Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam mieszkanie Przerośl Dworna 72.45m2 3 pok

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2484 zł/m²
  • Powierzchnia 72.45 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku cegła
  • Rok budowy 1992
  • Forma własności własność
  • Piętro 3
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone w spokojnej miejscowości Przerośl. Lokal posiada funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny — idealny do własnej adaptacji. W skład mieszkania wchodzą: - 3 ustawne pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - osobne WC - balkon - piwnica Atuty nieruchomości: Spokojna i zielona okolica, blisko jezior i terenów rekreacyjnych, funkcjonalny układ pomieszczeń, balkon i dodatkowa przestrzeń w piwnicy. W pobliżu szkoła, sklepy, ośrodek zdrowia i urząd gminy. Mieszkanie idealne dla rodziny, osób szukających spokojnego miejsca do życia lub inwestora. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Skontaktuj się

em5 nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 459 | Numer: SPI_540861
Zgłoś nadużycie
180 000 zł 2484 zł/m²

em5 nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2016
Przerośl podlaskie Zobacz na mapie »

em5 nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2016
Przerośl podlaskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

em5 nieruchomości
Bohaterów Getta 5 / 3U
15-450 Białystok
Zobacz na mapie
tel.: 796785785

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 16:00