Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam książkę Dzieje Polski porozbiorowe. Nieuszkodzona, stan jak na zdjęciach…
Obserwuj
…Historia Polski dzieje Armii Ludowej- fotografie mapy…
Obserwuj
…Topolski J.red. - Dzieje Polski PWN 1981 8 935s.il.opr.pł.obw. 2…
Obserwuj
…Posiadam do sprzedania książkę pt. Dzieje Polski w zarysie. Autor Michał Bobrzyński. Państwowy Instytut Wydawniczy. Stron 559…
Obserwuj
…Praca zbiorowa - Dzieje Polski a współczesność KiW 1966 16d 365s.opr.kart. l.przybrudzona…
Obserwuj
…Bobrzyński M. - Dzieje Polski w zarysie PIW 1974 8 496s.il. na tabl.opr.pł.obw…
Obserwuj
…Józef Wójcicki Dzieje Polski nad Bałtykiem Miękka okładka Rok wydania 1980 II wydanie 366 strony Stan bardzo dobry Serdecznie polecam…
Obserwuj
…Mama do sprzedania 2 tomy prenumeraty (tom 2 i 3) "Polska jej dzieje i kultura od czasów najdawniejszych do chwilii obecnej" r.1572-1795,stan dobry,polecam…
Obserwuj
…Dzieje Narodu i Państwa Polskiego 20 zł/6szt Polecam także inne pozycje - ceny na zdjęciach Przy zakupie pow. 200 zł - wysyłka PP na terenie Polski-gratis…
Obserwuj
…JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI DZIEJE POLSKI x 12 Możliwa wysyłka na koszt kupującego , wpłata na konto. CZAS REALIZACJI OK. 3 DNI. =========================…
Obserwuj
…Polskie dzieje Kijowa Marian Kałuski Oficyna Wydawnicza Kucharski Toruń - Melbourne 2015 ISBN: 978-83-64232-07…
Obserwuj
…Zientara B. Mączak A. Ihnatowicz I. Landau Z. - Dzieje gospodarcze Polski do 1939 r. WP 1965 8 539s.il. na tabl.opr/pł.zażółcenia stron…
Obserwuj
…Sprzedam Kolekcję Dzieje Polski August Sokołowski 6 tomów Stan bardzo dobry Wydawnictwo Kurpisz Poznań 2001 Cena 380zł Odbiór Kraków Bieńczyce. Przesyłka po uzgodnieniu…
Obserwuj
…Dzieje teatru polskiego 3 tomy WAWA Teatr polski w latach 1890-1918 Teatr polski w latach1918-1965 Teatr polski…
Obserwuj
…WITAM Proponuje do sprzedaży monetę obiegowo-okazjonalna z własnej kolekcji. 2 ZŁOTE 2005 ROK - POLSKA ( DZIEJE…
Obserwuj
…Seria czasopism: Dzieje Narodu i Państwa Polskiego 20 zł/ 6 szt Polecam także inne publikacje(ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Sprzedam monetę widoczną na fotografiach: 77) POLSKA - 2 Złote - 2007 r. - DZIEJE ZŁOTEGO Moneta oryginalna…
Obserwuj
…Dzieje sztuki polskiej 1890-1980 Polecam także inne książki…
Obserwuj
…Suchodolski B. - Dzieje kultury polskiej Interpress 1986 4 397s.il.opr.pł…
Obserwuj
…Mam do zaoferowania Dzieje oręża polskiego w medalierstwie Kowal Sawicki Stan dobry Masz pytania dzwon…
Obserwuj
…Popiołek K. - Polskie dzieje Śląska Opole 1986 16d 79s.il.opr.kart.przybrudzona…
Obserwuj
…Dzieje polskiego rzemiosła artystycznego Z.Żygulski / format A4 Polecam także inne książki…
Obserwuj
…Dzieje sztuki polskiej 1890-1980 Polecam także inne książki…
Obserwuj
…Tytuł: Teatr Polski w latach 1890-1918 Dzieje teatru polskiego Zabór austriacki i pruski Autor: PAN Ilość…
Obserwuj
…Iłowiecki M. - Dzieje nauki polskiej Interpress 1981 8 375s.il. na tabl.opr.pł.obw…
Obserwuj
…dzieje literatury polskiej od początków do czasów najnowszych Julian Krzyżanowski Stan pokazany na zdjęciach w ogłoszeniu…
Obserwuj
…Dzieje polskiego rzemiosła artystycznego Żygulski/ format A4 Polecam także inne ksiązki…
Obserwuj
…Dzieje polskiego rzemiosła artystycznego Z.Żygulski / format A4 / 1987 Polecam także inne książki…
Obserwuj
