Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

na ursynowie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: na ursynowie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Kalkulator Rebell RE-BDC412

      Obserwuj

    • Kalkulator Rebell RE-BDC412

      …Legendarny kalkulator Rebell RE-BDC412 Kupiony kilka lat temu w Leclercu na Ursynowie i praktycznie w cale nie…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • A Tribute to Whitney Houston - Arena Ursynów 22.04.2023

      Obserwuj

    • A Tribute to Whitney Houston - Arena Ursynów 22.04.2023

      …Mam na sprzedanie jeden bilet na koncert A Tribute to Whitney Houston - Arena Ursynów 22 kwietnia 2023. Bardzo…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Panel / stojak na radia z głośnikami GMS / KENWOOD

      Obserwuj

    • Panel / stojak na radia z głośnikami GMS / KENWOOD

      …Przełączało się pomiędzy nimi przyciskami na dole. Odbiór tylko osobisty Warszawa Ursynów. Cena do negocjacji…

      220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lokal 1200m2 Warszawa Baletowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 1200m2 Warszawa Baletowa

      …budynku jest nowoczesna winda oraz parking . LOKALIZACJA: Ursynów / Obok trasa S7. 5 min do lotniska. STANDARD…

      45 000 zł
    • Narty 120 cm

      Obserwuj

    • Narty 120 cm

      …Stan dobry, najlepiej odbiór w Warszawie, Ursynów

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Materac 180x200cm

      Obserwuj

    • Materac 180x200cm

      …Stan widoczny na zdjęciach. Do uprania. Używany. Odbiór osobisty - Warszawa Ursynów

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz tematyka apteczna apteka rama scymerska

      Obserwuj

    • Obraz tematyka apteczna apteka rama scymerska

      …Rama scynerska 4000zł. Warszawa ursynów

      7 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kask narciarski 48-52 cm

      Obserwuj

    • Kask narciarski 48-52 cm

      …Stan dobry, najlepiej odbiór w Warszawie, Ursynów

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Buty narciarskie 21 cm (środek)

      Obserwuj

    • Buty narciarskie 21 cm (środek)

      …Stan dobry, najlepiej odbiór w Warszawie, Ursynów

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Buty narciarskie 21 cm (srodek)

      Obserwuj

    • Buty narciarskie 21 cm (srodek)

      …Stan dobry, najlepiej odbiór w Warszawie, Ursynów

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz religijny

      Obserwuj

    • Obraz religijny

      …Więcej szczegółów u Pani Józefiny właścicielki Odbiór Warszawa Ursynów

      3 220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Łóżko + materac

      Obserwuj

    • Łóżko + materac

      …Sprzedam łóżko i materac Ikea, stan bardzo dobry. Odbiór Warszawa Ursynów

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Buty narciarskie 21,5 cm (środek)

      Obserwuj

    • Buty narciarskie 21,5 cm (środek)

      …Stan dobry, najlepiej odbiór w Warszawie, Ursynów

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz swojski widok

      Obserwuj

    • Obraz swojski widok

      …Więcej szczegółów u Pani Józefiny właścicielki Odbiór Warszawa Ursynów

      3 750 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz widok lasu roślinność

      Obserwuj

    • Obraz widok lasu roślinność

      …Więcej szczegółów u Pani Józefiny właścicielki Odbiór Warszawa Ursynów

      3 350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz widok na zamek Hohenzollern

      Obserwuj

    • Obraz widok na zamek Hohenzollern

      …Więcej szczegółów u Pani Józefiny właścicielki Odbiór Warszawa Ursynów

      5 270 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grunt Warszawa 2031m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grunt Warszawa 2031m2

      …). Bliskość szkół, sklepów (np. Galeria Ursynów), parków i komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy) sprawia, że to idealne…

      2 700 000 zł
    • VOLVO -Nawigacja XC90 2009

      Obserwuj

    • VOLVO -Nawigacja XC90 2009

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Very good girl glam Carolina Herrera

      Obserwuj

    • Very good girl glam Carolina Herrera

      520 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sintesi Noa design Marcello Ziliani sygnowany

      Obserwuj

    • Sintesi Noa design Marcello Ziliani sygnowany

      …Fotel w świetnej kondycji,brak uszkodzeń.Odbior osobisty w okolicach Pruszkowa lub Ursynów

      999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pakiet kaset z filmami na VHS 11 sztuk.

      Obserwuj

    • Pakiet kaset z filmami na VHS 11 sztuk.

      …Sprzedam pakiet 11 kaset z filmami. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Ursynów Natolin…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Biurko Ikea 117x52x72 używane

      Obserwuj

    • Biurko Ikea 117x52x72 używane

      …Sprzedam używane biurko Ikea z wysuwana szufladą na klawiaturę PC, szufladami. Odbiór własny Warszawa Ursynów

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz na płótnie

      Obserwuj

    • Obraz na płótnie

      …Sprzedam obraz, fotografia na płótnie syntetycznym. Wymiary 100 cm x 75 cm Odbiór osobisty Warszawa Ursynów

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bajki dla dzieci na kasetach VHS.

      Obserwuj

    • Bajki dla dzieci na kasetach VHS.

      …Sprzedam pakiet kaset z bajkami. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Ursynów Natolin. Cena za pakiet 35 sztuk…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Slugi ZAN 6,35 33gr .253

      Obserwuj

    • Slugi ZAN 6,35 33gr .253

      …Mam dwa opakowania, można odebrać osobiście Ursynów lub na linii metra…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pilot RC-X9010 do Kenwood KX-9010 oryginalny

      Obserwuj

    • Pilot RC-X9010 do Kenwood KX-9010 oryginalny

      …Sprzedam oryginalnego pilota do Kenwood kx-9010. Sprawny. Odbiór osobisty Warszawa Ursynów lub Wilanów…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kołpaki Toyota Aygo 42602-0H100 R14.

      Obserwuj

    • Kołpaki Toyota Aygo 42602-0H100 R14.

      …Sprzedam kołpaki, oryginał Toyoty, nr 42602-0h100. Cena za komplet. Odbiór własny Warszawa Ursynów - Pyry…

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Płyty DVD Władca pierścieni pakiet 4 sztuki.

      Obserwuj

    • Płyty DVD Władca pierścieni pakiet 4 sztuki.

      …Pakiet płyt DVD Władca pierścieni. Cena za całość. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Ursynów Natolin…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Żarówka 200W sprzedam

      Obserwuj

    • Żarówka 200W sprzedam

      …Tylko odbiór osobisty Warszawa Ursynów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna lub okolice zalesia Górnego. Więcej info na tel…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mosiężny szyld krawiecki Palangos Juze

      Obserwuj

    • Mosiężny szyld krawiecki Palangos Juze

      …Witam, sprzedam szyld krawiecki j/w. Więcej info na tel. Odbiór osobisty Warszawa Ursynów lub możliwa wysyłka…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pilot AverMedia RM-FB

      Obserwuj

    • Pilot AverMedia RM-FB

      …Dzień dobry, Na sprzedaż pilot zdalnego sterowania AverMedia RM-FB. Odbiór osobisty Warszawa/Ursynów

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • siodełko rowerowe

      Obserwuj

    • siodełko rowerowe

      …Solidne wygodne siodełko na sprężynach. Stan nowe nie zakładane. Odbiór Warszawa Ursynów- lepiej dzwonić.tel. 664111335…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krewetki czerwone

      Obserwuj

    • Krewetki czerwone

      …Krewetki czerwone z czystego i zadbanego akwarium. Regularnie mieszane z innymi z tego gatunku dla podtrzymania czerwonego koloru. Odbiór osobisty na warszawskim Ursynowie

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kasety VHS ZRK Kasprzak 2 sztuki pakiet.

      Obserwuj

    • Kasety VHS ZRK Kasprzak 2 sztuki pakiet.

      …Sprzedam dwie kasety kolekcjonerskie VHS. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Wilanów lub Ursynów Natolin. Cena za dwie…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dętka rowerowa Vee Rubber

      Obserwuj

    • Dętka rowerowa Vee Rubber

      …Sprzedam dętkę rowerową firmy Vee Rubber 26x1.75 1szt. Nowa - 10 PLN Odbiór osobisty Ursynów

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower dziecięcy Giant xtc jr 20

      Obserwuj

    • Rower dziecięcy Giant xtc jr 20

      …Sprzedam rower dziecięcy na kołach 20 cali, 7 przerzutek, rama aluminiowa, przedni amortyzator. Warszawa, Ursynów

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • DCP A3 zestaw papieru 250,300, 350 gsm

      Obserwuj

    • DCP A3 zestaw papieru 250,300, 350 gsm

      …Nie znam dokładnej ilości papieru, ale jest ona pokazana na zdjęciu…

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Opona do roweru elektrycznego - skutera

      Obserwuj

    • Opona do roweru elektrycznego - skutera

      …Opona nowa nie zakładana. Wymiary można odczytać ze zdjęć. Odbiór Warszawa Ursynów tel. 664111335…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Masażer do stóp MPM

      Obserwuj

    • Masażer do stóp MPM

      …Masażer do stóp MPM, użyty raz, w pełni sprawny. Odbiór osobisty możliwy na Powiślu lub Ursynowie po uprzednim umówieniu się…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PIACH WIŚLANY Płukany Piach do Murowania Betonu Grys Ursynów

      Obserwuj

    • PIACH WIŚLANY Płukany Piach do Murowania Betonu Grys Ursynów

      …PIACH Z DOWOZEM WARSZAWA - URSYNÓW Kontakt: 509•447•601 Oferujemy dowóz piachu mała wywrotką (4-4,5 ton) na teren…

      10 zł
      FIRMA
    • Kolumny głośnikowe monitory Mission

      Obserwuj

    • Kolumny głośnikowe monitory Mission

      …Sprzedam sprawne monitory Mission. Sprawne, ładnie grające. Okleina w trzech miejscach ma odpryski. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Ursynów Natolin lub Wilanów…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 4 pokoje | 3 min do metra Natolin | Garaż podziemny | Zielone, spokojne os… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • 4 pokoje | 3 min do metra Natolin | Garaż podziemny | Zielone, spokojne os…

      …(montaż nowej kuchni 01.04.2026), położone na zielonym Ursynowie przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 49. Świetna…

      8 000 zł
    • ościerznica regulowana

      Obserwuj

    • ościerznica regulowana

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Magnetofon deck 2 głowicowy Kenwood KX-880D sprawny.

      Obserwuj

    • Magnetofon deck 2 głowicowy Kenwood KX-880D sprawny.

      …Sprzedam sprawny deck, przewija, odtwarza, nagrywa. Może wymagać regulacji. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Ursynów Natolin lub Wilanów…

      680 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Opony Viking zima

      Obserwuj

    • Opony Viking zima

      …Sprzedam opony firmy Viking zimowe. Stan dobry.VIKING ZIMA 3 szt. 5mm DOT 2514. Odbiór osobisty Warszawa Ursynów. Polecam…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nadstawka Billy Ikea, szer. 80 cm, dąb

      Obserwuj

    • Nadstawka Billy Ikea, szer. 80 cm, dąb

      …Sprzedam nadstawkę Billy Ikea, szer. 80 cm Kolor: dąb Wymiary: 80x28x35 cm Stan: bardzo dobry Odbiór osobisty Ursynów

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Magnetofon deck auto-revers JVC KD-VR320

      Obserwuj

    • Magnetofon deck auto-revers JVC KD-VR320

      …Sprzedam sprawny magnetofon deck auto-revers JVC. Odtwarza, przewija, nagrywa, sprawny rewers. Odbiór wyłącznie osobisty Warszawa Wilanów lub Ursynów

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • The Merck Veterinary Manual Seventh Edition weterynaryjny

      Obserwuj

    • The Merck Veterinary Manual Seventh Edition weterynaryjny

      …Witam, sprzedam podręcznik dla studentów weterynarii. Wydanie siódme, wersja anglojęzyczna. Odbiór Warszawa Ursynów okolice metra Stokłosy. Więcej info na tel…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Espadryle Gucci muchy nowe 38,5

      Obserwuj

    • Espadryle Gucci muchy nowe 38,5

      …Nowe Zakupione w USA nigdy nie noszone Pudełko 2 woreczki Odbiór osobisty Mokotów Ursynów Wilanów góra Kalwaria…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szafka RTV Ikea Liatrop

      Obserwuj

    • Szafka RTV Ikea Liatrop

      …Szafka rtv, ikea liatrop. Z okleiną i wymienionymi gałkami. Jest ciężka. Odbiór osobisty na Ursynowie. Stan jak na zdjęciach. Nosi ślady użytkowa…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Segment na sprzedaż | Warszawa, Ursynów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Segment na sprzedaż | Warszawa, Ursynów

      Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa – Ursynów, w okolicach ul…

      2 049 000 zł
    • Obraz pejzaż akwarela duży 69X89

      Obserwuj

    • Obraz pejzaż akwarela duży 69X89

      …Sprzedam stary obraz z mojego rodzinnego pokoju, ma ponad 35 lat. Duży 69X89. Nie znam autora ani wartości. Odbiór Warszawa Ursynów lub Wilanów…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia