-
Obserwuj
-
NOWA Książka Dzienniki gwiazdowe Stanisław Lem
…NOWA Książka Dzienniki gwiazdowe Stanisław Lem…
19 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…NOWA Książka Dzienniki gwiazdowe Stanisław Lem…
Obserwuj
…Zestaw: 1. Summa technologiae- S.Lem/1974r/ 500 stron 2. Dialogi - S.Lem/ 1984r/ 500 stron nieaktualne pieczęcie Polecam także inne książki…
Obserwuj
…/ 1971r/ 430 stron Polecam także książki tego autora , i inne. -ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Książka Ogród Ciemności i inne opowiadania Lem Stanisław Oprawa twarda Stron 657 Książka jest nowa Koszty przesyłki wg cennika poczty polskiej…
Obserwuj
…Do sprzedania książka „Fantastyczny Lem. Antologia opowiadań według czytelników”, zawierająca opowiadania autorstwa…
Obserwuj
…Stanisław Lem Odruch warunkowy NK 1975 8 63s.opr.kart.lak…
Obserwuj
…Wakacje z literaturą polską ! Zestaw książek - literatura polska : Lem,Hłasko,Nienacki,Tyrmand,Wat,Głowacki…
Obserwuj
…Lem S.WL 1978 8 145s.opr.tw.obw.stan dobry Koszt wysyłki w/g cennika PP…
Obserwuj
…Lem S. WL 1985 16d 476s.opr.twarda stan dobry Koszt wysyłki w/g cennika PP…
Obserwuj
…Literatura: książki Stanisława Lema 140 zł/kpl.- 8szt. Wysyłka pocztą za przedpłatą Polecam także inne pozycje o podobnej tematyce…
Obserwuj
…Literatura: książki Stanisława Lema 130zł /kpl.- 8szt. Polecam także inne pozycje o podobnej tematyce- ceny na zdjęciach. Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń…
Obserwuj
…(02860) DIALOGI – STANISŁAW LEM; WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW 1984 ROK; WYDANIE III; NAKŁAD 100 000 EGZ.; STRON 503; OPRAWA TWARDA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI…
Obserwuj
…(03020) FIASKO – STANISŁAW LEM; WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW 1987 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 100 000 EGZ.; STRON 378; OPRAWA MIĘKKA ; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI…
Obserwuj
…000 EGZ; STRON 262; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻEK DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI…
Obserwuj
…FORMAT 20 X 13 CM; OPRAWA TWARDA, PŁÓCIENNA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEK…
Obserwuj
…Stanisław Lem - pisarz, myśliciel, futurolog. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 40 języków. Maestrią…
Obserwuj
…STANISŁAW LEM Wydawnictwo Literackie Kraków 1978 Nakład : 40 283. Wydanie : 3. Wygląd i stan książki jak na…
Obserwuj
…Tytuł Bajki robotów Autor Stanisław. Lem Wydawnictwo Krajowa Agencja Wydawnicza KAW Okładka miękka Nośnik książka…
Obserwuj
…polski Numer wydania: I Data premiery: 1978-01-01 Rok wydania: 1978 Forma: książka Okładka: twarda ID produktu: 1596334861…
Obserwuj
…Literackie. Format: MP3. Nowy, nie używany, fabrycznie zafoliowany. Niezwykłe wydarzenie: książki Stanisława Lema…
Obserwuj
…Do sprzedania książka „Summa technologiae”, autorstwa Stanisława Lema, opatrzona Posłowiem Jerzego Jarzębskiego, z…
Obserwuj
…Tytuł Szpital przemienienia Autor Stanisław Lem Wydawnictwo Wydawnictwo Literackie Okładka twarda Nośnik książka…
Obserwuj
…Przygody dobrego wojaka Szwejka 1987 Polecam także inne książki - ceny na zdjęciach…
Obserwuj
… Bohater i narrator tej książki Ijon Tichy wysłany został z niebezpieczną misją na Księżyc, który w wyniku porozumień…
Obserwuj
…Stan bardzo dobry - jak na zdjęciu. Możliwość wysyłki - najchętniej do paczkomatu InPostu. Także inne książki S-F i Fantasy do sprzedania…
Obserwuj
…Listy - Tak wygląda prawdziwa poetka, Podciągnij się ! J.Kulmowa, W.Szymborska 2019r/ 382 strony Polecam także inne książki - ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Witam, Sprzedam zestaw książek Stanisława Lem, wydanych przez Państwowe Wydawnictwo Literackie Kraków – Wrocław…
Obserwuj
…KRÓL - Sz.Twardoch 2016r/ 428 stron Polecam także inne książki- ceny na zdjęciach Obejrzyj moje pozostałe…
Obserwuj
…Książki są w bardzo dobrym stanie - kompletne i bez uszkodzeń. Cena za komplet 20zł. Odbiór najchętniej osobisty…
Obserwuj
…Stanisław Lem planował dwa, może trzy opowiadania o pilocie Pirxie. Ku radości czytelników powstało ich więcej…
Obserwuj
… MAPA KSIĘGARŃ DODAJ KSIĄŻKĘ LEM 2021 | Home Książki Utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia) Słowik Słowik…
Obserwuj
…10 książek, 13 tytułów, Wydawnictwo Literackie Kraków 1969-1977, z serii "Dzieła wybrane". Oprawa twarda…
Obserwuj
…Wydawnictwo Literackie Rok wydania 2012 Okładka miękka Książka nowa, stan bardzo dobry Stron 222 FORMA PŁATNOŚCI…
Obserwuj
…ustalenia. Szczegółowy opis książki lub komiksu na: http://www.clipperr.londyn.edu.pl…
Obserwuj
…ustalenia. Szczegółowy opis książki lub komiksu na: http://www.clipperr.londyn.edu.pl…
Obserwuj
…moje inne oferty z bogatej i zadbanej kolekcji płyt i kaset, książek w bardzo dobrym stanie…
Obserwuj
…znamię stylu książki. Stan jak na zdjęciu, egzemplarz używany. Wysyłka na terenie Polski listem poleconym przy…
Obserwuj
…korespondencji dokonał Jerzy Jarzębski, który jest również autorem posłowia. Ponadto książka zawiera krótkie notki…
Obserwuj
…tytułu: 1. Enigma 2. Jan Paweł II 3. Jan Nowak-Jeziorański 4. Piłsudski 5. Stanisław Lem 6. Maria Skłodowska-Curie 7…
Obserwuj
…Tytuł: Bomba megabitowa Autor: Stanisław Lem Wydanie: W. Literackie 1999 Oprawa: miękka Opis: Stan jak na…