Sprzedam mieszkanie Tłuszcz 38m2
- 24 Paź 17:13
- Nr ogłoszenia: 15559512
1 / 2
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 4132 zł/m²
- Powierzchnia 38 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Materiał budynku wielka płyta
- Ogrzewanie sieć
- Forma własności własność
- Piętro parter
Sprzedam mieszkanie w Tłuszczu ul Kopernika Mieszkanie ma 38m2 (2 pokoje kuchnia łazienka + piwnica)
Dodatkowe informacje
- piwnica
- ogródek
- internet
157 000 zł
4132 zł/m²