-
Obserwuj
-
mąka eko
…Mąka pszenna 500 eko - 4zł/kg maka żytnia 720 eko - 4zł/kg mąka orkiszowa 630 eko - 8zł/kg Lublin - możliwy dowóz po uzgodnieniu…
4 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Mąka pszenna 500 eko - 4zł/kg maka żytnia 720 eko - 4zł/kg mąka orkiszowa 630 eko - 8zł/kg Lublin - możliwy dowóz po uzgodnieniu…
Obserwuj
…Sprzedam mąkę orkiszową świeżo zmieloną z własnego gospodarstwa . Cena 10zł/ kg…
Obserwuj
…dniu 16.03.2023 roku. Cena podana za 1 kg przy ilości do 10 kg. Przy zakupie powyżej 10 kg cena wynosi 5 zł za 1 kg…
Obserwuj
…pod numerem telefonu. Zapraszam do kontaktu! :) Cena: około 11zł/kg mąka | mąka bambusowa | bambus | produkty…
Obserwuj
…odkupionych od lokalnych gospodarstw oprócz ryżu pochodzącego z importu. Mąka rozsypywana jest w opakowania po 0.5 kg 7zł lub…
Obserwuj
…tradycyjnym młynie w dniu 10.11.2025 roku. Cena podana za 1 kg. Przy zakupie do 10 kg cena wynosi 6 zł. Informuję…
Obserwuj
…KAMIENIA: Aluminium - OBUDOWA MŁYNA: Drewno (parowany buk) - TEMP. MIELONEJ MĄKI /C: 45 - WYDAJNOŚĆ /kg/h: 6-10 Czas wyprodukowania ok.60 dni. Podana cena jest ceną brutto…
Obserwuj
…ilosc mąki odbiór osobisty lub wysyłka za pobraniem poczta polska Koszt pobrania 15 zł Podana cena za 1 kg mąki…
Obserwuj
…Sprzedam zestaw urządzeń SPIROMATIC - do przesiewania mąki. Wydajność do 6000 kg/ godzinę. Rok produkcji 2014. W…
Obserwuj
…Elektryczny przesiewacz do mąki oraz innych sypkich produktów; waga ok. 120 kg; prąd siła 3-fazowy 380V; b.dobry stan techniczny…
Obserwuj
…Zapraszam do zakupu mąki z płaskurki typ 650 idealna do wszystkich rodzajów wypieków ciast bułek pierogów chleba…
Obserwuj
… Ziarno pochodzi z własnego certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego. Cena HURT - 30 kg i więcej po 13 złotych. Cena…
Obserwuj
…Maszyna do pakowania mąki _ cukru 1 kg / linia do pakowania mąki _ cukru 1 kg Linia pracuje następująco : Gotowe…
Obserwuj
…Przesiewacz do mąki 250g VERGIONIC Przesiewacz do mąki to niezbędne narzędzie w każdej kuchni, szczególnie dla…
Obserwuj
… MAKUCHÓW (wytłoków będących ubocznym produktem w procesie produkcji oleju w wyniku czego powstaje np. mąka…
Obserwuj
…Maszyna do pakowania mąki _ cukru 1 kg / linia do pakowania mąki _ cukru 1 kg Linia pracuje następująco : Gotowe…
Obserwuj
…Sprzedam pszenicę ozimą cena 90zł za 100 kg. Pszenica czysta i sucha może być na paszę lub na mąkę pakowana w worki po 25 kg…
Obserwuj
…MŁYN DO MIELENIA ZIAREN WSZELKICH ZBÓŻ NA MĄKĘ (Z NATURALNYM KAMIENIEM) Młyn z naturalnym kamieniem przeznaczony…
Obserwuj
…LINIĘ DO PRODUKCJI MĄKI Z MŁYNEM 700 MM I SITEM W CENIE BRUTTO 40 500 PLN…
Obserwuj
…Witam mam do sprzedania pszenicę 1zl kg kukurydzę 1.1 zł /kg jęczmień 1 zł oraz ziemniaki 1.3 kg bez oprysku i…
Obserwuj
…NATYCHMIASTOWEGO -ATRAKCYJNA CENA ! Młyn z naturalnym kamieniem przeznaczony jest do mielenia na mąkę wszelkich ziaren…
Obserwuj
…Linia do pakowania mąki w opakowania papierowe po 1 kg produkcyjnością do 18 op./min. Kompletna linia uwzględnia…
Obserwuj
…grykę, żyto. Produkty do sprzedaży (cena za 1 kg): orkisz w łusce - 1,70, bez łuski (gotowy do mielenia) - 4,80, mąka…
Obserwuj
… - wydajność 15-50 kg/h, - regulacja grubości przemiału. Cena netto urządzenia po przeglądzie: 4 500 zł. Posiadamy w…
Obserwuj
…Mieszałka widelcowa VMI model 2330 MAEHz trzema dzieżami w zestawie Pojemność dzieży: 330 l Maks. ilość mąki: ok…
Obserwuj
…Starodawną recepturę chleba opartego na mące i kwasie orkiszowym wzbogaciliśmy o ziarna słonecznika, soi oraz…
Obserwuj
…netto przy zakupie calosci 4,8 cukier polski 22 palety 960kg 2,1 netto mąka pszenna typ 500 pakowana 25 kg polski mlyn…
Obserwuj
…" tylko i wyłącznie prawdziwe leśne grzyby. Istnieje możliwość zamówienia pierogów jako tzw.tester 5 sztuk 13zł. 1 kg pierogów mąka pszenna 40zł, 1kg pierogów mąka orkiszowa 44zł…
Obserwuj
…Pakowarka Pakowaczka Dozownik Waga do produktów sypkich w zakresie 50 g - 10 kg jak: drobny proszek, mąki, mleka w…
Obserwuj
…do samodzielnego zmielenia na mąkę pełnoziarnistą w dogodnym czasie i ilości. Cena - 10 za kg. Dla…