…Praca zbiorowa - Żydzi polscy Dzieje i kultura Interpress 1982 4 196s.il. na tabl.opr.pł.obw…
Obserwuj
…DZIEJE LITERATURY W POLSCE. Wydanie drugie. Część I. Seria: Polska Akademia Umiejętności Encyklopedia Polska T. XXI…
Obserwuj
…Dzieje sztuki polskiej 1890-1980 format A4 Polecam także inne ksiązki - ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Posiadam do sprzedania książkę pt. "Dzieje sztuki polskiej". Praca zbiorowa pod redakcja Bożeny Kowalskiej. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Warszawa 1987. Stron 389…
Obserwuj
…Dzieje polskiego rzemiosła artystycznego - Żygulski / format A4 1987 Polecam także inne książki z moich zbiorów -ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Bogucka M. Samsonowicz H. - Dzieje miast i mieszczaństwa w Polsce przedrozbiorowej Oss.1986 8 673s.il.opr.pł.obw…
Obserwuj
…Dzieje kultury Polskiej tom 4 -A.Bruckner Reprint 1981 z1946 Stan na foto wg. mnie bdb…
Obserwuj
…Dzieje sztuki polskiej 1890-1980 A.Olszewski / format A4 Polecam także inne książki -ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Kębłowski J. - Dzieje sztuki polskiej Arkady 1989 8 285s.il. na tabl.w tym kol. opr.pł.obw.2…
Obserwuj
…Bogucka M. - Dzieje kultury polskiej do 1918 roku Oss.1991 8 435s.il.opr.pł.obw. 2…
Obserwuj
…Ochlewski T.red. - Dzieje muzyki polskiej w zarysie Interpress 1984 8 211s.+133il.na tabl.w tym kol.opr.pł.obw…
Obserwuj
…Sprzedam publikację historyczną Dzieje Polski ilustrowane napisał Profesor Doktor August Sokołowski na podstawie…
Obserwuj
…Dzieje Apostolskie oraz Listy i Apokalipsa. O początkach Kościoła. Wydawnictwo: Pallottinum Poznań Liczba…
Obserwuj
…Starnawski J. - Dzieje wiedzy o literaturze polskiej do końca wieku XVIII Oss.1984 8 420s.il.opr.pł.obw. 3…
Obserwuj
…Kozłowski Eligiusz Wrzosek Mieczysław - Dzieje oręża polskiego 1794-1938 MON 1974 8 661s.il.opr.pł. Książka z opakowaniem-waga pow1 kg…
Obserwuj
…Tytuł: Dzieje Żydów w Polsce Kalendarium Autor: Świderska Okładka: miękka Możliwa wysyłka po przed wpłacie na konto. Czas realizacji ok. 3 - 4 dni robocze…
Obserwuj
…Dzieje pięknej Bitynki. Historia o życiu Zofii Potockiej 1760-1822 Wydawnictwo: Glob Szczecin Liczba stron: 347 Stan dobry+ Wysyłka cała Polska Polecam 2i…
Obserwuj
…Super Kolekcja 11 Tomów Dzieje Polski Dziedzictwo Narodowe Polecam Cena : 250 zł Stan Używane w Bardzo Dobrym…
Obserwuj
…Sprzedam widoczny na zdjęciach stary, przedwojenny artykuł z 1902 roku, tj " Porozbiorowe Dzieje Narodu Polskiego…
Obserwuj
…Potomkowie Szczęsnego: dzieje fortuny Potockich z Tulczyna 1799-1921 Jerzy Łojek Wydawnictwo: Lubelskie Lublin…
Obserwuj
…Dzieje pięknej Bitynki. Opowieść o życiu Zofii Wittowej-Potockiej. Książka trochę przybrudzona. Wydawnictwo…
Obserwuj
…Zapraszam do zakupu 9 zeszytów z serii Dzieje Natodu Polskiego Wydane 1988 r 32 letnie zeszyty w stanie dobrym z…
Obserwuj
…opracowania : DZIEJE SZTUKI POLSKIEJ ZA PIASTÓW I JAGIELLONÓW Michał Walicki DZIEJE SZTUKI POLSKIEJ OD WYGAŚNIĘCIA…
Obserwuj
…Barwnie ilustrowane książki Dzieje Polski wiele ciekawych wydarzeń Unikatowe książki oklejane płótnem ekologicznym…
Obserwuj
…Historia 2. Dzieje nowożytne 1492 -1815 Katarzyna Zielińska, Zofia Kozłowska. Wydawnictwo: WSZIP Warszawa…
Obserwuj
…Dzieje Henriety Angielskiej; Relacja z dworu francuskiego z lat 1688 i 1689. Magdalene de La Fayette Wydawnictwo…