Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

jaki telefon kupić

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: jaki telefon kupić wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • iPhone 14 Plus 256 GB – Niebieski | Stan idealny | Jak nowy

      Obserwuj

    • iPhone 14 Plus 256 GB – Niebieski | Stan idealny | Jak nowy

      …użytkowania od razu W zestawie: oryginalne pudełko ładowarka dowód zakupu Telefon wygląda jak dopiero co kupiony

      1 350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Xaiomi Redmi 13c 5G

      Obserwuj

    • Xaiomi Redmi 13c 5G

      …nowy telefon. Ten miał mi służyć jako awaryjny jak by co. Cena podlega małej negocjacji…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Goclever Quantum 4 stan B.dobry.

      Obserwuj

    • Telefon Goclever Quantum 4 stan B.dobry.

      …skład wchodzi: telefon - pudełko - ładowarka - słuchawki stan - 6/6 jak nowy !!! zero rysek telefon używany był przez kobietkę kupiony przez mnie i używany…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Quada

      Obserwuj

    • Quada

      Kupię jak w opisie quada enduro crossa itp.Kazdy stan w rozsądnej cenie zdjęcia proszę na telefon pozdrawiam…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam iPhone XR 128GB

      Obserwuj

    • Sprzedam iPhone XR 128GB

      …Witam, mam do sprzedania iPhone XR, stan dobry wizualnie i technicznie, wszystko działa tak jak powinno, cena do…

      750 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Xiaomi Redmi A3 4GB/128GB jak nowy • Etui

      Obserwuj

    • Xiaomi Redmi A3 4GB/128GB jak nowy • Etui

      …dopasowane etui, Telefon kupiony w Hiszpanii, na europejski rynek, działa lepiej niż te składane na Polskę. Tylko kontakt telefoniczny…

      520 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Huśtawka dla  dziecka

      Obserwuj

    • Huśtawka dla dziecka

      …więcej informacji na telefon jak nie odbieram telefonu to napisz sms to oddzwonię.Huśtawka się składa…

      155 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Keystone 2 GT-E1200

      Obserwuj

    • Samsung Keystone 2 GT-E1200

      …zapewne założył poprzedni właściciel i teraz już nie ma do niego kontaktu, by zdradził, jaki jest kod. Ogólnie telefon

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sony Ericsson W810i BDB Stan + Patche Modyfikację

      Obserwuj

    • Sony Ericsson W810i BDB Stan + Patche Modyfikację

      …Sprzedam Sony Ericssona w810i . Telefon w BDB stanie jak za te pieniądze, 100 % sprawny z PL menu i bez blokady…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung s22 Ultra nowy

      Obserwuj

    • Samsung s22 Ultra nowy

      …wyświetlacz i jeszcze parę innych rzeczy. Na co mam dowód. Telefon był w oryginalnym serwisie Samsung. Jak kupiłem sobie s…

      1 650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • nowa Nokia 105 dual sim  na gwarancji 15 miesięcy

      Obserwuj

    • nowa Nokia 105 dual sim na gwarancji 15 miesięcy

      …2025r.jak na zdjęciu paragon pudełko telefon ładowarka bateria…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Łóżko Amerykanka

      Obserwuj

    • Łóżko Amerykanka

      …Łóżko kupione dla dziecka. Niestety nie używane. Nowe stoi. Na zdjęciach widać jak wygląda i jakie ma rozmiary…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone XS Max stan idealny

      Obserwuj

    • iPhone XS Max stan idealny

      jak i wizualnym. Nie posiada absolutnie żadnych zarysowań ; nigdy nie upadł. Noszony był od nowości w etui. • kolor…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Huawei Nova 9

      Obserwuj

    • Huawei Nova 9

      …gwarancji. W zestawie oryginalna szybka ładowarka, etui, karton oraz dwie folie hydro żelowe. Cena jaka mnie interesuje to 649zł, jednak jest do negocjacji :)…

      649 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Bratek telefon

      Obserwuj

    • Bratek telefon

      …do zabawy tarcza kręci jak mówię podłączyć na linie i można dzwonić poza tym wysyłka InPost paczkomat lub kurier za 20 zł po wpłacie na konto…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przewód  micro usb 2m 2A

      Obserwuj

    • Przewód micro usb 2m 2A

      …proste, a czarny kątowe. Były kupione jako zapasowe. Teraz przeszedłem na telefon z gniazdem do ładowania typu usb C…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SAMSUNG GALAXY NOTE8

      Obserwuj

    • SAMSUNG GALAXY NOTE8

      kupiony w agdtrv jest faktura,nie wysylam,moge zamienic na inny telefon.CENA DO NEGOCJACJI…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui do telefonu Mix nowe DPD

      Obserwuj

    • Etui do telefonu Mix nowe DPD

      …Witam, mam do sprzedania nowe etui do telefonu Mix do różnych modelu telefonu proszę pisać, jakie potrzeba wysłać…

      14,99 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • radiotelefon Kenwood NX3220-E

      Obserwuj

    • radiotelefon Kenwood NX3220-E

      …stanie jak na fotografiach, bateria jeszcze działa, menu po niemiecku, brak ładowarki…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • p60 pro plus zegarek gt3

      Obserwuj

    • p60 pro plus zegarek gt3

      …witam mam super telefon plus zegarek w komplecie , idealny stan wszytko działa tak jak trzeba , 2023 w maju kupiony , gwarancja wszystko jest, zegarek w komplecie . zapraszam do zakupu…

      3 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iphone 15 pro

      Obserwuj

    • iphone 15 pro

      …hejka, sprzedam iphone 15 pro 128gb, bateria 93% stan jak nowy, mam go 9 miesiecy ale kupiłem 16 :> mozliwosc wysylki za pobraniem i odbior , prosze dzwonic :>…

      2 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • reno clio

      Obserwuj

    • reno clio

      …Witam na sprzedaz reno clio kupiłem go w lipcu opłaty wazne do czerwca nastepnego roku auto chodzi jak nalezy taki…

      7 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 17 pro 256gb deep blue

      Obserwuj

    • iPhone 17 pro 256gb deep blue

      …jest kupiony stacjonarnie w sklepie. Gwarancja producenta na rok. Telefon jest praktycznie jak nowy, ma małe zadrapanie…

      4 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Galaxy A17 5G

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy A17 5G

      …Sprzedam Samsung Galaxy A17 5G, telefon nowy, nieużywany, zaplombowany. Kupiony 28 listopada, 2 lata gwarancji. Do…

      700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F/DS Duos

      Obserwuj

    • Telefon Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F/DS Duos

      …na ostatnim foto (takiego już kupiłem - i tak w etui nic nie widać), stan wizualny jak na zdjęciach. W skład…

      490 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Oppo Reno 13 f 5g

      Obserwuj

    • Sprzedam Oppo Reno 13 f 5g

      …Sprzedam Oppo Reno 13 f 5g jak nowy stan idealny pudełko dokumenty ładowarka. Używany pół roku. Kupiony za gotówkę w sieci Plus bez rat obciążeń Odbiór osobisty…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Puma oryginalne 100% okazja !

      Obserwuj

    • Puma oryginalne 100% okazja !

      …Sprzedam oryginalne buty kupione w sklepie Puma Więc nie jest to żadna podróba ,jak teraz robią ! Buty 1x na…

      299 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komoda - duża

      Obserwuj

    • Komoda - duża

      …16cm. Cena 4000zł do negocjacji Jest możliwość kupienia w komplecie z wiszącą oszkloną witryną jak na zdjęciu Cena kpl. 7000zł Więcej informacji pod nr telefonu 602670907…

      4 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ptak na kwitnącej gałązce(36x50)Hieronim Lange

      Obserwuj

    • Ptak na kwitnącej gałązce(36x50)Hieronim Lange

      …możliwość kupienia obrazu o innej tematyce. Telefon kontaktowy kom. jak w ogłoszeniu poniżej…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • OKAZJA! Kultywator + brony + rozsiewacz w niskiej cenie

      Obserwuj

    • OKAZJA! Kultywator + brony + rozsiewacz w niskiej cenie

      jak i brony. Mam nadzieje że będzie chętny to kupić. Więcej informacji pod telefonem

      1 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ZASILACZ 220V/5V 2A

      Obserwuj

    • ZASILACZ 220V/5V 2A

      …sztuk, więc jakby ktoś potrzebował 5 sztuk to jest ;-) już 4 sztuki. Po założeniu przejściówki (np. typ C) może służyć jako ładowarka do telefonu

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam wiatrówkę PCP Walther Rotex rm8 4.5mm lub zamienię za Drona.

      Obserwuj

    • Sprzedam wiatrówkę PCP Walther Rotex rm8 4.5mm lub zamienię za Drona.

      …Cena za wszystko jaka mnie interesuje 2500 zł bez negocjacji lub zamienię za dobrego drona z akcesoriami...Kontakt telefon , SMS 517830886…

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon na sprzedaż

      Obserwuj

    • Telefon na sprzedaż

      …? Samsung Galaxy S25 128 GB – Jasny Niebieski | Stan Bardzo Dobry | Jak Nowy Sprzedam Samsung Galaxy S25 128 GB w…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Witryna wisząca oszklona

      Obserwuj

    • Witryna wisząca oszklona

      …negocjacji Jest możliwość kupienia w kpl z dużą komodą jak na zdjęciu w cenie 7000zł Więcej informacji pod nr telefonu 602670907…

      1 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Galaxy s26 ultra 12x512g nowy

      Obserwuj

    • Galaxy s26 ultra 12x512g nowy

      …sieci play. Pełna gwarancja po nr imeeil ale też jest paragon. Zestaw jaki dał producent. Odbiór tylko osobisty…

      4 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 16 Pro 128GB  stan bardzo dobry, kompletny zestaw

      Obserwuj

    • iPhone 16 Pro 128GB stan bardzo dobry, kompletny zestaw

      …kto chce kupić praktycznie jak nowy telefon, ale taniej. W zestawie: telefon pudełko kabel etui gratis Sprzedaję…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rozsiewacz do nawozów Altro RN 800

      Obserwuj

    • Rozsiewacz do nawozów Altro RN 800

      …tylko razg,kupiony jako nowy. Zbiornik 800 L, jednokomorowy, z plandeką. Zainteresowanych kupnem, proszę o telefon, jak nie będę mógł odebrać-oddzwonię…

      5 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Opona DISCOVERER COOPER 265/70r17 AT3 4s

      Obserwuj

    • Opona DISCOVERER COOPER 265/70r17 AT3 4s

      …Witam, sprzedam oponę marki DISCOVERER COOPER o rozmiarze 265/70r17 AT3 4s. opona jest jak nowa, kupiona z…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Galaxy s24 Ultra 512GB Czarny + Smartwatch 6 Classic 47 mm LTE

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy s24 Ultra 512GB Czarny + Smartwatch 6 Classic 47 mm LTE

      …razem 3szt. Stan bardzo dobry jak nowy. Bez rys i zadrapań ,bez upadków ,bez napraw…

      5 990 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcjonerska zapalniczka żarowa telefon.

      Obserwuj

    • Kolekcjonerska zapalniczka żarowa telefon.

      …z biegiem czasu powstają przebarwienia oraz ryski i dlatego sprzedaję tak jak widać na zdjęciu. Oczywiście…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy myPhone biały jak nowy

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy myPhone biały jak nowy

      …Sprzedam TELEFON MY PHONE 6310 stan jak nowy ,był bardzo mało używany (kupiłam na czas (gdy zepsuł mi się…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duzy akumulator  BANNER 12V 105Ah 950A 4 Sztuki

      Obserwuj

    • Duzy akumulator BANNER 12V 105Ah 950A 4 Sztuki

      … Podana cena dotyczy 1 sztuki Kupione jako nowe w styczniu 2025 Stan jak nowe , posiadam 4 sztuki Moge zamienic…

      880 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung s25 ultra 512 igła gwarancja

      Obserwuj

    • Samsung s25 ultra 512 igła gwarancja

      …ze jak nowy. 100 procent sprawny odbiór osobisty w Radomiu os. Glinice tel 512 807 951 kupiony za gotówkę nie na raty bateria 100 procent nie pochodzi z żadnej sieci…

      4 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • TELEFON-lenovo DUAL SIM

      Obserwuj

    • TELEFON-lenovo DUAL SIM

      …CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI-możliwość wystawienia przez kup z OLX ale z innego konta -zainteresowany/na pisz…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przetrząsarka karuzelowa

      Obserwuj

    • Przetrząsarka karuzelowa

      …Sprzedam przewracarke (pająk) w dobrym stanie. Kupiony jako zapasowy 15lat temu nieużytkoeany przez ten czas…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Uchwyt na telefon na deske samochodu

      Obserwuj

    • Uchwyt na telefon na deske samochodu

      …Uchwyty na telefon/tablet/android auto/nawigacje. Pasuje do samochodów z podszybiem podobnym jak na zdjęciach…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon LG gt540

      Obserwuj

    • Telefon LG gt540

      …Smartfon LG GT 540 Dane techniczne http://www.telepolis.pl/telefony/lg-gt540,4,2,1715.html Zainstalowany…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower Kross cena 1200 zł

      Obserwuj

    • Sprzedam rower Kross cena 1200 zł

      …zobaczyć jak wygląda Adama Mickiewicza 107 Tuczempy telefon 780 135 407 nie czytam sms-ów odbieram tylko telefon

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Apple Iphone 5 16GB LTE

      Obserwuj

    • Telefon Apple Iphone 5 16GB LTE

      Telefon Apple Iphone 5 16GB LTE Sprawny w stanie jak na zdjeciach Menu w wielu jezykach do ustawienia Angielski…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sarenki w pejzażu (57cm:45cm) Hieronim Lange

      Obserwuj

    • Sarenki w pejzażu (57cm:45cm) Hieronim Lange

      …obrazu o innej tematyce. Telefon kontaktowy kom.jak w ogłoszeniu poniżej…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Hyundai 20 radio Android auto kamera cofania

      Obserwuj

    • Hyundai 20 radio Android auto kamera cofania

      telefonem. Sprawne sprawdzone używane około 2 tygodnie,kupione jako nietrafiony prezent…

      360 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Polowanie (bez ramy) Obraz (50,5 cm : 43 cm) Hieronim Lange

      Obserwuj

    • Polowanie (bez ramy) Obraz (50,5 cm : 43 cm) Hieronim Lange

      …). Wielkość obrazu: 50,5 cm : 43 cm. Istnieje możliwość kupienia obrazu o innej tematyce. Telefon kontaktowy kom. jak w ogłoszeniu poniżej…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Chata wiejska - Obraz (55 cm : 42 cm) Hieronim Lange

      Obserwuj

    • Chata wiejska - Obraz (55 cm : 42 cm) Hieronim Lange

      …Wielkość obrazu: 55 cm : 42 cm. Cena 350 zł. Rama własnoręcznie wykonana. Istnieje możliwość kupienia obrazu o innej tematyce. Telefon kontaktowy kom. jak w ogłoszeniu poniżej…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kymco puksar s 125

      Obserwuj

    • Kymco puksar s 125

      …bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, bardzo oszczędny jak na dzisiejsze ceny paliwa, spala okolo 3 litrów na…

      5 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Nubia S 5G z Japonii i smartwatch

      Obserwuj

    • Nubia S 5G z Japonii i smartwatch

      …Jest to telefon kupiony w Japonii ale jest język Polski. Nie jest on z kategorii drogich telefonów nie działa tak…

      369 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szybki Router 300MBbit Wifi 2anteny D-Link komplet

      Obserwuj

    • Szybki Router 300MBbit Wifi 2anteny D-Link komplet

      …urządzeń jak telefon tablet laptop komputer telewizor bluray kino domowe itp Jak nowy komplet sklepowy. kupiony był jako

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szybki 300MBbit Router Wifi D-Link komplet sklepowy

      Obserwuj

    • Szybki 300MBbit Router Wifi D-Link komplet sklepowy

      …urządzeń jak telefon tablet laptop komputer telewizor bluray kino domowe itp Jak nowy komplet sklepowy. kupiony był jako

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gruma Lindig Maxxi Plaeciak Hydrauliczny jak Nowy

      Obserwuj

    • Gruma Lindig Maxxi Plaeciak Hydrauliczny jak Nowy

      …Sprzedam Gruma Linding Maxxi Plaeciak Hydrauliczny jak Nowy Wersja maxxi , kupiony jako nowy Orgianlna produkcja…

      2 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia