-
Obserwuj
-
mieszkanie, remonty, meble, działka, majsterkowanie / dom
…Książki: mieszkanie, remonty, meble, działka, majsterkowanie kpl. książek Polecam także inne książki…
100 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
Obserwuj
…Poradniki - majsterkowanie, urządzanie wnętrz/mieszkanie/remont 75 zł/kpl. - 5 szt Wysyłka pocztą za przedpłatą +15zł Polecam także moje pozostałe ogłoszenia…
Obserwuj
…zdjęciu. W pokoju jedno potrójne okno (plastikowe). Lokalizacja, ul. Rzgowska/Lecznicza. Okno na ul. Rzgowską. Rzut mieszkania załączony…
Obserwuj
…Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji, w centrum Łodzi, na al. Kosciuszki 60. Lokal znajduje sie na 4 piętrze…
Obserwuj
…Zestaw książek; majsterkowanie/budowanie/urządzanie/remont/działka 6szt- 100 zł Polecam także inne książki o podobnej tematyce…
Obserwuj
…przynależy komórka lokatorska. Centralne ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Nowe między innymi…
Obserwuj
…Witam. Wynajmę mieszkanie, dwa pokoje plus kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Mieszkanie usytułowane na 4 piętrze…
Obserwuj
…Wyjątkowa okazja inwestycyjna: mieszkanie 2 pokoje do remontu w sercu Łodzi Śródmieście Katedralna Prezentujemy…
Obserwuj
…remoncie • Mycie okien • Sprzątanie po imprezach okolicznościowych • Opróżnianie mieszkania ze zbędnych przedmiotów…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Nowoczesne mieszkanie z balkonem na strzeżonym osiedlu – Łódź Sikawa Do…
Obserwuj
…Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku cztero piętrowym. Łódź,Ul.Grota Roweckiego 21…
Obserwuj
…Polecam mieszkanie o powierzchni 49mkw składające się z trzech pokoi oddzielnej kuchni , łazienki, przedpokoju i…
Obserwuj
…Polecam mieszkanie niewłasnościowe o powierzchni 20mkw, pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie w stanie…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Umeblowane pokoje, TV. Świeżo…
Obserwuj
…wysokim parterze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie ok. 5 lat temu. Okna plastikowe, wymienione instalacje…
Obserwuj
…Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, przeprowadzono remont ok. 3 lat temu. Okna plastikowe, wymienione instalacje…
Obserwuj
…plastikowe. Przynależna piwnica. Mieszkanie wymaga remontu co daje nabywcy możliwość własnej aranżacji wnętrza. Parkiet…
Obserwuj
…lokalizacje i dostep do najwazniejszych punktów Łodzi. Mieszkanie, które posiada ogromny potencjat do aranzacji i…
Obserwuj
…schodowa. Zadbane otoczenie, bogata infrastruktura. Mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont została…
Obserwuj
…Łodzi .Lokal znajduje się na parterze ,gdzie z okien rozciąga się przyjemny widok na zadbany pas zieleni .Mieszkanie…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,80 m², położone w…
Obserwuj
…PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU KOLEJNE WSPANIAŁE MIESZKANIE :) Świetna lokalizacja : ŁÓDŹ ul ZAMENHOFA Prezentowane…
Obserwuj
…Do sprzedania pokój z kuchnią 37,5 m2 na 2 piętrze przy ulicy Legionów 94. Mieszkanie własnościowe z KW. Mieszkanie…
Obserwuj
…OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam mieszkanie pow. 34 m2 wymaga gruntownego remontu. widne, dobrze…
Obserwuj
…mniejszy z 2 mieszkaniami które posiadają centralne ogrzewanie z obu stron dojazd drogą asfaltową Cena to 70zł za…
Obserwuj
…Polecam Państwu wyremontowane mieszkanie na Bałutach. Powierzchnia -55mkw Ilość pokoi - 2 Piętro - 1/4 Okna…
Obserwuj
…Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie, umeblowane, o powierzchni 62 mkw, Trzypokojowe z kuchnią, łazienką…
Obserwuj
…Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,03 m2 z balkonem typu loggia, zlokalizowane na…
Obserwuj
…wchodzimy do pokoju i łazienki . Z pokojudo kuchni Wykończenie - po remoncie - na ścianach gładzie, na podłogach…
Obserwuj
…/4 Okna - plastikowe Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz bez nakładów inwestycyjnych. W trakcie remontu wymienione…
Obserwuj
…stron - 4. Dodatki te sprzedaję, gdyż zbieram fundusze na remont po zalaniu pokoju w mieszkaniu w dniu 07.11.2019 r…
Obserwuj
…Zachodniej 89. Mieszkanie przechodzi obecnie generalny remont, który zakończy się w lipcu. Kupujesz lokal gotowy…
Obserwuj
… - mieszkań - domów - biur - garaży - powierzchni użytkowych - różnych pomieszczeń po remontach czy też w trakcie remontu…
Obserwuj
…centralne ogrzewanie i ciepłą woda miejska. Mieszkanie po generalnym remoncie trzy lata temu, wszystkie instalacje nowe…
Obserwuj
… Przewidywany przychód z najmu 18.600 zł miesięcznie ( 223 200 zł rocznie) + media. Po remoncie wszystkich mieszkań stopa…
Obserwuj
…Wynajmę mieszkanie Łódź -Teofilów, Prywatny Najem Okazjonalny - 45m2, 2 pokoje z kuchnią, rozkładowe z balkonem na…
Obserwuj
…mieszkań, domów, biur oraz piwnic na terenie Łodzi i okolic. Nasza usługa jest skierowana do osób ceniących czas…
Obserwuj
… Piętro - 3/4 Okna - plastikowe Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz bez nakładów inwestycyjnych. W trakcie remontu…
Obserwuj
…Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko…
Obserwuj
Obserwuj
…Do generalnego remontu. Okna i drzwi stare. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do spółdzielni 550,- zł…
Obserwuj
…Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni…
Obserwuj
…Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie, bez ubytków ciepła. Mieszkanie w pełni wyposażone: mała lodówka z…
Obserwuj
… ⸻ ? Gdzie działamy? Usługi świadczymy na terenie całej Polski – dojeżdżamy do klienta! Obsługujemy: domy, mieszkania, bloki…
Obserwuj
…Do wynajęcia duże mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Łodzi - okolice ul. Jaracza. Koszty miesięczne…
Obserwuj
…centrum, kołó Manufaktury w Łodzi — bezpośrednio od właściciela! Mieszkanie bezczynszowe, niskie koszty utrzymania…
Obserwuj
…Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga…