Rok wydania 2002 okładka miękka Książka jak nowa, stan bardzo dobry, podpis na jednej stronie…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RACHUNEK KOSZTÓW tom I i II pod red. Kazimierza Sawickiego

      Obserwuj

    • RACHUNEK KOSZTÓW tom I i II pod red. Kazimierza Sawickiego

      …Fundacja Rozwoju Rachunkowości w Polsce Rok wydania 1996 Okładka miękka Książki nowe, stan bardzo dobry Stron 675…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MIĘDZYNARODOWE STANDARDY RACHUNKOWOŚCI W PRAKTYCE G.T.Bailey, K.Wild

      Obserwuj

    • MIĘDZYNARODOWE STANDARDY RACHUNKOWOŚCI W PRAKTYCE G.T.Bailey, K.Wild

      …Fundacja Rozwoju Rachunkowości w Polsce Rok wydania 2000 Okładka twarda Książka nowa, stan bardzo dobry Stron 721…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam REFLEKTORY do Fiata 125 p

      Obserwuj

    • Sprzedam REFLEKTORY do Fiata 125 p

      …Sprzedam 3 szt. REFLEKTORY DO FIATA 125 p, średnica 144mm, bez żarówek, NOWE prod.1981 r. 1 reflektor (obudowa…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Vox Komoda Szafa trzydrzwiowa granatowa

      Obserwuj

    • Vox Komoda Szafa trzydrzwiowa granatowa

      …Płyty pokryte są powłoką, która zapobiega palcowaniu. Szafa w bardzo dobrym stanie, wygląda jak nowa, żadnych…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oferta sprzedaży mieszkania 29.2m2 1 pokój Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży mieszkania 29.2m2 1 pokój Warszawa

      …PRESTIŻOWY ADRES | Stary Żoliborz - ul. Mickiewicza 27 | Ikona modernizmu z historią w tle | Po remoncie | 1 minuta…

      725 000 zł
    • Łóżka Rehabilitacyjne Ortopedyczne Szpitalne Wypożyczalnia

      Obserwuj

    • Łóżka Rehabilitacyjne Ortopedyczne Szpitalne Wypożyczalnia

      …Łóżka Rehabilitacyjne Ortopedyczne Szpitalne Wypożyczalnia Warszawa Żoliborz Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych…

      70 zł
    • Mini kociołki węgierskie z podgrzewaczem (Nie używane !) - 6 sztuk

      Obserwuj

    • Mini kociołki węgierskie z podgrzewaczem (Nie używane !) - 6 sztuk

      …Sprzedam zestaw 6 sztuk fabrycznie nowych, nieużywanych mini kociołków węgierskich ze stojakiem i podgrzewaczem…

      60 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Podkładki na stół / pod talerze (Różne wzory, NOWE i Używane)

      Obserwuj

    • Podkładki na stół / pod talerze (Różne wzory, NOWE i Używane)

      …[SPRZEDAM] Podkładki na stół / pod talerze (Różne wzory, NOWE i Używane) – TYLKO 2 zł/szt.! Mam na sprzedaż duży…

      32 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet: Nowoczesna szara zastawa (Kwadrat/Prostokąt) - 35 element

      Obserwuj

    • Komplet: Nowoczesna szara zastawa (Kwadrat/Prostokąt) - 35 element

      …koszt samych 6 dużych talerzy to ok. 120 zł, a 6 małych to 70 zł. Nowy taki komplet w hurtowni kosztowałby ponad 500 zł…

      240 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Napęd do bramy przesuwnej Bull 8.S.PM do 800kg-Montaż

      Obserwuj

    • Napęd do bramy przesuwnej Bull 8.S.PM do 800kg-Montaż

      …Montażowa: Adamowa Góra,Arcelin,Arciechówek, Aleksandrów, Aleksandrowo,Agnieszkowo, Anielin.Andzin.Babice Nowe

      2 300 zł
      FIRMA
    • Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

      Obserwuj

    • Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

      …możliwość wykonania przyłączy – prąd w sąsiednich działkach Otoczenie: nowa i istniejąca zabudowa jednorodzinna…

      526 400 zł
    • Bramy przesuwne Bielsk Płock Warszawa Ciechanów

      Obserwuj

    • Bramy przesuwne Bielsk Płock Warszawa Ciechanów

      …Bolęcin,Bońki,Brok Brody Małe,Bodzanów,Begno,Bielawy,Bieniewice,Borzęcin Brody Młockie. Brzeście Nowe,Bielin,Brelki…

      5 800 zł
      FIRMA
    • Modern Kamienica | 52m² | ponad 3m Wys! | Metro Wilanowska - 500m

      Obserwuj

    • Modern Kamienica | 52m² | ponad 3m Wys! | Metro Wilanowska - 500m

      …tu z nowoczesnym komfortem (winda, nowe instalacje). To Twoja baza operacyjna z widokiem na skyline Warszawy…

      3 250 zł
    • Wylewki Posadzki Betonowe Maszynowe Mixokretem Cementowe Anhydrytowe

      Obserwuj

    • Wylewki Posadzki Betonowe Maszynowe Mixokretem Cementowe Anhydrytowe

      … • W domu nowym starym, mieszkaniu, pod posadzki, garażowe, w garażu, w piwnicy, na poddaszu, strychu, balkon…

    • Mieszkanie Warszawa Niska 53m2 3 pokoje

      Obserwuj

    • Mieszkanie Warszawa Niska 53m2 3 pokoje

      …ułożony w klasyczną jodełkę • Nowa kuchnia wykonana na wymiar wraz z nowym AGD • Klimatyzacja z funkcją grzania…

      900 000 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania 77.5 metrów Warszawa

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży mieszkania 77.5 metrów Warszawa

      … Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie technicznym i zostało odświeżone dla nowych właścicieli, dzięki czemu…

      1 685 000 zł

Ogłoszenia archiwalne

Wyniki: 1-58
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia