Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam to co zostało z jubilata

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Dzień dobry chciałbym sprzedać to co zostało jubilata . jubilat był używany przez mojego dziadka ale niestety ostatnio się tak porobiło że jak go znaleźliśmy już szopę to się tam okazało się coś zawaliło i zgniotła mi tył przedni widelec kupił kolega i zostało tyle ile zostało odbiór osobisty w wojcieszowie cena do dużej negocjacji może akurat komuś się przyda zapraszam do zakupu

Nr katalogowy

  • O

SKU

  • O

Skontaktuj się

LEON MAZUREK

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 8
Zgłoś nadużycie
50 zł

LEON MAZUREK

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Mar 2026
Wojcieszów dolnośląskie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia