-
Obserwuj
-
kosztorysy remontowe i budowlane
…robocizny,materiału i sprzętu. Budynki jedno i wielorodzinne,mieszkania,obiekty użyteczności publicznej i…
7 złdo negocjacjiFIRMA
W lokalizacji Łopienie-Szelągi nie było tego, czego szukasz.
Poniżej znajdują się oferty z kategorii Usługi informatyczne w innych lokalizacjach.
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…robocizny,materiału i sprzętu. Budynki jedno i wielorodzinne,mieszkania,obiekty użyteczności publicznej i…
Obserwuj
…robocizny,materiału i sprzętu. Budynki jedno i wielorodzinne,mieszkania,obiekty użyteczności publicznej i…
Obserwuj
…robocizny,materiału i sprzętu. Budynki jedno i wielorodzinne,mieszkania,obiekty użyteczności publicznej i…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI OBWIESZCZENIE SĄDOWE w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI OBWIESZCZENIE SĄDOWE w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż…
Obserwuj
…przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021 r., poz. 2213.), uchwały nr IV/24/14 Rady Miejskiej w…
Obserwuj
… Ogłoszenia o przetargach organizowanych przez Prezydenta Olsztyna dostępne są w Internecie pod adresem www.olsztyn.eu…
Obserwuj
… Ogłoszenia o przetargach organizowanych przez Prezydenta Olsztyna dostępne są w Internecie pod adresem www…
Obserwuj
… Ogłoszenia o przetargach organizowanych przez Prezydenta Olsztyna dostępne są w Internecie pod adresem www.olsztyn.eu…
Obserwuj
…zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest prawo własności do nieruchomości o nr KW GL1R/00035959/8…
Obserwuj
…lipca 2026 r. w sprawie o sygn. akt GD1G/GUp/34/2025 ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż majątku…
Obserwuj
…mieszkania lub adaptacji na luksusowy Penthouse. GŁÓWNE ATUTY I SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA (ESG 2026)- Parter…
Obserwuj
… - zaplanowany przetarg na remont klatek schodowych Mieszkanie składa się z : - kuchni - salonu - sypialni - pokoju…
Obserwuj
…przetargu jest: – wpłacenie wadium w kwocie 10 % ceny wywoławczej na rachunek masy upadłości Alior Bank S.A. 84 2490 0005…
Obserwuj
…(słownie: sześćset siedemdziesiąt trzy tysiące pięćset złotych 0/100). Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest…
Obserwuj
…oświadczenia o poufności, są dostępne do pobrania na www.saltarski.com w zakładce Przetargi/Nieruchomości. Wszelkie…
Obserwuj
…złotych. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, na rachunek bankowy…
Obserwuj
…przedmiotu konkursu ofert wynosi nie mniej niż 60 790,00 złotych. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium…
Obserwuj
…wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi nie mniej niż 6 895,00 złotych. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest…
Obserwuj
… Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi nie mniej niż 17 420,00 złotych. Warunkiem uczestnictwa w przetargu…
Obserwuj
…sprzedaży egzekucyjnej. Syndyk zastrzega sobie prawo do zamknięcia przetargu bez wyboru oferty w uzasadnionych…
Obserwuj
…zastrzega sobie prawo do zamknięcia przetargu bez wyboru oferty w uzasadnionych przypadkach. Zawarcie aktu notarialnego nastąpi w kancelarii notarialnej wskazanej przez syndyka…
Obserwuj
…cywilnego. Syndyk zastrzega sobie prawo do zamknięcia przetargu bez wyboru oferty w uzasadnionych przypadkach. Zawarcie…
Obserwuj
…dugotrwałych przetargach ximianach) konferencja pojednanie narodowego, Kore spondene invataja, te zamach w Bejrute…
Ogłoszenia archiwalne
Obserwuj
…w Gorzowie Wielkopolskim V Wydziałem Gospodarczym pod sygn. akt GW1G/GUp/26/2025 ogłasza przetarg, który będzie miał…
Obserwuj
…pod sygn. akt GD1G/GUp/41/2024 w trybie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. prawo upadłościowe, ogłasza przetarg na…
Obserwuj
…siedzibą w Zabrzu ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości wchodzący w skład masy upadłości, tj. 1…
Obserwuj
…Syndyk ogłasza przetarg, w trybie z wolnej ręki, na sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. 53,30 m2, wraz z udziałem w…
Obserwuj
…data wpływu oferty do biura syndyk. Szczegółowe informacje o przetargu oraz Regulamin sprzedaży można uzyskać w…
Obserwuj
…pod sygn. akt GD1G/GUp-s/569/2025 w trybie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. prawo upadłościowe, ogłasza przetarg…
Obserwuj
…pod sygn. akt GD1G/GUp-s/184/2026 w trybie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. prawo upadłościowe, ogłasza przetarg…
Obserwuj
…do unieważnienia przetargu lub odstąpienia od wyboru oferty bez podania przyczyny…
Obserwuj
…przetargu oferty nie podlegają zwrotowi. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 23.06.2026 r. w Kancelarii…
Obserwuj
…Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 6 500 zł (słownie: sześć…