Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam mieszkanie własnościowe bezczynszowe 85,90 m

1 / 11
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4075 zł/m²
  • Powierzchnia 85.9 m²
  • Zabudowa kamienica
  • Liczba pokoi 532316935
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu papa
  • Ogrzewanie węglowe
  • Rok budowy 1910
  • Forma własności własność
  • Piętro 1
  • Liczba pięter 2 piętra
Sprzedam mieszkanie własnościowe bezczynszowe 85,90 m 3 pokoje Duża kuchnia Duża łazienka Okna pcv Wszystkie media (prąd woda gaz światłowód) Mieszkanie do remontu

Dodatkowe informacje

  • piwnica
  • strych
  • internet

Skontaktuj się

Natalia

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 28
Zgłoś nadużycie
350 000 zł 4075 zł/m²

Natalia

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sty 2023