Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

cena prądu dla wspólnot mieszkaniowych

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: cena prądu dla wspólnot mieszkaniowych wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wynajmę kawalerkę w Bydgoszczy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę kawalerkę w Bydgoszczy

      …łazienki z ubikacją, korytarza, balkon. Opłaty to czynsz 1850 zł, plus opłata do wspólnoty mieszkaniowej 296 zł, plus…

      1 850 zł
    • Lokal Warszawa 210m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 210m2

      …NA ALKOHOL (brak wspólnoty mieszkaniowej!) Pełna wentylacja HoReCa Moc przydziałowa dostępna Możliwość ogródka…

      41 790 zł
    • Automatyka do bramy przesuwnej do 1000kg

      Obserwuj

    • Automatyka do bramy przesuwnej do 1000kg

      …Napęd przeznaczony do bram o wadze do 1000kg. Zastosowanie w domach jednorodzinnych oraz wspólnotach

      1 850 zł
      FIRMA
    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Szumiących Traw 76m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Szumiących Traw 76m2

      …użyteczności publicznej.  Cena najmu: 7 000 zł miesięcznie (ok. 92 zł/m²). Czynsz administracyjny do wspólnoty: ok. 1…

      7 000 zł
    • Mieszkanie Swarzędz 45.4m2 2-pokojowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie Swarzędz 45.4m2 2-pokojowe

      …przychodnia, szkoła, przedszkola komunikacja miejska oraz tereny rekreacyjne. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 275 zł…

      419 000 zł
    • Okolice ul. Bydgoskiej 5pokoi/Lokalizacja/Piwnica

      Obserwuj

    • Okolice ul. Bydgoskiej 5pokoi/Lokalizacja/Piwnica

      …salonie rozpoczęty montaż kominka Wspólnota mieszkaniowa Opłaty stałe ok 355 zł +ok 300 zł gaz + 100 zł prąd Cena

      840 000 zł
    • sprzedam mieszkanie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • sprzedam mieszkanie

      wspólnotą mieszkaniową po całkowitej termomodernizacji (ocieplenie, remont dachu, malowanie elewacji, czynsz 500PLN przy…

      306 000 zł
    • Mieszkanie Jasło Sokoła 39.17m2 1 pok

      Obserwuj

    • Mieszkanie Jasło Sokoła 39.17m2 1 pok

      …start bądź jako inwestycja Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową Zadzwoń i umów się na prezentację! Z…

      220 000 zł
    • Oferta sprzedaży lokalu Nowy Sącz 38m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży lokalu Nowy Sącz 38m2

      …dworca PKS. Lokal w trakcie zmiany sposobu użytkowania z mieszkalnego na usługowy- zgoda wspólnoty mieszkaniowej + zgoda…

      340 000 zł
    • Mieszkanie II piętro Centrum-gotowe do wykończenia

      Obserwuj

    • Mieszkanie II piętro Centrum-gotowe do wykończenia

      …promenadę dzieli nas przejście przez ulicę. Mieszkanie należy do wspólnoty mieszkaniowej zarządzanej przez…