Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

działka rolna 30 arów cena

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: działka rolna 30 arów cena wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Sprzedam działka Dziekanowice 1677m2

      Obserwuj

    • Sprzedam działka Dziekanowice 1677m2

      …Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna w Dziekanowicach gm. Dobczyce . Działka o pow. około 17 arów /w tym…

      500 000 zł
    • Dom wolnostojący 100m2 Kaczyce

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 100m2 Kaczyce

      … ok. 30 arów - działka budowlana (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) ok. 12 arów - działka rolna (teren…

      210 000 zł
    • Grunt Jankówka 10518m2

      Obserwuj

    • Grunt Jankówka 10518m2

      …druga działka leży w terenach budowlano- rolnych i częściowo leśnych/ około 20 arów budowlane/ . Dojazd drogą utwardzoną…

      786 000 zł
    • Działka Piekary 1100m2

      Obserwuj

    • Działka Piekary 1100m2

      …Piekary - działka 11 arów budowlano-rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów , o charakterze budowlano…

      250 000 zł
    • Działka Kraków 4490m2

      Obserwuj

    • Działka Kraków 4490m2

      …Na sprzedaż działka budowlano-rolna 45 ar - Swoszowice, Podgórki - Kraków ? Lokalizacja: Kraków - Swoszowice…

      720 000 zł
    • Działka 1360m2 Dobranowice

      Obserwuj

    • Działka 1360m2 Dobranowice

      …Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,6 ara - idealną…

      128 000 zł
    • Grunt Rudawa 1900m2

      Obserwuj

    • Grunt Rudawa 1900m2

      …Widokowa działka budowlano-rolna 19 arów | Rudawa | media | asfalt Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna

      450 000 zł
    • Grunt Jerzmanowice Zachodnia 4400m2

      Obserwuj

    • Grunt Jerzmanowice Zachodnia 4400m2

      …44 AR DZIAŁKI ROLNEJ Z DROGĄ DOJAZDOWĄ - JERZMANOWICE Do sprzedaży piękne widokowe działki o łącznej pow 44 ar

      220 000 zł
    • Działka Proszowice 9901m2

      Obserwuj

    • Działka Proszowice 9901m2

      …Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna - Proszowice, ul. Wiślana - 99 arów

      180 000 zł
    • Na sprzedaż siedlisko Ratyń, 3ha blisko Warty

      Obserwuj

    • Na sprzedaż siedlisko Ratyń, 3ha blisko Warty

      rolnymi o łącznej powierzchni ponad 3 ha: • działka zabudowana: 3471 m² (ok. 34 ary) • grunty rolne: 2,81 ha (klasa…

      650 000 zł
      do negocjacji
    • Działka 4700m2 Łazany

      Obserwuj

    • Działka 4700m2 Łazany

      …Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 47 arów | 390 000 zł. ? Lokalizacja: Cicha i spokojna okolica, dojazd drogą…

      390 000 zł
    • Działka 4800m2 Malkowice

      Obserwuj

    • Działka 4800m2 Malkowice

      …Do sprzedania działka budowlano- rolna ,częściowo zalesiona ,o pow ,48 arów ,/w tym 5 arów budowlane /w…

      149 000 zł
    • Grunt Werlas Werlas, leski, województwo podkarpackie, Poland 62000m2

      Obserwuj

…Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do działek rolnych o łącznej pow. 62 ary. Teren działek nasłoneczniony w…

      610 000 zł
    • Do sprzedania łąka o pow. 27,30 ara, Kobylno

      Obserwuj

    • Do sprzedania łąka o pow. 27,30 ara, Kobylno

      …Do sprzedania działka o powierzchni 2730 m2, usytuowana w miejscowości Kobylno, w otoczeniu innych działek rolnych

      20 000 zł
    • Działka rolna 1,3 ha w Racławicach – potencjał pod OZE 1189S/2026

      Obserwuj

…wjazd na nieruchomość z drogi gminnej. Potencjał nieruchomości: Działka o nieregularnym kształcie, która ze względu…

      55 000 zł
    • Działka budowlana - Sińczyca

      Obserwuj

    • Działka budowlana - Sińczyca

      …Duża działka 24 ary, budowlana 7,6 km od morza. Działka o powierzchni 2373 mkw., w kształcie prostokąta o…

      99 000 zł
    • Grunt 3050m2 Stanisław Dolny

      Obserwuj

    • Grunt 3050m2 Stanisław Dolny

      Działka na sprzedaż - Stanisław Dolny Sadurscy prezentują na sprzedaż działkę o powierzchni 30 arów , położoną w…

      280 000 zł
    • Grunt 3000m2 Kraków Fryderyka Zolla

      Obserwuj

    • Grunt 3000m2 Kraków Fryderyka Zolla

      …Do sprzedaży działka rol na, Kraków, Prokocim, ul. Zolla, 30 ar Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze…

      500 000 zł
    • Grunt 9200m2 Gruszów

      Obserwuj

    • Grunt 9200m2 Gruszów

      …Do sprzedania duża nieruchomość rolna o powierzchni 92 ary w miejscowości Gruszów gm. Raciechowice. . Na działkę

      450 000 zł
    • Sprzedaż gruntu Bodzanów 6650 metrów

      Obserwuj

    • Sprzedaż gruntu Bodzanów 6650 metrów

      …Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650…

      450 000 zł
    • Ogłoszenie grunt Kraków Nad Fosą 2960m2

      Obserwuj

    • Ogłoszenie grunt Kraków Nad Fosą 2960m2

      …Do sprzedania atrakcyjnie położona działka w Rajsku w rejonie ul. Nad Fosą.Działka o powierzchni około 30 arów w…

      1 150 000 zł
    • Działka 3000m2 Korzeniewo Stawowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka 3000m2 Korzeniewo Stawowa

      …/1 i część 81/4 w Korzeniewie (łącznie ok. 30 arów) czekają na nowego najemcę od września 2026 r. DLACZEGO WARTO…

      1 500 zł
    • Oferta sprzedaży działki 3065m2 Chmielnik

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 3065m2 Chmielnik

      …osoba posiadająca min. 1,4 ha łącznej powierzchni działek rolnych w tej lub sąsiedniej gminie. Szczegółowe…

      579 000 zł
    • Sprzedaż gruntu Kamierowo 1100m2

      Obserwuj

    • Sprzedaż gruntu Kamierowo 1100m2

      …budowę, cena 110 zł/m2: - od 11 arów (121.000) zł - 13 arów (143.000) zł ::LINK DO STRONY http://www.hshkrakow.pl/oferta…

      121 000 zł
    • Siary działka budowlano - rolna 0,53 ha 1169S/2026

      Obserwuj

    • Siary działka budowlano - rolna 0,53 ha 1169S/2026

      …gminie Sękowa. Działka o wymiarach ok. 170 m x 30 m to propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni, która…

      119 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 16768m2 Niegardów

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 16768m2 Niegardów

      …niedaleko Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana jest 30 minut drogi od centrum Krakowa w miejscowości Niegardów. Działka o…

      310 000 zł
    • KRZYWACZKA - działka usługowa - super lokalizacja PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • KRZYWACZKA - działka usługowa - super lokalizacja

      Działka inwestycyjna 82 ary – Krzywaczka | usługi + BDI ( pierwsze zdjęcie to wizualizacja potencjału z…

      425 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 8534m2 Marcówka

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 8534m2 Marcówka

      …powiatowej (biegnącej przez Marcówkę i Stryszów do Barwałdu). Działka znajduje się blisko centrum Marcówki - niedaleko…

      255 000 zł
    • Nowoczesny dom z klimatem – działka ponad 1 ha PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Nowoczesny dom z klimatem – działka ponad 1 ha

      …świeżym powietrzu. Dom i działka Dom położony jest na imponującej działce o powierzchni 10 356 m²: - 25 arów stanowi…

      1 790 000 zł
    • Dom bliźniak 300m2 Słomków Suchy

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 300m2 Słomków Suchy

      działka: około 50 arów gospodarstwo, pozostała część to rola III klasy Nieruchomość oferuje przestrzeń do…